Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany na forum ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy Wy na prawde nie rozumiecie ze My znaczy Wy tworzycie to forum. Byla koniecznosc zmiany bo starego skryptu nie dalo sie rozwijac i lada chwila zalalby nas spam z calego swiata. Zamiast narzekac piszcie co zmienic aby forum bylo funkcjonalne i lepsze od tamtego. To jest najwazniejsze.Wazne tez jest to ze tu da sie zrealizowac kazdy pomysl i z kazdym dniem beda coraz to nowsze funkcjonalnosci. Bedzie czysciej, latwiej, szybciej i bezpieczniej. Ale do tego potrzebna jest WASZA pomoc. Przestancie wiec prosze utyskiwac i zamiast tego proponujcie wszystkie zmiany i dodawanie funkcjonalnosci.Najwieksze projekty zawsze rodzą sie w bólach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potraficie nic tylko narzekać. Forum należy do właścicieli i mają oni pełne prawo decydować o wyglądzie i skrypcie. Nie rozumiem o co Wam chodzi. Nie po to ktoś pracuje nad nowym wyglądem i skryptem, żeby potem wracać do starej (czyt. zapewne gorszej) wersji, więc takie biadolenie o przywracanie starego forum mija się kompletnie z celem. Ja może i również na razie mam mieszane uczucia co do wyglądu, ale pewnie poklikam jeden dzień i przyzwyczaję się do nowego mechanizmu, jak i większość użytkowników. Ze swojej strony tylko dodam, co już zresztą napisałem do admina na maila, że nie działa zmiana hasła oraz na stronie głównej w panelu logowania widnieje "Login" zamiast "Adres e-mail".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie sie wkurzyłam bo wypisalam wszystko co mi sie nie podoba, kilnelam wyslij i poszło w eter! No to od nowa...1) LOGOWANIE (chyba najbardziej frustrujaca sprawa na forum):- nie da sie zalogowac loginem bo wyskakuja bledy, a mailem sie da - naprawcie to.- nawet nie wiem kiedy jestem zalogowana a kiedy nie! na starym forum przynajmniej gdzies u góry widniał login i panel kontrolny ktory znacznie ulatwial zycie- niech zniknie tabelka "zaloguj sie" kiedy sie zalogujemy2) PROFIL:- skoro mowimy juz o bezpieczenstwie to po 1sze chce widziec kto ogladal moj profil, po drugie chce zeby osoby nie zalogowane nie mogly przegladac profili, widziec awatarów - tak jak bylo to na starym forum- gdzie moi znajomi?- gdzie komentarze do profilu?- gdzie opcja "pokaz wszystkie posty uzytkownika", "pokaz tematy tego uzytkownika"? dlaczego nie widnieje pod awatarem przy postach?- po cholere po prawej stronie w porfilu tabelka z postami skoro to nawet nie sa "najświezsze" posty tylko jakies losowe (nawet sprzed roku!) ktore nie maja juz wielkiego znaczenia?4)POSTY:- moze jestem ślepa ale nie widze nigdzie funkcji "edytuj posta"- kolory przy postach sa nie fajne, moze zamiast tej szarosci biel? byloby duzo czytelniej!- gdzie emotikony ???5) moze by tak na glownej stronie przywrocic kolejnosc działów jaka byla na starym forum?6) "nowe nabytki" tylko dla zalogowanych bylo dobrym pomyslem na starym forum, i sadze ze warto to wprowadzic rowniez w nowym, podobnie jak to ze bedac niezalogowanym przegladajac posty nie widzimy awatarów i nie mozemy obejrzec czyjegos profilu - wiem powtarzam sie :PTyle jesli chodzi o pierwsze wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jutro czy to zart.Chociaz sadzac po poprzednich monitach o uaktualnienie maili to watpie aby to byl zart na prima aprilis.Jak juz chcieli cos zmieniac to mogli tylko zrobic migracje do nowszej wersji IPB (jest juz 3.1 a stare forum bylo 2.3). Przeciez zmigrowaloby sie wszystko a i forma bylaby bardziej user-friendly niz ten dziwny wytwor czyjes wyobrazni (bez obrazy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.