Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No wałśnie o to chodzi że robię tak jak mówisz i mnie niet :(Niby się wgrywa ale później jak wysyałm wiadomość to go nie widzę a u Ciebie jakoś inaczej - może Ciebie bardziej lubią :)
jak uzywasz Opery to tak masz ze ten guzik jest nieaktywnyzaloguj sie przez IE i bedzie dzialaloale admin jest chyba agentem microshitu i nie sprawdzil wiec nie wie o tym nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pchełek jak mogem pomóc??
Narazie w moderacji i w odpowadaniu na powtarzające sie pytania :)
A i forum nie będzie już jakoś przystosowane pod 1024x768 i trzeba to przezyc?
Będzie, tak jak wcześniej pisałem, myślimy nad drugą skórką, tam to też możemy uwzględnić, może też z tą pomyślimy i tym.
Na forum jest pare postów autorstwa "Konto usunięte" (http://forum.motocykle.slask.pl/ogolne/5/12753/page/1) i jak sie klika na ten profil to wyskakuje coś takiego: http://www.motocykle.slask.pl/users/view/id/
Tak będą wyglądać posty usuniętych kont, może wprowadzimy jakiś sztuczny profil dla takich wiadomości.
I w swoim profilu jak na dole są znajomi to jak się klika na jakiegoś znajomego to i tak link prowadzi do naszego profilu.
Tak jak pisałem wprowadziliśmy to na szybko + import znajomych z starego forum co też chcieliście... Zaraz wszystko porawiamy (grafincze rzeczy na końcu).
Edit: Widze, ze w postach HTML działa :P W podpisie nie działa.
Dokładnie BBcode :) - nie wiem jeszcze czy w podpisach będzie dziłać ze względu na czytelność forum, szybkośc jego ladowania, i nie przestrzkania regulaminowych rozmiarów, co jednak utrudniało czytanie.Będziemy obserwoać jeszcze reakcje i przyzwyczajenia w tym
Już działa ale chciałem zobaczyć co jest w temacie FZ6 i znowu zwiecha :/
Możesz to rozwinąć ? co znaczy zawiesza ? i w którym miejscu ?
po przeczytaniu tego tematu, jak wrocilem na srone gl forum wszystkie tematy sa oznaczone jako przeczytane mimo ze tego nie zrobilem
Udoskonalamy to właśnie. Sam osobiście uważam to za najważniejszą opcję więc jest to priorytet :)
jak sie dodaje fora do ulubionych grup??
Aktualnie wszyscy są dodanie do wszystkich grup bo tak będzie łatwiej nauczyć was obsługi... poza tym w przygotowaniu są instrukcje co i jak robić.
Też mnie zastanawia gdzie to "forum" było testowane i kto to testował bo z forum ma niewiele wspólnego. O tak drastycznych zmianach wypada poinformować użytkowników odpowiednio wcześniej, bo jeśli admin nie ma szacunku do forumowiczów to i forumowicze nie będą mieli do admina, który po raz kolejny pokazał jaki jest infantylny. Niestety chłopcze ale wyglądem nie nadrobisz jakości bo nikt tutaj nie wchodził pooglądać obrazki.Powiedz jeszcze czy omta.pl to Twój interes czy tylko tam pracujesz i czy zamierzasz się jakoś zrekompensować forumowiczom w związku z tym że bez pytania zrobiłeś z nich testerów. Nie masz czasu czy chęci prowadzenia FŚM to odstąp to komuś a nie próbuj na siłę na forum zarabiać bo jak narazie zrobiłeś tylko wielki syf wokół swojej osoby. Nie pierwszy raz zresztą.Wiele wartościowych osób przestało się tutaj udzielać, coś czuję że Ci którzy zostali i potrafili coś sensownego o motocyklach napisać też się zniechęci, a szkoda :)
Testy zamknięte trwały ok 4msc, "półotwarte" z udziałem moderatorów i wybranych użytkowników (w sumie ok 20 osóB) miesiąc czasu. omta nie jest ani moja ani tam nie pracuje, jest to jedna z firm zaangażowanych w zmianę forum, akurat od strony programistycznej. W sumie pracują nad tym 3 firmy na stałe + współpraca z innymi w razie potrzeby. Ale to chyba nie jest najważniejsze ? O profesjonalizm nie musisz się martwić.Projekt ten nie jest robiony dla pieniędzy, bo jak pisałem wcześniej jest robiony dla userów. Tak, tak nikomu się nie podoba, ale nie możecie nam zarzucić, że olaliśmy sprawę i mamy was w d... poprawki i udoskonalenia robione są na bieżąco, opisujemy co będzie dalej jak i również sami możecie podsyłać pomysły... Idea jest umożliwienie łatwiejszą komunikacje między userami i łatwiejszy dostęp do informacji.Jak i tworzenie większej społeczności.
