Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam1) Dlaczego w poście nadal nie da się zamieścić załącznika??2) Dlaczego po edycji tematu - wpisaniu nowego postu - temat nie przeskakuje do góry - nie widać że w temacie coś się dzieje i są nowe informacje przez co temat w dole pomimo świeżych informacji pozostaje martwy.Proszę moderatorów o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A własnie, że nie. Zanim się teraz zalogowałam widziałam menu na górze :) Działajcie dalej.
Jak to? Gościom pojawia się po prostu inne linki w menu podręcznym.
1) Dlaczego w poście nadal nie da się zamieścić załącznika??
Hm, chyba działa:982319182590d4442ed5d52520b1d35d.jpghazok600.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, piszesz że opcja kasowania konta na tym zesranym forum jest i działa jak na innych forach.Czy możesz być bardziej wylewny i nam to wyoślić, bo jakoś nie bardzo pokrywa się to z prawdą.Czemu unikasz konkretnych odp, odpowiadasz tylko na te pytania na , które ci pasuje, to nie fer.Jak już ktoś wyżej napisał jest to a przynajmniej miało być forum społecznościowe a nie twój prywatny folwark, bez społeczności , która tu wyraża swoje niezadowolenie ,to wiele nie podziałasz.Daliście ciała i tyle, nie rozumiem tylko czemu jesteście tacy zaciećwierzeni i nie potraficie się do tego przyznać , tylko pierdolicie że będzie lepiej.Gdyby nikomu nie zależało na tym forum ,to każdy by go i admina olał a nie pisał tu te pierdoły, znaczy że mimo tych ostrych słów większości zależy , ale jak tak dalej będzie to niestety nie będzie miał kto nawet takich postów pisać.Nadal nie widzę odpowiedzi na ważne pytania;1- Gdzie i kiedy była wersja testowa?2- Jak się wypisać z tego łajna?3- Czemu nie było info o zmianie?4- Czemu wybrano najgorszą z możliwych dat na zmianę?5- O co chodzi z tym skryptem, że tamten był nie rozwojowy?6- Czemu powierzono budowę forum nieletniemu ćpunowi?Skoro głosowanie za zmianą było tajne , to teraz proszę o konkretną i wyczerpującą odpowiedż.Prosze o konkrety a nie lanie wody, lany poniedziałek dopiero za dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś dużo siedziałem przy komputerze i wiem ile czasu zajmuje napisanie czegokolwiek i wkład i poświęcony czas doceniam ale ogólnie to co wyszło jest nieporozumieniem. Nie ma sensu mówić czego w nowej wersji brakuje bo trzeba by było wymienić multum rzeczy. Najkrócej ujmując brakuje wszystkiego co było w starej wersji. Byłem na różnych forach i stare FŚM było najczytelniejszym i najbardziej funkcjonalnym forum na którym byłem. Mówicie o przyzwyczajeniu ale z innych for korzystam tyle samo czasu co z FŚM i do dziś się nie przyzwyczaiłem więc to nie do końca tak działa. Na początku szata wydawała mi się przejrzysta ale czytając ten wątek zauważyłem, że po przeczytaniu pierwszych dwóch stron czytanie zaczęło mnie męczyć po przeczytaniu 12 stron teraz muszę już mrużyć oczy. Nie wiem co jest nie tak ale coś jest cholernie nie tak bo oprawa graficzna po prostu męczy. Są tłumaczenia, że zmiany są potrzebne, że stary skrypt był nierozwojowy ale to jest forum więc co tu było do rozwijania? Co stare forum źle radziło sobie z obsługą procesorów czterordzeniowych czy nie obsługiwała kart graficznych w trybie SLI, a może były problemy z obsługą 4 Giga ramu i więcej? Tak naprawdę tłumaczenie jest typowo polityczne: Zmiany były konieczne! Ale panie pośle dlaczego były konieczne? Ponieważ były niezbędne do widzenia... Nie padł ani jeden sensowny argument na temat konieczności tej zmiany. Po prostu poświęcono trochę czasu i mimo, że efekt był odwrotny do zamierzonego to na siłę brnie się dalej licząc, że głos krytyki z czasem przycichnie. Jak z tymi starymi babami w autobusach jebana pcha się na ciebie żeby przeleźć ale głowę odwróci w drugą stronę udaje, że nie widzi i nie słyszy i na bezczelnego pcha się dalej bo musi przeleźć bo tak jej się podoba. Nikt nie podał żadnych konkretnych powodów tej zmiany i nie poda bo gdyby był w stanie to uczynić zrobił by to już dawno. A powiedzieć, że coś było nierozwojowe można o wszystkim. Jeżeli powodem były jakieś kwestie finansowe to wystarczyło by zebrać od każdego symboliczną kwotę i uzbierano by jakąś sumę, a jednocześnie pozbyto by się problemu zakładania przez niektórych po 20 kont albo spamerów. Proste rozwiązanie robisz przelew na 3-4 zł otrzymujesz indywidualny kod powiązany z adresem email i loginem niezbędny do założenia konta i żadne zalanie spamem by nie groziło jak próbował ktoś tłumaczyć tę zmianę. Osobiście wolę zapłacić parę groszy i mieć coś co działa jak powinno niż mieć za darmo ale do dupy. Niektórzy mogą się już zacząć cieszyć gdyż finalnie też przestane tu zaglądać ponieważ nowe forum po prostu jest nie przejrzyste i męczy. I wiele osób postąpi tak samo gdyż zmiany nie są kosmetyczne tylko radykalne w dodatku całkowicie na gorsze. Z najfunkcjonalniejszego forum zrobiło się coś na kształt systemu komentarzy do filmików na Youtube czy w jakimś portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste rozwiązanie robisz przelew na 3-4 zł otrzymujesz indywidualny kod powiązany z adresem email i loginem niezbędny do założenia konta i żadne zalanie spamem by nie groziło jak próbował ktoś tłumaczyć tę zmianę. Osobiście wolę zapłacić parę groszy i mieć coś co działa jak powinno niż mieć za darmo ale do dupy.
