Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stare tematy z roku 2009 są na pierwszych stronach, a nowe gdzieś w tyłach :)01.04.2010:Już to robimy, powinno być skończone dzisiaj.Dzisiaj mamy 04.04.2010 i co i gówno oto moja konstruktywna krytyka.Pisanie że "robimy to dla WAS" zakrawa na kpinę z ludzi korzystających z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni huja nie dowiemy się nic więcej .Admin schował głowę w piasek i tyle.Zbyt wiele konkretnych pytań się pojawiło zamiast '' nie podoba mi się ale się przyzwyczaję'' i nie ogarnął.Wiem że są Święta i może i nie powinno się być aż tak nieprzyjemnym , ale przeca ktoś to zaplanował na taki termin i musiał się liczyć z falą krytyki.Myślę sobie że już nie ma sensu przeciągać agonii tego forum i pisać dalej następne posty ( nie ważne co gadają , ważne że gadają ).Proszę podajcie alternatywę, ja mogę polecić FJ-FJR.COM , chyba się tam przeniosę.Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie cztery podejścia. Coś się pozmieniało, ale nadal nie można niczego odszukać. Tematy pomieszane - coś co było "wewnątrz" wisi na wierzchu ( bez domysłów proszę :P). Jednym słowem - DUPA. Całe szczęście że wiem gdzie i o której zbierają się chłopaki, może w realu ugadamy się na jakieś inne miejsce do spotkań w necie. Jak na razie odpuszczam sobie to miejsce.Wesołych ŚwiątKrzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Pcheło,Najpierw prosisz by pisac uwagi czarujac ze wszystko zrobicie pod nas a pozniej:" pomyslimy "" zastanowimy sie ale to chyba nie jest nad wyraz potrzebne? "" pierdółka "Chcialam tylko przypomniec ze forum jest dla Nas, skoro Ty cos uwazasz za "zbedne" nie oznacza ze inni maja sie z tym pogodzic, i sie przyzwyczaic. Nie mierz wszystkiego swoja miara.Ale co tam - to tylko opinia jednego usera na kilka tysiecy - POWODZENIA!Nie widze powodu by czekac, dostosowywac sie, i przyzwyczajac do czegos co mi sie nie podoba. Szczerze mowiac, czekam na powstanie alternatywnego forum na ktore z checia sie przeniose.Krzyżyk na droge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Jak dla mnie ta chmura tagów jest niepotrzebna. Pytanie korzysta ktoś wogóle z tego?? Czy możecie ją usunąć??2) Strona jest rozciągnieta i wkurzający jest ten dolny suwak, możecie coś z tym zrobić??3) Panel użytkownika po cholere jest z prawej strony - estetyczniej wyglądałoby u góry w wąskim pasku, poza tym nie rozciągałoby to szucznie strony. Poza tym niepotrzebne mi jest widzieć, że jestem zalogowana jako agnieszka i mój adres e-mail i edtytuj profil wystarczyłby tylko słowo wyloguj i nick, oraz możliwośc przekierowania na mój profil a tam knefel edycja profilu. czy możecie coś takiego zrobić??4) A tak jak ktoś wczesniej wspomniał przydałyby się dodatkowe informacje o użytkowniku (przy poście) takie jak: z kąd jest, jaki ma motocykl, nie pamietam co było jeszcze w starej wersji, chyba ile kto postów napisał i chyba było kiedy dołączył. Przydałaby się opcja żeby był knefel wyślij privata bez wchodzenia na profil danej osoby. Dobre by było jak kiedyś bez wchodzenia na profil możliwość zobaczenia postów napisanych przez danego uzytkownika, założonych tematów przez niego. czy możecie to zrobić??5) moim zdaniem niepotrzebna jest informacja w profilu o nazwisko - kto to wymyslił??6) pamiętam że była możliwość blokowania, żeby nie widzieć postów pisanych przez danego użytkownika - czy możecie coś z tym zrobić??7) czy się da zrobic tak żeby wchodząc do danego tematu który wcześniej się czytało żeby nie wrzucało na ostatnia strone tylko na post który ostatni czytaliśmy?? Bo dawniej tak szło.8) JAKO PIERWSZĄ RZECZ TRZEBABY BYŁO UPORZĄDKOWAĆ TEMATY ŻEBY NIE BYŁO MISZ MASZU NA STRONIE GŁÓWNEJ. JUŻ WIELE OSÓB O TYYM MÓWIŁO. PANIE ADMINIE SZŁOBY TO ZROBIĆ W NAJBLIŻSZYM CZASIE CZY DOPIERO W PRZYSZŁEJ PIECIOLATCE??9) emoty też by się przydały10) dobre było to dodawanie znajomych, bo tak nie musiałam szukać w użytkownikach lub w postach tylko bezpośrednio wchodziłam na profil i wysyłałam pw lub wstawiałam komentPROSZE ADMINA O ROZPATRZENIE TYCH PUNKTÓW I ODPOWIEDŹ - CZY WOGÓLE COS Z TEGO IDZE ZROBIĆ. DZIEKUJE i Wesołych świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaak teraz mozna sypać mięsem bo każdy ma gdzieś bana :P))a tak serioserce sie kraje..nie chcialam tego robic, ale kilka minut poswieconych na zwykłe "przelecenie" po linkach wyguglowanych wg klucza: "forum+motocykle" wyskakuje tego troche. pierwsze 3 z brzegu sprawdzone i jaki wynik?kazde jest inne kolorystycznie, banery, reklamy, szerokości ramek blablabla...ALE!WSZYSTKIE PODOBNE W UZYTKOWANIU DO NASZEGO STAREGO DOBREGO FORUM!!! tzn posegregowane (oddzielone) tematy, wyswietlona data ostatniego postu+wątek+autor postu, na dole lista uzytkowników, kto jest zalogowany,statystyki..niewiem jak konto uzytkownika bo jeszcze nie dostalam linka aktywacyjnego ( tak! juz wypelnilam formulaz rejestracyjny i bede zakladac temat z wolaniem w poszukiwaniu "naszych" )Nieznam sie na "silnikach" "layoutah" czyjak sie to gówno zwie...ale gdzieindziej jest takie samo jak tu bylo kiedyś.od kilku dni wiele osób sugeruje co zmienic, co ulepszyc...ale zdaje sie ze to "coś" juz nigdy nie bedzie przypominac tego co bylo, nawet jesli wkońcu wprowadze te wszystkie nasze uwagi....:(bye everyone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie że już nie ma sensu przeciągać agonii tego forum i pisać dalej następne posty ( nie ważne co gadają , ważne że gadają ).Proszę podajcie alternatywę, ja mogę polecić FJ-FJR.COM , chyba się tam przeniosę.
Ja też szukałam nowego i znalazłam takie:http://motooriver.eu/czytelne, przejrzyste- jakaś ekipa ze śląska też się udziela-można by to było rozbudować pod nas ;)Mam sentyment do tego forum, ale nienawidzę drastycznych zmian- one nigdy nic dobrego ze sobą nie niosą! Puki co przenoszę manaty gdzie indziej... I liczę na to, że za jakiś czas kiedy już emocje opadną, stara skórka wróci i wielu z tych, którzy zrezygnowali też- tego życzę na te święta sobie i Wam moi kochani!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.