miło, że jest wyszukiwarka, szkoda tylko, że linki w wynikach są w starej składni co skutkuje tym, żę nic się nie da wyszukać
tak jak pisałem wcześniej czekamy na prze indeksowanie treści przez Google.
jak używasz Opery to tak masz ze ten guzik jest nieaktywnyzaloguj sie przez IE i bedzie dzialaloale admin jest chyba agentem microshitu i nie sprawdzil wiec nie wie o tym nawet
Myślę, że dzisiaj będzie poprawione, pracujemy nad tym :)
Używam Internet Explorer z Microsoftu na legalnym fimrowym orpogramowaniu i kupa
W jakim sensie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie stylistyka jest mi dowolna, choć nie kryje ze poprzedni interfejs był bardziej przyjazny dla użytkownika. fajnie by było gdyby widać było od razu kiedy był ostatni post przed wejściem do tematu- ułatwia to poruszanie. Osobiście brakuje mi jeszcze wyłożonej na tacy informacji o tym skąd jest osoba która pisze w danym temacie- a wchodzenie na poszczególne profile jest dość uciążliwe.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Internet Explorer z Microsoftu na legalnym fimrowym orpogramowaniu i kupa
W jakim sensie ?Chodzi o brak możliwości dodania załącznika z mojego profilu. Przycisk przeglądaj wygląda jakby nieaktywny ale da się wybrać plik chciałem dodać JPG 203KB. Robiłem wyślij załacznik no i niby wysłał tyle że go już nigdzie nie widziałem i po wysłaniu wiadomości załącznik już się nie ukazuje.Ten sam plik Kosma dodał w moim temacie z Swojego konta bez większego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

83f2e6f5968b4332ef2726b5a044d2b5.jpgdodwanie-zalacznika.jpg
Tak samo to u mnie wyglądą i właśnie tak to robię tylko że NIE DZIAŁA i piszę już to poraz kolejny i wtóry - jak trzeba to moge nawet z laptokiem gdzieś podjechać - a może poprostu moderator w wolnej chwili zajmie się tym odosobnionym przypadiem i zobaczy czy mam na moim koncie wszystkie ustawienia dobrze wykonane??????Dzięuję za pomocA i tu sprubuję jeszcze raz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcheła.... jest chyba problem z IE. Znaczy pod nowym IE przycisk "PRZEGLADAJ" jest w ogole nieaktywny (zeby wywolac okno przegladania trzeba na czuja kliknac gdzies po prawej stronie wlasciwego przycisku) a jesli jakims cudem uda nam sie wybrac juz ten plik to po zaladowaniu zalacznika na serwer do okna tresci nie wskakuje link %7Boption%7D z zaladowanym zalacznikiem a powinno wskoczyc cos na ksztalt:

[img=http://www.motocykle.slask.pl/files/uploaded/bf89e8dd502bbceb0efe7e98e8ebba53.jpg]plik.jpg[/img]

zdecydowanie tutaj tkwi problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po świętach.Po przeczytaniu mam nadzieję ze zrozumieniem całego tematu ,doszedłem do następujących wniosków.- na forum są użytkownicy mniej lub bardziej ważni, ci ostatni decydują o wszystkim.Jednak drodzy admini forum to my,setki piszących tu ludzi.Bez nas pozostały by puste ramki i grafika.Co do własności intelektualnej ,to chyba nie muszę wam tłumaczyć. - nikt (czyt.admini i ich świta ) nie liczą sie ze społecznością która to forum tworzy.Odpowiedzi na pytanie ,powolne usuwanie usterek jak i forma odpowiedzi wyraznie wskazuje gdzie miejsce gawiedzi.Narcyzm w podręcznikowej formie (celowo nie użyłem innego określenia) - przysłowie ,,psy szczekają karawana idzie dalej ,, ma tu odzwierciedlenie.Dokładnie tak admini traktują resztę ,decyzja o zmianach na forum została podjęta ...pod stołem....i dlatego nie ma szans na jakikolwiek dialog.Nowe forum będzie i koniec.