Co racja to racja... niestety :) to już nawet nie chodzi o to, że męczy, że są niedociągnięcia, że czegoś brakuje... Stare forum miało jakiś klimat, było najbardziej przejrzystym ze wszystkich na które wchodziłam- i dlatego zalogowałam się tu, a nie gdzie indziej.Podobał mi się jeden post- nie pamiętam już czyj- ktoś napisał, że skrypt można było zmienić zostawiając starą oprawę... zatem pytam: dlaczego tak się nie stało? Byłoby prościej, szybciej, lepiej... I proszę mojej wypowiedzi nie traktować osobiście, bo to, że nie podoba mi się nowe forum, nie znaczy, że mam ochotę wybić wszystkich tych, którzy przy nim coś majstrowali :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to żadna strata. Lepiej gdyby forum miało 100 motocyklistów niż 15tyś ludzi z czego kilkanaście % ma moto a kilka można nazwać Motocyklistami.Niestety tak bywa w tym kraju ze wszystkim, co jest związane z zarobkiem. Liczy się kasa, a że za pomocą środowiska motocyklowego? Czemu nie. Niech się debile wyzywają, rośnie ilość postów - rośne ilość wejść na stronę.Jeżeli jest jakaś kumata osoba związana z www, to prosiłbym o założenie nowego, nieskażonego forum dla motocyklistów ze Śląska, nie dla plebsu.Żegnam tutaj i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to myślę że winowajca , czyli Pcheła powinien udać się do pasmanteri , zakupić metr gumy do majtek i się nią w łeb strzelić a potem przyznać się do błędu a nie lakonicznie odpowiadać że pracuje nad tym czy tamtym i że będzie lepiej.Nie wszyscy tu są informatykami i grafikami, nie jest to forum dla maniaków komputerowych,To że jak ktoś jest prawdziwym twardzielem i motonitą to sobie poradzi na tym ohujałym nowym forum ,to jest jedna wielka farsa , bo czy motocyklista znaczy komputerowiec??Admin oczekuje konstruktywnych uwag a nie pogardy, ale to nie my się prosiliśmy o takie gówno i nie my jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, gdyby dać kowalowi gotowy przepis na super danie to by klepał złote patelnie.Ponoć była wersja testowa a to niby gdzie, skoro piszesz że była to podaj konkrety.Nie bylo zapytania ani żadnej informacji o zmianie.Takie drastyczne zmiany robi się np w zimie a nie na wiosnę kiedy jest największy ruch w interesie.Dowiemy się wreszcie po co te kategorie motocykli????.Celowe kasowanie czegoś jak pw czy inne np awatar, albo przenoszenie osób do takiego szitu, albo jeszcze zmiana nicka to już chyba nadużycie.Nie jest to jedyne forum na którym jestem i też bywały zmiany , ale w taki sposób nigdy.Jeżeli coś musiało być zmienione choć nie do końca w to wierzę to czemu nie zrobione to zostało na bazie sprawdzonego schematu?.Jeżeli nie wiaddomo o co chodzi to chodzi o kasę.Mówisz pcheła że to dla nas i dla naszego dobra a ja mówię że nikt nie lubi być na siłę uszczęśliwiany.Całe to gówno jest do dupy i wszyscy o tym wiecie i nie ma się co otumaniać tylko trzeba się przyznać do porażki i przeprosić.Jeżeli pcheła uważasz się za boga , to ja zmieniam wiarę.I powiedz mi w końcu czy brak możliwości wypisania się z tego klanu to celowa zagrywka co by ludziska nie popitały?.Jakies to wszystko wydaje mi się popierd.... i nijakie , dziwne znaczy.Stare było dobre bo było stare i dobre.Nie czaję po co to całe zamieszanie.Reasumując składam kondolencje po starym forum .A nowemu nie rokuję wielu dni.Ps ; pozdrawiam wszystkich pogrążonych w żalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.