Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i pieknie miesiac mija a tu ku^&^%%^&^$ nic dlaej śie nie zmienilo dalej ta pi^%$#! paskudna męcząca kolorystyka a funkcjonalnośc przypomina podcieranie dupy łyżka do butów Pcheła pewnie i tak tego nie czyta ale poraz kolejny powtórzę:- kolorystyka bardziej przyjazna dla oka- klikajac na ostatni post łatwo sie pomylić i trafic na czyjś profil- noo i po ptwarciu tematu nie przenosi do ostatnio czytanego postaJuż pomijam bajzel np w forum giełda gdzie ogłoszenia typu sprzedam urzywana prezerwatywe sa wymieszane z ogłoszeniami sprzedam motor i sprzedam sweter babci+babcia gratisOraz pomijam to ile razy prosilem i nie tylko ja o możliwośc edzycji kolumny Twoje fora na ch!@#$%^^&** mi śmietnik moto suzuki chopper hous i innne bede chciał to sobie dodam w koncu to mojePozatym boty jak były tak są GRATULUJE usuniecia tych ruskich tematów wkońcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na reszcie temat otwiera mi się na pierwszym nieprzeczytanym poście.Pytanie. Jak usunąć "Twoje grupy" z okna, lub przynajmniej edytować tą listę. Póki co nie wpadłem jak to zrobić.Proponuje też połączyć "podręczne menu" z "Menu". Oba i tak pojawiają się zawsze razem, a do tego to pierwsze graficznie odstaje od wyglądu całego okna.Osobiście jestem zdania że chmura tagów też jest zbędna i wolałbym jej nie mieć.Połączenie wyszukiwarki forum z googlami jest niewypałem. Wyniki mają mały związek z poszukiwanym słowem, a do tego linki nie działają.Mam nadzieje że doczekam się wreszcie możliwości wstawiania linków i obrazów w podpisach pod postem, możliwości bogatszego formatowania czcionek postu i podpisu, i otwierania linków w nowej zakładce przeglądarki a nie w zakładce forum.Jedna rzecz która mi się podoba (a innym wręcz przeciwnie) to skórka forum. Dzięki niej forum jest charakterystyczne i od razu po wejściu wiadomo gdzie się jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorier @ 08.05.2010 11:25Pytanie. Jak usunąć "Twoje grupy" z okna, lub przynajmniej edytować tą listę. Póki co nie wpadłem jak to zrobić.
Aby wyjść z danej grupy, wystarczy wejść do niej i po prawej stronie kliknąć "wypisz się"
Proponuje też połączyć "podręczne menu" z "Menu". Oba i tak pojawiają się zawsze razem, a do tego to pierwsze graficznie odstaje od wyglądu całego okna.
Zrobimy to jak będzie wszystko działać, jest to detal, a na razie jest ułatwieniem.
Osobiście jestem zdania że chmura tagów też jest zbędna i wolałbym jej nie mieć.
Jak wyżej zostanie zlikwidowana :)
Połączenie wyszukiwarki forum z googlami jest niewypałem. Wyniki mają mały związek z poszukiwanym słowem, a do tego linki nie działają.
Działa to już coraz lepiej wkrótce Google prze indeksuje wszystkie treści wtedy będzie ok.
linków w nowej zakładce przeglądarki a nie w zakładce forum.
Możesz to robić klikając prawym przyciskiem myszy na link i wybierając odpowiednie otwieranie. Ale prawdopodobnie wprowadzimy to.
Jedna rzecz która mi się podoba (a innym wręcz przeciwnie) to skórka forum. Dzięki niej forum jest charakterystyczne i od razu po wejściu wiadomo gdzie się jest.
