Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany na forum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czcionki są nieczytelne. Za jasny kolor powoduje, że zlewają się z tłem. Jak wpisuję tutaj w okienku tekst, to czcionka jest chyba czarna i jest o wiele bardziej czytelna. Nie wiem, jak u Was, ale u mnie tło po prostu razi. Myślałem, że wczoraj po prostu tak to odczuwam w nocy, ale teraz jest to samo. No i u mnie na ekranie wszystkie napisy na guzikach takich jak "wyślij wiadomość", "wyślij załącznik", "edytuj profil", itd. są rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy na prawde nie rozumiecie ze My znaczy Wy tworzycie to forum. Byla koniecznosc zmiany bo starego skryptu nie dalo sie rozwijac i lada chwila zalalby nas spam z calego swiata. Zamiast narzekac piszcie co zmienic aby forum bylo funkcjonalne i lepsze od tamtego. To jest najwazniejsze.Wazne tez jest to ze tu da sie zrealizowac kazdy pomysl i z kazdym dniem beda coraz to nowsze funkcjonalnosci. Bedzie czysciej, latwiej, szybciej i bezpieczniej. Ale do tego potrzebna jest WASZA pomoc. Przestancie wiec prosze utyskiwac i zamiast tego proponujcie wszystkie zmiany i dodawanie funkcjonalnosci.Najwieksze projekty zawsze rodzą sie w bólach :)
no najlepiej wrocic do poprzedniego albo to upodobnic do poprzedniego najprostsza i najlepsza odpowiedza wyszczególniajac:- to zwrocic poczte i wiadomoćci PV- przywrócic przesuwanie tematów i stałe tematy w oddzielnej ramce- podglad z głownej strony forum na najnowsze posty - no panel użytkownika bo jest kompletnie nieczytelny- i ogolnie tak jak było na starymNIECH SE BEDZIE NOWY SKRYPT ALE NIECH TO MA STARA FORME !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potraficie nic tylko narzekać. Forum należy do właścicieli i mają oni pełne prawo decydować o wyglądzie i skrypcie. Nie rozumiem o co Wam chodzi. Nie po to ktoś pracuje nad nowym wyglądem i skryptem, żeby potem wracać do starej (czyt. zapewne gorszej) wersji, więc takie biadolenie o przywracanie starego forum mija się kompletnie z celem. Ja może i również na razie mam mieszane uczucia co do wyglądu, ale pewnie poklikam jeden dzień i przyzwyczaję się do nowego mechanizmu, jak i większość użytkowników. Ze swojej strony tylko dodam, co już zresztą napisałem do admina na maila, że nie działa zmiana hasła oraz na stronie głównej w panelu logowania widnieje "Login" zamiast "Adres e-mail".
no może i nalezy ale my nie nalezymy Praca praca ale praca która w gówno sie obraca to jest co..... GÓWNO!!!!! to miłego przyzwyczajenia... Choc technika jest dla ludzi a nie ludzie dla techniki ale to jest polska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę to jeszcze tutaj:Jak dla mnie to żadna strata. Lepiej gdyby forum miało 100 motocyklistów niż 15tyś ludzi z czego kilkanaście % ma moto a kilka można nazwać Motocyklistami.Niestety tak bywa w tym kraju ze wszystkim, co jest związane z zarobkiem. Liczy się kasa, a że za pomocą środowiska motocyklowego? Czemu nie. Niech się debile wyzywają, rośnie ilość postów - rośne ilość wejść na stronę.Jeżeli jest jakaś kumata osoba związana z www, to prosiłbym o założenie nowego, nieskażonego forum dla motocyklistów ze Śląska, nie dla plebsu.Żegnam tutaj i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to jeszcze tutaj co sądzę o forum i spadam.Jak dla mnie to żadna strata. Lepiej gdyby forum miało 100 motocyklistów niż 15tyś ludzi z czego kilkanaście % ma moto a kilka można nazwać Motocyklistami.Niestety tak bywa w tym kraju ze wszystkim, co jest związane z zarobkiem. Liczy się kasa, a że za pomocą środowiska motocyklowego? Czemu nie. Niech się debile wyzywają, rośnie ilość postów - rośne ilość wejść na stronę.Jeżeli jest jakaś kumata osoba związana z www, to prosiłbym o założenie nowego, nieskażonego forum dla motocyklistów ze Śląska, nie dla plebsu.Żegnam tutaj i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przykladu podam adres forum reginalnego (miejsckiego) gdzie nie ma reklamy płatne a jedynia darmowa naszych forumowiczów. dokladnie 3 bannery i to wszystko. skrypt bardzo prosty i czytelny. www.motoczewa.plszkoda ze z forum zalozonego z idei powstała komercha ale takie prawo własciciela i nie ma co szukac dziury w całym.miejmy nadzieje ze "głos ludu" zostanie wziety pod uwage i zostana wprowadzone poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt sie utrzymał? Gdzies w którymś kosciele dzwony bija...Zreszta w tym temacie niewiele masz do powiedzenia z powodu braku doświadczenia.by the way każdy ma prawo wyboru, tak jak właściciel tego forum zdecydował o zmianie wygladu etc. pozostaje to zaakceptowac lub zmienic forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.