Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

sosnowiecki bezmózg na o2o !


BURDY

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja miała miejsce dzisiaj w Sosnowcu, na Środuli koło Plejady, przed godziną 15. Jechałem w stronę DG, na wysokości przystanku prawy pas blokował autobus i wszyscy go wyprzedzali lewym pasem, zrobiłem tak i ja, bezposrednio po wyprzedzeniu włączyłem kierunek i zacząłem wracać na prawy pas, zmienając pas obserwowałem w lusterku samochód za mną, w tym momencie zza tego auta wyskoczyło na prawy pas moto, ja w tym momencie bylem już w polowie manewru, z racji może kultury a może tego, że też jeżdżę na moto wróciłem szybko na lewy pas. wszystko to działo się tak szybko, że nie mimo mojego motocyklowego doświadczenia nie byłem w stanie ocenić prędkości jadącego motocykla - przekonalem się o niej dopiero jak koleś koło mnie śmignął, po wyprzedzeniu mnie okazało się, że wiezie ze sobą plecaczka BEZ KASKU!! Gdyby zamiast mnie jechał zwykły puszkarz, zupełnie bez jego winy, złych intencji czy słabych umiejętności koleś na moto wpakowałby się w samochód i znowu byłaby nagonka na puszkarza który "zajechał" drogę :D( Kolego może się przedstawisz na forum, jechaleś jeśli się nie mylę ciemnym Fazerem N. wspólczuję ci braku rozumu, bo o ilę jeszcze jestem w stanie zrozumieć prędkość i może nawet ten debilny manewr, to za nic nie mogę przykumać jeszcze w tym wszystkim pasażera bez kasku.... Przez takich idiotów jak ty mamy taką opinię jaką mamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)po wyprzedzeniu mnie okazało się, że wiezie ze sobą plecaczka BEZ KASKU!! (...)
To chyba jakaś nowa moda.Wracając dzisiaj z pracy pucha widziałem podobny obrazek;pewien jegomość na jakimś chopperze wiózł blond plecaczka bez kasku.Na pewniaka śmigał środkiem,między puszkami...rence opadają jak widze jakie niektórzy mają pomysły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdy, mogłeś gościa dogonić i się popukać w czoło,
jechałem puszką, i to dość sporą więc było w co przywalić i to bynajmniej nie mnie stałaby się krzywda. Co do gonitw, nie jestem zwolennikiem takich akcji, jeśli dalej będzie tak kretyńsko postępował życie samo go z tego rozliczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BURDY @ 08.04.2010 19:51zupełnie bez jego winy, złych intencji czy słabych umiejętności koleś na moto wpakowałby się w samochód
ale na swoje wyrazne zyczenie jak jade i widze stojacy autobus na lewym to mozna przewidziec ze auta zaczna go omijac; poza tym w prawym lusterku puszki gorzej widac i o tym tez kazdy wie ale nie kazdy mysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.