Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

posty od ostatniej wizyty mogły by być wyświetlane chronologicznie a nie taki burdel, że kij wie co kiedy kto napisał.no ale już chyba nie ma co dopisywać do tej listy.yonec, jest jedno, adres podobny, ale nie podam Ci go bo i tak zaraz ktoś to skasuje, adres podobny do tego, podobny do ogólnego :) kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcheła....zwracam się do Ciebie już personalnie. ZROBISZ COŚ WKOŃCU Z TYM AUTOMATYCZNYM LOGOWANIEM bo sesji nie trzyma w ogóle :[ jest to tak denerwujące że na prawdę chyba i ja przejdę na inne forum. Te umiera śmiercią naturalną... nic ciekawego tu nie ma a na dodatek za każdym razem jak wchodze muszę się logować fucking shit :/ Post edytowany: 15.06.2010 22:51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kilka postów wyżej doskonale określił aktualną sytuacje na forum - AGONIA.No cóż, ja też wchodzę tu co kilkadziesiąt dni i nic się nie zmienia, widać, że forum zwyczajnie umarło, dawniej było całkiem inaczej.Mam tylko takie pytanko, to było celowe działanie?, bo jeśli tak, to gratuluję bo się udało, jeśli nie było to po prostu współczuję pomysłodawcy i wykonawcy.Wszelkie usprawnienia, poprawki błędów itd. możecie już robić tylko dla poprawy własnego samopoczucia czy tam ego, bo na pewno nie dla użytkowników, ich już właściwie tutaj nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcheła wiem, że można przełączyć na stary widok ale i tak dalej ciężko sie jest dobrze w tym połapać i brak przejrzystości przynajmniej jak dla mnie. i nie pisze tego z pretensjami tylko jest to moja osobista opinia.Szkoda tylko że stare dobre czasy nie wrócą, gdzie praktycznie większość forumowiczów sie znała itd. a po liftingu tego forum już to prawie nikogo ze znajomych tutaj nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszedłem na forum i oczom nie wierzę. Jakieś to nijakie - naprawdę.Moje zdanie jest takie, że trzeba było podkręcić engine poprzedniego forum (coś w stylu Forum Częstochowskich Motocyklistów - mają taki jak poprzedni FŚM, ale bardziej podrasowany na aktualne czasy). Jest o wiele bardziej przejrzyste niż obecne FŚM i ma ducha starego forum...Jeszcze nie jest za późno, żeby to zmienić...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej żadnej poprawy, bylem tu 15 min temu, teraz właże, naciskam nowe posty i wyskakuje taki badziew:"Brak nieprzeczytanych tematów."Jak brak nieprzeczytanych???? To nieprzeczytanych czy od ostatniej wizyty?? Pcheła, rozróżnij te dwie sprawy, bo nieprzeczytanych to ja tu mam w 3 pyty, a od ostatniej wizyty zgodzę się, że nic nowego może nie być.aloha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.