Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Totalna paranoja :)
Teoretycznie tak ale wez pod uwage to co juz tu napisano. forum tworza ludzie a jak ktos olewa "głos ludu" to juz jest źle. skoro 90% aktywnych użytkowników twierdzi ze jest do dupy a przede wszystkim nie czytelnie - bo tak wlasnie jest - to chyba o czyms to swiadczy. przyklad z mojego podwórka:powoływaliśmy adminów. w zwiazku z tym powstał temat w ktorym ludzie zgłaszali swoja kandydature i preferencje co do działów. pozniej spośród nich wybralismy modów. chcielismy zmienic skrypt i tez zapytalismy użytkowników czy sa gotowi na zmiany. szanujcie ludzi bo dzieki nim macie kase z reklam na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy tak ciężko napisać: "sorry pomyliłem się - to Wy macie rację, a nie ja".Przywrócić starą wersję i pracować nad nową jak będzie OK to pokazać !
Mamy świadomość, że nie wszystko jest ok. Start był wielokrotnie przekładany a to forum było testowane, przez użytkowników. Istnieje możliwość prowadzeni dwóch for równocześnie na tej samej bazie, rozważamy to, ale najpierw chcemy pousuwać błędy na tym forum i jakoś was przekonać do niego po zmianach.
Pytanie do admina ???Czy jest taka opcja żeby wróciło "Stare Forum" ??
Tak jak wyżej.
2) Strona jest rozciągnieta i wkurzający jest ten dolny suwak, możecie coś z tym zrobić??
Tak, zrobimy to.
3) Panel użytkownika po cholere jest z prawej strony - estetyczniej wyglądałoby u góry w wąskim pasku, poza tym nie rozciągałoby to szucznie strony. Poza tym niepotrzebne mi jest widzieć, że jestem zalogowana jako agnieszka i mój adres e-mail i edtytuj profil wystarczyłby tylko słowo wyloguj i nick, oraz możliwośc przekierowania na mój profil a tam knefel edycja profilu. czy możecie coś takiego zrobić??
Tak, ale w późniejszym czasie, i jeśli większa ilość osób będzie chciało.
4) A tak jak ktoś wczesniej wspomniał przydałyby się dodatkowe informacje o użytkowniku (przy poście) takie jak: z kąd jest, jaki ma motocykl, nie pamietam co było jeszcze w starej wersji, chyba ile kto postów napisał i chyba było kiedy dołączył. Przydałaby się opcja żeby był knefel wyślij privata bez wchodzenia na profil danej osoby. Dobre by było jak kiedyś bez wchodzenia na profil możliwość zobaczenia postów napisanych przez danego uzytkownika, założonych tematów przez niego. czy możecie to zrobić??
Tak jak pisałem wcześniej będzie, ilości postów nie będzie bo "Wy" tego chcieliście, będą rangi.
5) moim zdaniem niepotrzebna jest informacja w profilu o nazwisko - kto to wymyslił??
Wszyscy pisali, że forum jest zbyt anonimowe, i nikt nie ma "jaj" żeby się pod tym podsiać więc jest...Nie musisz tego wypełniać, ale jeśli ktoś chce być postrzegany jako osoba wiarygodna, bądź Pan "Andrzej mechanik" nie boi się, możę się nim "pochwalić".
6) pamiętam że była możliwość blokowania, żeby nie widzieć postów pisanych przez danego użytkownika - czy możecie coś z tym zrobić??
Tu pomyślimy, ale na dłuższą metę nie ma sensu w tej opcji. Nie chesz czytać to nie czytaj.
7) czy się da zrobic tak żeby wchodząc do danego tematu który wcześniej się czytało żeby nie wrzucało na ostatnia strone tylko na post który ostatni czytaliśmy?? Bo dawniej tak szło.
Tak będzie, wymaga to pewnych prac, ale działamy już nad tym.
8) JAKO PIERWSZĄ RZECZ TRZEBABY BYŁO UPORZĄDKOWAĆ TEMATY ŻEBY NIE BYŁO MISZ MASZU NA STRONIE GŁÓWNEJ. JUŻ WIELE OSÓB O TYYM MÓWIŁO. PANIE ADMINIE SZŁOBY TO ZROBIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE CZY DOPIERO W PRZYSZŁEJ PIECIOLATCE??
Da się, będzie. Mamy naprawdę dużo pracy, a teraz były święta. Mogliśmy wszystko olać, a wszystko wprowazamy.
9) emoty też by się przydały
Pisane wcześniej, będą.
