Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

giemul @ 16.05.2010 00:59No rzeczywiście jest spokojniej . Mi to w sumie już tylko Emotek brakuje
Jakto emotek brakuje?Emotki to znaki wklepywane z klawiatury a nie jakies obrazki, buzki, balwanki itp.Kiedys wystarczalo wklepac " :) " i kazdy wiedzial, ze to usmiech.A takich emotkow jest naprawde sporo.http://www.emotikony.pl/buziki.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

skórka nie była tak ważna jak posegregowanie for.Dalej mamy "Ubiór i Akcesoria" i Akcesoria i Ubiór". Jedno o opiniach, a drugie to stara giełda. Tak samo jak "Inne". No sorry, ale gdybym tu teraz trafił to bym uciekł szybciej niż struś pędziwiatr, bo wszystko jest pomieszane strasznie.Fajnie, że wprowadzono czytelniejszy layout, ale przeraża mnie, że skoro czekaliśmy na niego 1,5 miesiąca to na takie posegregowanie będziemy jeszcze czekać kolejnych 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że wspomniana przeze mnie uwaga, była już wcześniej nadmieniona (nawet przeze mnie), bo śledzę ten temat na bieżąco.Chciałem tylko zauważyć problem długości, czasu, zmian które tu zachodzą, oraz fakt, że zachodzą one w trochę dziwnej kolejności :PCo z tego, że forum lepiej wygląda, jak ciągle jest "misz masz", który odstrasza.peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie jak zawsze - ludzie powiedzą, że odchodzą ale korzystać będą bez zmian. A tu niespodzianka - tak wymiotło ludzi, że wchodząc po kilku dniach bez problemu można ogarnąć wszystkie nowe wpisy. W sumie mi zmiany nie przeszkadzały zbytnio, ale faktycznie sam też coś na forum już nie zaglądam. Nie ma się co łudzić, że wróci taka aktywność jak była, ale wydaje mi się, że jeśli działy nie wrócą do normy to niedługo kompletnie nie będzie nowych wpisów Post edytowany: 16.05.2010 17:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę wyświetlić profil jakiegokolwiek użytkownika to pojawia mi się taki komunikat :"Error!An unexpected error occurred. Please try again later.script 'groups/userGroups.phtml' not found in path (/var/www/vhosts/motocykle.slask.pl/httpdocs/application/_modules/default/views/scripts2/)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuję się skontaktować z jednym z użytkowników forum a nie mogę się dostać na jego (na każdy) profil aby mu wysłać PW. Co się dzieje i kiedy to zacznie działać ? Pisałem to już powyżej ale jak widać nikt nie odpowiada. Za to, o ile dobrze widzę, skasowano post Kostuchy, który pisał że i tak nie warto wymieniać co nie działa bo 2 miesiące minęły i dalej jest g**no...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz też widzę :Dzatem sie powtórzę:nie warto pisać, co nie działa, bo jak widać, praktycznie NIC tu nie działa od dwóch miesięcy, wypuszczono gniota z chyba nadzieją, że ludzie to łykną jak gęsi, i jak tak czytam czasem, to faktycznie mam wrażenie, że coniektórzy łykają :):):) i zostają tylko pochlebne posty :) smacznego zatem połykacze!Ptaku, to Twój profil :D:D:D, jakiś taki dziwny :"Error!An unexpected error occurred. Please try again later.script 'groups/userGroups.phtml' not found in path (/var/www/vhosts/motocykle.slask.pl/httpdocs/application/_modules/default/views/scripts2/)"aha, żeby nie było, ja sobie ten post skopiuję, i bede go tu wklejał za każdym razem, jak go ktoś usunie. Wolność słowa, więc piszę co mnie boli, a jak komuś sie nie podoba to niech nie czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slusar_o2 @ 16.05.2010 17:44Co z tego, że forum lepiej wygląda, jak ciągle jest "misz masz", który odstrasza.peace