- za tydzień będzie już spokój ,czyli efekt zostanie osiągnięty,a za miesiąc już nikt nie będzie pamiętał że było stare forum.To i owo się poprawi i będzie git, nawet te niedociągnięcia które celowo zostały popełnione ,tylko po to by wykazać dobrą wolę i zaangażowanie w ich usuwaniu.-zastraszanie kogokolwiek (czyt.zapamiętywanie niepokornych ), to nic innego jak przejaw słabości i braku logicznych odpowiedzi na pytania, oraz wyraz arogancji ze strony administratora(ów),lub ich popleczników.Ciekaw jestem czy ten kolega powiedział by to samo przy piaskownicy w której codziennie lepi babki-chyba tak ,ale tylko słabszym fizycznie dzieciaczkom.- powoli można obserwować zjawisko o którym piszę wyżej, rury niektórym miękną i o to chodziło,czyli efekt osiągnięty, za miesiąc będzie normalnie czyli tak jak chcą decydenci.- odpowiedzialni za FŚM zapomnieli , a może nie wiedzą o jednej bardzo ważnej zasadzie tzw ,,zasada służebności ,, ta mówi o tym że; jakakolwiek forma władzy czy kierownictwa (zarządy , admini itd...)służą społeczności a nie odwrotnie.Inaczej tak na owadzi mózg,po to zostali wybrani, zgłosili się (lub nie ) by kierować i robić robotę dla forumowiczów a nie forumowicze dla nich.Reasumując ,jeśli uczestnicy forum nie chcą nowego forum to ich zasranym obowiązkiem jest dostosować się do ich życzenia(gdzie sonda na ten temat .....demokracja się kłania) Doskonale zdaję sobie sprawę ile pracy i czasu poświecono na stworzenie tego potwora i za to wielki szacun .Tylko zadaję sobie pytanie ,po co uszczęśliwiać na siłę ?Jeśli coś funkcjonuje, może nie do końca doskonale , ale spelnia swoje zadanie to nie wolno tego ruszać .Czyli czego właściwie ten Romul się czepia ?Odpowiem forumowiczom - czepiam się tego w jaki sposób zmiana została wprowadzona ,tego co spowodowała (kompletny paraliż FŚM )organizmu który bardzo dobrze funkcjonował.Nie pasuje mi chamstwo z jakim pozbawiono mnie treści będących moją własnością oraz klimat jaki wytworzyła grupa ludzi na tym forum.Dalsze pisanie na tym forum ( w nowej formie )uważam za luksus ,luksus marnowania czasu .Osobiście wole go poświęcić pasji ,która jest tematem tego forum ,o czym chyba już niektórzy zapomnieli, zwłaszcza ci którym nie jest dane dosiadanie motocykla .DO zobaczenia na szosie , a reszcie życzę miękkich stołków przy kompie.Romul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszukałem w wyszukiwarce interesujący mnie temat "Motoserce Zabrze" i kliknąłem w niego... by przejść do strony głównej forum :/Zmiany potrzebne były, ale te są drastyczne i nie zawsze trafione. Ja czekam na większy kontrast czcionki i w ogóle większą czcionkę... nie jestem niedowidzący, ale poprzednio mniej mi się oczy męczyły niż teraz :/Mam nadzieję, że zniechęca się Ci, którzy i tak byli krótko, wtedy wrócimy do klimatu sprzed kilku lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem o którym pisze Sszklarz i Kosma będzie dzisaij usuwany.