10) dobre było to dodawanie znajomych, bo tak nie musiałam szukać w użytkownikach lub w postach tylko bezpośrednio wchodziłam na profil i wysyłałam pw lub wstawiałam koment
Gdy piszę tego posta, dodawana jest ta funkcjonalność. Może jeszcze nie z najlepsza grafiką, ale już będzie działać. W późniejszym czasie dopicujemy to.pantherMXR piszesz, że forum jest dla was, i masz racje, ale ograniczneie wielkości sygnatur jest włąsnie dal was żeby forum się długo nie łądowało.... tak nie bedzie łądnych animownych gifów zajmujacych 2mb... ale nie można mieć wszsytkeigo.Pisze "pomyślimy" itp. bo robimy, rzeczy priorytetowe i niezbędne. Jak będzie wszystko wprowadzone, to będziemy robić "pierdołki"Ci co chcą usunięcia forum niech napiszą do mnie na PM, nikt za wami nie będzie płakał, a piszecie tak jakbyście byli najważniejsi na świecie, a za wami świat się kończy.... trochę powagi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok widzę że pozycjonowanie tematów jest to superMam pytanie czy zamiast twoje gruby (można by było twoje ulubione tematy) chyba że to będzie dodane póżniejchodzi mi o to by zamiast całego forum typu "przejażdżki" można bylo wybrać np. Dąbrowa i okolice itp.`było by to dla nas bardziej użytkowea i 2 sprawa czy "panel użytkownika" można by było w miejsce gdzie jest "menu"3 sprawa raportowanie - czyli jak coś się nie spodoba info do adminów 4 czy będą ściągnięte ze starej wersji przyjaciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zamiast twoje gruby (można by było twoje ulubione tematy) chyba że to będzie dodane póżniejchodzi mi o to by zamiast całego forum typu "przejażdżki" można bylo wybrać np. Dąbrowa i okolice itp.`było by to dla nas bardziej użytkowe
Można założyć grupę "Dąbrowa" i poprosić nas o przeniesienie wskazanych tematów do tej grupy, wtedy tam będą pojawiać się info o przejażdżkach, spotkaniach, akcjach etc w dąbrowie.Każdy zainteresowany będzie mógł wtedy dołączyć do tej grupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co niektórzy marudzą Sorry ale prawda jest taka że nikt tu nikogo nie trzyma na chama !Nie chcesz nie właź na forum proste !Prawie na każdym forum rejestrując się akceptujesz regulamin i zasady panujące na forum. A te zasady ustala Admin ! Jak jesteście gośćmi w czyimś domu też się tak rządzicie ? Pcheła odpalił to forum na nowym skrypcie i tyle i myślę że próbuje zrobić by było jak najlepiej jak by miał słuchać wszystkich to nic by z tego nie wyszło bo każdy ma swoje ale i widzimisie .Równie dobrze może zamknąć to forum nie mówiąc nic nikomu i iść spać z czystym sumieniem jego piaskownica i plac zabaw ...Powiem otwarcie to forum i tak jest baaaardzo tolerancyjne ...Znam pewne forum gdzie dostaje się bany bez ostrzeżeń za byki ortograficzne lub pisanie w stylu dzieci neo "cZeŚc PoOokliKKasz zEmna " a obrażanie kogoś jak na tym forum w postaci paru nieprzyjemnych tematów jakie powstały w ogóle nie wchodzi w grę !Więc rób swoje Pcheła i się nie przejmuj byle do przodu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany musiały kiedys przyjsc. Skrypt starego forum nie byl idealny, a przedewszystkim nie dalo sie go juz rozwijac, więc decyzje Pcheły o aktualizacji forum popieram. Niestety czas zmian nie został dobrany prawidlowo, bo Ci "najprawdziwsi" motocyklisci potrafia tylko bezsensownie wklepywać literki na klawiaturze i narzekać jakie to beznadziejne, zamiast cieszyc sie ze świąt. Zmiany tutaj to taka mała rewolucja, a jak wiadomo zawsze sa ofiary. Powstało kilka niby alternatywnych for, a kto je tworzy? Nie życze im źle, ale zapomnieliście kto stare forum opłacał, załozył. Ten profesjonalizm adminów niby "nowych" for mnie przerasta... haha... śmiech na sali. Jak myślicie ile to pociągnie? Nie bronie tutaj nikogo. Bo takie zmiany mogly zostać przeprowadzone w sposob łagodniejszy, jak np. Beta testy oraz głosowanie. No ale coż... Ja ZOSTAJE i czekam na pozytywne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy zamiast twoje gruby (można by było twoje ulubione tematy) chyba że to będzie dodane póżniejchodzi mi o to by zamiast całego forum typu "przejażdżki" można bylo wybrać np. Dąbrowa i okolice itp.`było by to dla nas bardziej użytkowe
Można założyć grupę "Dąbrowa" i poprosić nas o przeniesienie wskazanych tematów do tej grupy, wtedy tam będą pojawiać się info o przejażdżkach, spotkaniach, akcjach etc w dąbrowie.Każdy zainteresowany będzie mógł wtedy dołączyć do tej grupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że są sukcesywnie dodawane nowe funkcjonalności jednak to co zostało poprawione do tej pory to żadna rewelacja bo tak powinno być już od momentu startu. Forum w dalszym ciągu wiesza przeglądarkę np. w temacie fazerowcy. Argument ze świętami przyjmuję do wiadomości, ale chyba panowie wiedzieli co wdrażają i że problemów już na dzień dobry będzie multum, także chyba kolejna chybiona decyzja. Forum już raz upadło (czyt.restart) i zostało wskrzeszone przez użytkowników. Teraz szykuje się coś podobnego z tym, że woli wśród użytkowników takiej jak wtedy z wiadomych powodów nie widać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę rozmawiał z grafikiem na temat stworzenia drugiej tak jakby skórki dla forum.Jeśli macie jakieś sugestie to podeślijcie... tylko nie piszcie "bardziej czytelne" bo to wiemy, tylko konkrety ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy "twoje fora" można by podzielić na 2 fora z czego te 2 miało by być "firmy" - lub jak tam nazwiecie po swojemua i czy wróci podział jak było na starym chodzi mi o dział imprezy i było sub forum przejażdżki i podróże????a i przypomniało mi się opcja zaznacz wszystkie tematy jako przeczytane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za usunięcie mojego konta mimo tego ze nie chciałem ;|Zależało mi na tym forum zeby tu sie cokolwiek zmieniło, najlepiej zeby było tak jak wczesniej no ale trudno... jak wywyalacie to NARA!!!Bez for też da sie życ. Bo na te forum to teraz tam wszyscy siedzą jakos nie mam ochoty zaglądac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.