Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał wizje żeby stworzyć taką wersje i chwałaż mu za to, bo zmiany sa potrzebne. Może nie mam zdolności informatycznych jak graficy forum ale to co zrobili to troche lekka przesada - popadanie z skrajności w skrajność. Forum nie jest przejrzyste, wszystko zlewa się w całość, nie idzie znaleźć potrzebnej rzeczy, i dołączam się do wymienionych rzeczy wyżej(niewidzoczne cytaty itp.), ogólnie nie podoba mi się. Lepiej byłoby zrobić coś w stylu forum hondy hornet lub forum motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opera bardzo często się wiesza przy przechodzeniu do innej strony danego tematu (w tym temacie na piątej stronie).
tez mi sie Opera wieszai sprawdzilem to juz na dwoch roznych kompachcos jest zwaloneciekawe czy zostanie poprawione czy otrzymamy dobra rade ze IE albo FF mamy se zainstalowac ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy w życiu kolego Benzin nie bede sie meczył z lisem czy jakimś niebieskim 'e' ;)
nie po to sie wsiada na Opere zeby potem wracac do popeliny :)zobaczymy co zrobia wladcy tego miejscabo jak tak dalej pojdzie to trza bedzie sie brac i przeprowadzicUWAGAdo tych co uciekaja stadgdzie sie ewakuujecie, ze tak spytam z ciekawoscija zagladam czasem na forum XJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sprawa można by zrobić by jak ktoś doda posta to temat był na samej górze a nie 5 storn dalej :)pozycjonowanie zróbcie to ;) według daty ostatniego postu
Jutro z rana odrazu to sprawdzamy i poprawiamy.
A i gdzie są znajomi "przyjaciele"???zakładka
Tak jak pisałem będzie, i będzie o wiele bardziej rozbudowane.
Według mnie należało uruchomić wersję testową równolegle ze starą na jakiś okres czasu i sukcesywnie poprawiać i przenosić wątki i ludzi w nowe miejsce.
Tak właśnie było.
Opera bardzo często się wiesza przy przechodzeniu do innej strony danego tematu (w tym temacie na piątej stronie).
ciekawe czy zostanie poprawione czy otrzymamy dobra rade ze IE albo FF mamy se zainstalowac ;)
Będzie porawione, właśnie idea tego skryptu jest taka, że możemy wszytko zmieniać. Jutro z rana się również tym zajmiemy.Mamy zapisane wiele porapwek zapisanych ale wszystko sprawnie zmieniamy.Poza tym jeśli ktoś pisze, że nie będzie sie udzielał na forum z powodu innej czcionki jest dla mnie śmieszny. Prawda jest taka, że wszystko jest robione pod was, a Wy w żaden sposób tego nie doceniacie. Tak są niedociągnięcia i zdaje sobie z tego sprawię, ale jest bardzo mało konstruktywnych uwag... Coś nie pasuje? napiszcie co? Poprawimy to jeśli będzie miało to sens...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przydalo by się, żeby było widać, kogo cytujesz ;)
To akurat sam zapisałem ;) Jutro będziemy nad tym debatować i myśleć nad wdrożeniem.Tak naprawdę teraz możemy zrobić praktycznie wszytko, tylko potrzebujemy czasu, a chcemy najważniejsze rzeczy robić jako pierwsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie pasuje? napiszcie co? Poprawimy to jeśli będzie miało to sens...
- mnie bardzo ale to bardzo interesuje "chmura tagów"do czego ma słuzyc nam forumowiczom i czy jest choć JEDEN uzytkownik który z tego korzysta ? - oczywiście poza adminem- do czego ma służyc panel "Wybierz kategorie" ? i czemu ma rozmiar XXXXXL a reszta mini-mini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie pasuje? napiszcie co? Poprawimy to jeśli będzie miało to sens...