na forum są użytkownicy mniej lub bardziej ważni, ci ostatni decydują o wszystkim.Jednak drodzy admini forum to my,setki piszących tu ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już ktoś to pisał bo nie czytałem całości: 1. wchodzę niezalogowany na forum, wchodze do wątku i chcę odpowiedzieć, wyskakuje "zaloguj" więc się loguję i ląduję ... na głównej stronie2. jak dla mnie to mało wyraźna czcionka w postach (mały rozmiar albo pogrubienie?) i tragicznie niewyraźna w cytatach (j.w. + ten szary kolor) - można to jakoś poprawić? nie chciałbym inwestować w kolejne nowe okulary żeby odwiedzac forum3. gdzie podziały się i czy wrócą oznaczenia forumowiczów pod avatarami? kto jest od kiedy i ilośc postów? czasem się to przydawało w dyskusjach, przy jakiejś eliminacji 'jednopostowców' czy podniecać się bzdurnym gadaniem czy olac gościa ;-)?pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie kilka dni w Polsce , wracam , a tu wojna domowa ?!? Zmiany są dość drastyczne , ale żeby od razu wyciągać karabiny ? Ludziska , pomóżmy tworzyć TO nowe forum , a nie bijmy się między sobą . Czytam nasączone jadem teksty , ktoś tam gdzieśtam się wyprowadza i tworzy inne forum , jego brocha . Będzie konkurencja i przetrwa lepszy , nic tylko się cieszyć . Ja tam na razie zostaję tutaj . Mi się nawet podoba bardziej to niż stare . Co do niedogodności to pomacam , pomarudzę i zobaczę czy Admini będą je usuwać . Mi tam brakuje na razie opcji :-"asystent" ostatni post itp-kto czyta temat -kto jest na forum -emotek ( bo mam często problem z odbiorem moich gupich żartów ) -wyświetlanie od góryNa razie tyle .Może nawet te powyższe sprawy już są , tylko ja durny jeszcze nie wiem gdzie zamacać . Życzę Adminom dużo roboty i walki z żywiołem , bo są oni po to by nam "prawdziwym " robić dobrze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Pcheła sam narobiles sobie roboty.. Piszesz ze zmiany byly konieczne?! Ok, ale nie bylo konieczne wprowadzanie tych zmian bez uprzedzenia, przed swietami i najwazniejsze- jak sezon sie zaczal. Kazdy, jakby wiedzial, to by sie jakos przygotowal np. ważne wiadomosci z PW pozapisywalby. Wiem ze teraz to przywrociliscie, ale po jakims czasie i prosbach uzytkownikow. Uzytkownicy, z racji swiat maja duzo wolnego, wchodza na strone i co? Zamiast szybko znalezc interesujacy temat i godzine spotkania siedzial i szukal samego tematu. No i co ze ktos zalozyl nowe forum? Uwazam ze jezeli tutaj ktos nie mozne niczego znalezc a powstalo inne forum na ktore przeniesli sie niektorzy uzytkownicy to po prostu lepiej sie przeniesc, az tu nie bedzie wszystko jak nalezy zreszta moim zdaniem, prawie kazdy z tych "emigrantow" ma cicha nadzieje, ze stare/nowe forum bedzie na tyle przejrzyste i czytelne, ze mozna bedzie na niego wrocic. Czemu nikt nie pisze o tym dlaczego az tyle osob emigrowalo na inne forum? Zamiast pytan sa wyzwiska.. Jeszcze Ty Panie Pchela dales sie poniesc i sam obraziles uzytkownika- swietny przyklad.. Argumenty Wam sie skonczyly wiec przeszliscie do wzajemnych wyzwisk :/ I to sie nazywa wielka motocyklowa rodzina... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.