Bardzo nam miło :)Ale dla pozostałych informacja, że powoli wdrażamy drugą skórkę (identyczną jak na starym forum).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyzwyczaić nie mogę...Zapisałem tutaj się dla FORUM a to KOMPLETNIE nawet nie przypomina forum...I to po tylu zmianach i poprawkach...Jest tyle "gotowców" forumowych, które i przypominają i działają jak forum.A to jest coś co na siłę chce połączyć nie wiem co z forum. Wyważacie otwarte drzwi...Przykro mi... Uciekam stąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minelo troche czasu i dalej katastrofa, a mialem nadzieje ze z czasem bedzie lepiej; nie jest lepiej, malo mnie obchodza jakies edycje list i inne ciulstwa, coz mi z tego skoro w tematach jest taki bajzel, ze ciezko cokolwiek znalesc,mialem kilka ulubionych watkow, ktore sledzilem, a teraz zeby je znalesc to jest masakra, za kazdym razem trzeba poswiecic na to kilka minut, choc wczesniej moglem je odnalesc niemalze z zamknietymi oczaminie wiem, nie jestem informatykiem, ale mozne szacowne osoby odpowiedzialne za zmiany wytlumaczylyby "łopatologicznie" po co zmniety z ktorych nikt nie jest zadowolonyfaktycznie po dluzszym czytaniu (tzn w poszukiwaniu swoich tematow) bola oczyedit:kurwa, nawet nawiasow kwadratowych nie mozna uzywacaha, juz wiem, nawiasy kwadratowe sluza teraz do ukrywania tekstu... :PPPPpo co pod niby glownym forum sa "twoje fora"?polowy tematow z "moich for" nigdy nie czytalem, temat ku przestrodze mam obok tematu o biker choice, wyglada to jakby granat rozpierdolil porzadek starego forum, a admin na to: tak bedzie i h...straszna arogancja mi to pachniekrotkie pytanie:co zlego bylo z starym forum ze koniecznie trzeba bylo wprowadzic zmiany, ktore wszystkim uzytkownikom sprawiaja problem??? Post edytowany: 10.05.2010 21:03 Post edytowany: 10.05.2010 21:13kolejny edit:giemul nie rozumiem o co ci chodzi z tym forum slaskich malolatow, kompleks masz jakis czy co? bo powiedz mi w imie czego mam sie tutaj meczyc z wszystkim??? przenioslem sie na nowe forum z prostej przyczyny: jest czytelne i niczego nie musze szukacdzieci neostrady i pieniaczy masz wszedzie, i tu i tam;na tym forum jestem zalogowany od 4 lat i wierz mi zaluje bardzo ze to forum, stare dobre forum, ktos tak spitolil, ze nie da sie z niego korzystacludzie odeszli na nowe forum z jednej prostej przyczyny: JEST CZYTELNE I PRZYJAZNE DLA UZYTKOWNIKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie życie,za darmo nic nie ma.Musi być reklama co by forum istniało i się opłaciło to trzymać.Nie jest źle.Jednak im prostsza forma w internecie to uważam tym przyjaźniejsza.Trochę wyrozumiałości ja tam nie widzę problemu.Ludzie boja się zmian ale często są one pozytywne.Mi się to nowe forum podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler600r @ 10.05.2010 21:02***CIACH*** przenioslem sie na nowe forum z prostej przyczyny: jest czytelne i niczego nie musze szukac***CIACH***
No tak Tam nie trzeba niczego szukac bo nic tam nie ma :)Juz niebawem bedzie inna "czytelniejsza" skorka ...najlepiej jednak narzekac i lac na wszystko... Jak to mowil Jackson This is it! ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul nie rozumiem o co ci chodzi z tym forum slaskich malolatow, kompleks masz jakis czy co?
ja nie wiem co to są kompleksy , nazywam rzeczy po imieniu . Poczytaj sobie posty z nowego forum , przecież ( w większości ) to dziecinada zwyczajna i lanie wody ludzi którzy motocyklistami dopiero chcą być , mają skuterki i na nich dają czadu po wiosce.
jest czytelne i niczego nie musze szukac.......ludzie odeszli na nowe forum z jednej prostej przyczyny: JEST CZYTELNE I PRZYJAZNE DLA UZYTKOWNIKA
a może to kwestia pewnych przyzwyczajeń ??? Może trzeba czasem trochę ( naprawdę minimalnie) popracować i zagłębić się w zmiany bo summasummarum wychodzi na lepsze . No ale jak ktoś chce być konserwatystą niereformowalnym ....... jego wybór . To co się stało z forum jest śmieszne zwyczajnie . Rozłam wśród starych motocyklistów zrobił jakiś dzieciak co nawet na motorze w życiu nie siedział bo mu się czacha zadymiła gdy musiał postów poszukać . Ale widze że poleku wszystko wraca do normy i tak tylko mam nadzieję że ten synuś kiedyś zrozumie co zrobił . Post edytowany: 10.05.2010 22:20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmul chyba wiesz co to są kompleksy że tak sie unosisz jak sie mowi o nowym forum :) i juz ludzi od jezdzacych na piździkach i małolatów tłuczesz ale nie o tym tu chcialem Chciałem zupełnie o