- mnie bardzo ale to bardzo interesuje "chmura tagów"do czego ma słuzyc nam forumowiczom i czy jest choć JEDEN uzytkownik który z tego korzysta ? - oczywiście poza adminem- do czego ma służyc panel "Wybierz kategorie" ? i czemu ma rozmiar XXXXXL a reszta mini-miniW przyszłości będziemy mogli dodać funkcję wyłączającą pokazywanie danego boksu bocznego, co Ty na to ? Jeśli coś nie będzie Ci się podobać sam sobie to usuniesz, a nie będziesz musiał mówić co myśli 20 000 osób.... Co do menu wybierz kategorię, to ogólnie cały "top" jest w tym samym rozmiarze co był, tylko inaczej wygląda. Dla nas priorytetem teraz jest użyteczność forum, a nie wygląd strony, zwłaszcza dostosowywanie go dla jednej osoby.Jutro będę mógł porozmawiać z programista nad możliwością stowarzyszenia 2 designu. Jeśli ze strony technicznej nie będzie to nad wyraz czasochłonne będziemy mogli pomyśleć.BTW.Mnie nie podoba się flaga Polski? Czy z tego powodu 40 mil ludzi zgodzi się na jej zmianę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ale te forum to jakiś żart w dodatku niesmaczny, jeśli chcieliście zrobić jakąś zmianę bo stare forum było już nie do rozwinięcia, to trzeba było trochę popracować na boku, tak by podmiana ze starego na nowe forum nie nastręczała tylu problemów. Wystarczyło nowa wersje samemu dopracować na tyle by była jak najbardziej funkcjonalna a nie wrzuciliście coś co spowodowało totalny chaos, jest całkowicie nie czytelne i jak na razie niefunkcjonalne.Od wczoraj musiałem zmieniać hasło już 2 razy bo nie dało się zalogować, za 1 razem na stare hasło i musiałem wygenerować nowe, po za logowaniu zmieniłem je i dziś znów to samo nie chciał przyjąć hasła i znów musiałem generować nowe, po za logowaniu ponownie je zmieniłem. Nie będę pisał o innych rzeczach które nie działają, bądź są tak zamieszane ze nie wiadomo o co chodzi, bo wystarczająco do naprawy napisali wam już moi przedmówcy, ale czy nie było proście wybrać engine który już ktoś wcześniej opracował, jest funkcjonalny i możliwy do praktycznie całkowitej modyfikacji, mam tu na myśli np. phpBB, który można ustawić w parę godzin a później bawić się bez stresów w dostosowanie go do własnych potrzeb graficznych jak i funkcjonalnych.Według mnie zrobiliście błąd, może nie błąd ale bardzo źle podeszliście do sprawy, szczególnie że zaczął się już w sumie sezon i ludziom potrzebne jest miejsce do szybkiej komunikacji, załatwiania spraw itd. a wy zrobiliście całkowitego zonka, szczególnie że z wypowiedzi admina wynika że jeszcze przynajmniej miesiąc będziecie się borykali z problemami by forum zaczęło jako tako wyglądać i działać. Musze powiedzieć że prima aprilis to się wam udał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale moim następnym problemem jest iż...mozilla ma zapamiętane moje hasło(wszystko już wpisane)Po kliknięciu loguj przechodzi do następnej strony gdzie pokazuje nie prawidłowe hasło...bez zmian klikam ponownie zaloguj i się loguje...
Sprawdź czy loguje poprzez e-mail (czy błędnie poprzez nick)Ewentualnie sprawdź poprzez Narzędzia -> Opcje -> Bezpieczeństwo -> zapamiętane hasłaCzy dla strony głównej nie masz innego zapamiętanego hasła, a dla podstrony innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to godzinę czasu, osiągnąłem z netu, zainstalowałem i przeprowadziłem podstawowa konfiguracje, teraz szczerze mówiąc mógłbym to pościć w net, niech się ludzie rejestruje a ja na spokojnie mógłbym dopracować szczegóły ustawień jak i samego wyglądu.Wiem że się staracie ale jeszcze daleka droga do tego by można było się znów poruszać po forum intuicyjnie i by wszystko działało tak jak wcześniej. Życzę oby było wszystko dobrze, i pewnie w najbliższych dniach będę pisał co jeszcze jest do zrobienia, poprawienia itd. A dla tych którzy bardzo się irytują że teraz jest totalny chaos, a także dla wyjaśnienia początku mojego postu zapraszam na FORUM, forum tak jak napisałem stworzone w ciągu godziny, zapewnię ma wiele błędów, ale zostało zrobione tylko pokazowo, lecz jest funkcjonalne i jeśli ktoś będzie chciał z niego korzystać to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.