kolega ma zupełną rację, w kwestii porządku w subforach wydaje mi się, że wręcz jest jeszcze większy bajzel niż na początku. Przykra sprawa ale od czasu zmian na forum bywam tu tylko z przypadku i coraz rzadziej:( . Logowanie przez wpisywanie maila zamiast nazwy uzytkownika to kolejny jakiś dziwny eksperyment :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten error na profilach wkur*ia ! Tak do tej pory sprawdzałem swoje ostatnie 4 posty . Teraz zaś musze szukać . Pcheła - podgląd ostatnio pisanych postów to BARDZO WAŻNA sprawa dla forumowiczów . A jest z tym kiepsko i ludzie się zrażają . Popracujcie nad opcją , która mogła by pokazywać się zaraz po logowaniu : " twoje ostatnie posty" , np 10 . To masakrycznie poprawi klimaty na forum , bo ludzie zwyczajnie baranieją , tracą czas na szukanie swoich tematów i postów , zwyczajnie się zrażają i nas opuszczają niestety . JEST TO GŁÓWNY PROBLEM i na tym się skupcie , reszta to pierdoły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PCHELA ALES SPIERDOLIL TO FORUM.GENERALNIE WSZYSTKO JEST DO DUPY.CHLOPIE WRACAJ DO FORUM Z PRZED LAT I DAJ SE SPOKOJ Z USPRAWNIENIAMI.PO CO TO ROBISZ?FORUM MA BYC PRZEJRZYSTE I SZYBKIE A NIE JAKIES HUJE MUJE.PRZEKLENSTWA MUSZA BYC BY ODDAC CALOSC PRZEMYSLEN. Post edytowany: 03.06.2010 00:04i DO JASNEJ CHOLERY JAK JUZ ZALOZYLES TEMAT O PRZEMYSLENIACH O FORUM TO BIERZ DO SIEBIE CO PISZA LUDZIE I CO BY CHCIELI ZEBY TU BYLO A NIE CZYTAJ TYLKO TO CO CHCESZ CZYTAC.PISZA CI ZE CHCA TO ZMIENIC TAMTO ZMIENIC A TY CO...? DALEJ HUJOWKA I DALEJ UPIERASZ SIE PRZY TYM CO SOBIE WYMYSLILES.JAK BEDZIES TAK DALEJ ROBIL TO SAM BEDZIESZ SOBIE TE POSTY TU CZYTAL I PISAL. Post edytowany: 03.06.2010 00:09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już forum zostało przebudowane to powinniśmy to docenić i wyrazić swoją opinię która, cóż... nie jest pozytywna, niestety. To nie znaczy że jest brzydko, jest ładnie ale nic poza tym. Z wylogowaniem można poradzić sobie na kilka sposobów. Ja osobiście kopiuje po napisaniu całej treści ją do schowka i dopiero wtedy wciskam wyślij. Jeśli karze mi się zalogować, loguje i wklejam tekst, jak zapomnę to nic nie piszę. Ale ten problem tyczy się nie tylko tego forum - nowe ma ten sam problem a tam nikt nie narzeka.A teraz ZŁOTE RADY KUBY ROZPRUWACZA: ;)1. Forum powinno być zbudowane w przejrzysty sposób, najlepiej w kształt drzewa, do pewnego miejsca ze stałą liczbą tematów.2. Do każdej gałęzi powinien być przydzielony przynajmniej jeden a nawet 2 lub 3 moderatorów.3. Ilość głównych wątków nie powinna być zbyt duża - teraz jest zbyt duża.4. Główne wątki powinny być lepiej podzielone.5. Byłoby rewelacyjnie jeśli każdy użytkownik mógł ustawiać swój własny wygląd forum (oczywiście z pewnymi obostrzeniami).6. O tym już wspominałem, przeszukiwanie forum. Teraz skupię się nad przeszukiwaniem forum pod kątem imion, miast i moto. Dzisiaj, mam znajomka, znam jego imię, miasto i moto a za ChRL go znaleźć nie potrafię.7. Najnowsze posty, ich lista powinna być dłuższa, np. 10 a po kliknięciu przycisku powinny pokazać się wszystkie nowe. Teraz jakoś to nie działa.8. Przeszukiwanie postów w których się coś napisało. Obecnie jest ich chyba z 3-4, dobrze byłby mieć wgląd we wszystkie za 1 naciśnięciem guzika. Może być nawet na osobnej stronie.9. Większa dowolność z avatarami. Super że się same zmniejszają ale ten system nie działa poprawnie. Dopasowanego pod kątem wymiaru avatara sys potrafi zniekształcić i zmniejszyć???10. Chwila... teraz muszę wcisnąć ctrl+a i ctrl+c bo inaczej zaryzykuje że stracę za chwilę sporo swojego czasu...NO COMMENT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś sie skarżył na stare forum ? Ko miał takie parcie na zmiane forum za wszelką cene? za cene forumowiczów?Obawiam sie że jakbyśmy zrobili petycję o zmianę forum na poprzednie to 80% ludzi by sie wpisało. Tylko 80, bo reszta już tu nie zagląda. Ja sam kiedyś często otwierałem stronkę, nowe posty, wszystko przejrzyste i czytelne. A teraz jak mam tu k... cokolwiek znaleźć to nie h... trafia. Dlatego loguję sie tu tylko jak mam jakąś sprawe, czyli raz na parę miesięcy. Dla mnie to KUPA. I jak sie to nie zmieni za poprzednią szate to ja to pier..le.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ch*jnia i tyle wchodze juz 2 tyg i widze te same piepszone tematy, nic ciekawego dalej tu nie ma, jak bylo stare forum to moglem 2 godziny siedziec na forum i sie nie nudzilem non stop cos fajnego do czytania bylo. Nie ma tej atmosfery co kiedys!!!!!!!!!!Szkoda pcheła, ze forumowiczow sie nie zpaytales wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.