Jump to content
Sign in to follow this  
DANVIELD

NOWE FORUM

Recommended Posts

Przede wszystkim co mi się podoba - przy avatarze brak info o ilości postów (a skoro ich nie widać to może niektórzy nie będą bezzensownie ich nabijali). Info o miejscowości, posiadanym motocyklu i ew. nr użytkownika bym zostawił - bo te info nie drażnią a jakoś określają użytkownika.Spokojnie dojdziemy do perfekcji :D

Dokładnie, zgadzam się z moim poprzednikiem. Info o miejscowości było bardzo ważne, a posiadane moto to taka dodatkowa informacja która mogła jakos nakierunkować dokładniej i kogoś skojarzyć. Ja najczęsciej przeglądałem działy - zloty imprezy, tam sam układ był dużo lepszy, podzielony na przejażdżki/podróże, za nimi najważniejsze tematy takie jak chudów nie trzeba go było szukać, no i pozostałe. Brakuje też daty wystawienia ostatniego posta w liście tematów - jak to było wcześniej zawsze z prawej strony jako odsatnia odpowiedź. Jeśli by wprowadzić te kilka zmian które nadały by pewnie dużo więcej przejrzystości to myśle ze było by ok :D

wlasnie zauwazylem ze to poprostu wiosenne porzadki :D pchela jest genialny :)...dzieci neo i internetowi motocyklisci-teoretycy pojda sobie na nowe forum a zostanie tylko garstka ludzi ktorzy byli od zawsze...koniec koncow liczba ludnosci na forum bedzie rzedu kilkudziesiat ludzi tak jak bylo kilka lat temu i znow zrobi sie przyjemnie jak kiedys :Dpozdro dla nerwowych
Jestem tego samego zdania. Powoli zaczynało mnie denerwować, że po kilku dniach nieobecności na FŚM lista nieprzeczytanych tematów była na 9-12 stron długa, a 1/2 z tego to sztucznie nabite posty. Wartościowe wypowiedzi gubiły się w gąszczu śmieci.

po raz drugi w życiu wszedłem dzisiaj na nowe forum, gdzie zauważyłem że administratorem jest 20latek, który jeszcze miesiąc temu zakładał dziennie po 5 tematów co będzie dobre na 1 moto, wtóruje mu ar2rm, do tego danvield i inni.... I jakoś tam szału z postami nie ma.... Wszystko wraca do normy, Pcheła się stara pozmieniać na starym forum na lepsze, najwięksi "szypcy i fściekli" kłócący się o to, że już nie wrócą na forum Pcheły, bo zakładają nowe, lepsze forum siedzą na swoim nowym, świetnym.... I miejmy nadzieję, że tam pozostaną ;)Zresztą.... co to był za powód????? Trochę zmieniła się szata graficzna i funkcjonalność forum śląskich motocyklistów i prawdziwych motocyklistów i dla niektórych chyba życie się zawaliło bo nie mogli się połapać i chyba, co było dla nich najważniejsze błyszczeć na forum :)