czymś innym ponieważ po przeczytaniu Twojego posta przyszła mi do głowy stara maksymaMASZYNY SĄ DLA LUDZI A NIE LUDZIE DLA MASZYN i tak samo jest z forum że forum jest dla ludzi a nie ludzie dla forum jesli o tym sie zapomni to dochodzimy do takiej sytuacji jak tuPROSTE, JASNE, OCZYWISTEPS Pcheła nie da sie prościej edytować tego "twoje grupy" zaprzeproszeniem kurwicy idzie dostac wchodzac do każdego tematu i odznaczają aha no i fajno by było jakby one były umieszczone w podobnej kolejności jak na forum jak juz to ktoś wyżej napisała bo jest to uciażliwe delikatnie mówiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja się unoszę Chopok ?? Piszę co myślę i bez ciśnienia żadnego . Forum jest dla ludzi , tu zgoda . A to co się stało z całym tym rozdzielaniem , bluzganiem na adminów itp to jest OK wg ciebie ?? Nikt tu ślubu nie brał z nikim , jak komuś nie pasuje to do widzenia i tyle . Ale jak już ktoś nie ogarnia kilku opcji i innych ustawień niż tych do jakich się przyzwyczaił i za to beszta wkoło i nawołuje do wojny , a na koniec się obraża jak maminsynek zamiast zająć się konstruktywną krytyką , to ja to uważam za dziecinadę . Bo to jest jednak tylko forum , a nie krucjata krzyżowa o wolność naszą i waszą . ps. A poziom tamtego forum naprawdę jest łatwo weryfikowalny , więc skończ mi Magik marudzić o jakichś komplekasach , bo to śmieszne jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chcial zeby to forum bylo tak czytelne jak nowe, tylko tyle.do tej nowej skorki moge sie przyzwyczaic, ale przywroccie stary porzadek w tematach.zgadzam sie z tym co mowi m-a-g-i-k, ludzie nie wkurzaja sie na zmiany forum bo maja taki kaprys, sa dzicinni, sa pieniaczami czy co tam jeszczetu jest poprostu bajzel w tematach, minal miesiac i dalej jest bajzel; po co bylo taki bubel wprowadzac?dalej twierdze ze lepsze jest wrogiem dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragstar @ 11.05.2010 15:31Pcheła dało by się wprowadzić -tak jak na starym forum- opcje "moje ostatnie posty" . Powiedzmy niech to będzie "5 moich ostatnich postów".To było na prawdę bardzo wygodne.
Jest to w Twoim profilu.Fora z "Twoje grupy" można usunąć wchodząc do danej grupy i kliknąć "Wypisz mnie" następnie nie będzie się wyświetlać dana grupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 stron proszenia admina o zmiany !!!i robienia za szczury doświadczalne, ...a jeszcze są jednostki co im sie to podoba ;) normalny człowiek mówi spier...j, a nie trzyma się gówna.Czemu tu zagladam ?, bo są tu jeszcze wartościowe osoby ...ale jak długo można pisac na banerze reklamowym ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli mnie , z tym podobaniem ??? To poczytaj moje wszystkie posty w tym temacie od początku może najpierw zanim zaczniesz się pieklić i prowokować do chaji ! Bo ja od początku pisałem co mi nie pasuje i czego bym sobie życzył . Normalny człowiek to ( w przeciwieństwie do twojej teorii ) problemy próbuje akurat ROZWIĄZYWAĆ , a nie mówi tego co ty niby mówisz a nie robisz . Widzisz sens w swoim zachowaniu ? A Admin pracuje jak widać nad poprawą cały czas , ale są takie sprawy które wymagają również od userów lekko zmiany przyzwyczajeń i tyle . To prywatne forum jednak i Admin ma prawo do rożnych ruchów które niekoniecznie muszą odpowiadać większości . Na tym polega jakaś tam wolność wyboru i najwyżej forum zdechnie . Ale jeżeli będziemy się starać forum poprawiać a nie unosić się swoją niewiewdzą czy chamstwem to może do tego nie dojdzie . Na tym polega CYWILIZOWANIE się ludzi , że się próbują dogadywać i iść na kompromis . Tu zaraz było chamstwo i besztanie , a to MNIE się akurat nie podoba bardzo i mam prawo to wyrażać . [

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była ciekawa strona miłośników dwóch kółek ze Śląska a zrobiła się świeża odpychająca wszystkich kupa. Nowe forum zbudowała ekipa z piaskownicy, której niestety zabrali piaseczek mokry do budowy ... wynalazków :)Wielkie brawa i szacunek dla tych którzy zostali i uważają się za prawdziwych motocyklistów CHŁOPAKI JESTEŚCIE SUPEROWI :):) Ktoś powinien dostać mocno w ryj za to całe zamieszenie tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście jest spokojniej . Mi to w sumie już tylko Emotek brakuje , bo nie mogę swoich durnych tekstów wklejać a nie chce być nie rozumiany ( czuję tu jakiś spisek ) . Resztę już raczej ogarniam . Nawet tylko ostatnie cztery posty wystarczają przy takim "natłoku" postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.