Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zenoo @ 14.04.2010 11:04"ZMIANA ZDJĘCIA" i "ZMIANA AVATARA" - czemu nie działa? okno 'przeglądaj' jest nieczynne, tylko ja tak mam czy ktoś jeszcze?
Z jakiej przegladarki korzystasz ?
sargon @ 14.04.2010 11:09nie wiem czy to juzbylo poruszane ale opcja autologowania bylaby przydatnaa jakies powiadomienia mailowe sa planowane?
Na razie sa powiadomienia tylko o PW ale i o odpowiedziach z tego co pisal wczesniej pchela tez beda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ten sam problem co z I Explorerem. Przycisk "PRZEGLADAJ" jest przesuniety w prawo nie wiedziec czemu. Postaraj sie kliknac gdzies 2 cm z prawej strony przycisku mniej wiecej w jego polowie. