Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

SHARK EVOLINE/OPENLINE


bart_b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem taki sam problem.Co za kask wybrac , porownywanie cen, przymiarki wszystkich mozliwych szczekowcow od najnizszejdo najwyzszej polki ,na koniec zostalem przy Shoei Multitec i Schuberth C3.Ostateczny wybor padl na C3.Mam jeszcze Schuberth S1 ktory jest bardzo cichy i fakt C3 jest jeszcze cichszy od S1.Co do cenny to tak jak maru napisal, spora ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko jest kupic tanio dobry kas, to normalna sprawa, ale zaczynam odnosic wrazenei ze ta roznica w cenie nie przeklada sie na walory uzytkowe. za te pieniadze mam juz araike i to do mnie przemawia najbardziej tak wiec raczej zostane przy integralu. ----------byłem przejazdem w DE i za bardzo dobre pieniądze kupiłem sharka evoline. "S"ka lezy w miare ciasno na łbie tak wiec może bedzie dobrze. fakt, jest dość ciężki ale zobaczymy :)dam znaka kole czerwca co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Spędziłam w Evolainie 1 jakieś 5000km w deszczu i w pogodzie, muszę przyznać, że Nolan czy Shoei przykładają większą uwagę do wykonania. Kask w czasie deszczu zacieka i o dziwo nie górą ale dołem, przedmuchy na szybie pomimo regulacji są straszne, jazda w tym kasku pow 120km/h jest gehenną, blenda robi takie zawirowania, że łzawią oczy. Pozbyłam się go za rzecz Araia chasera i różnica jest kolosalna, pomimo braku podbródka nic nie zawiewa, jest stosunkowo cicho no i wentylacja jest super. Nie będę tu wymieniać takich mankamentów jak odklejające się uszczelki, czy notoryczne problemy z zamykaniem i otwieraniem szyby i szczęki. Ja osobiście odradzam. Proponuję zastanowić się nad Nolanem lub Shoei'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daroxx , wszystko zależy ile możesz przeznaczyć . Warto przeznaczyć więcej na szczękowca.

Sharka osobiście nie testowałam , kilka moich klientów w nich smiga - chwalą sobie , jednak co sama moge powiedziec to wykonanie Nolana jest lepsze i wszystko bardziej "gładko" pracuje . Jedni znów narzekają że nolan n103 głośny itd.

Osobiście nie testowałam - na pewno jednak nie pogorszysz sprawy kupując Nolana :)

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.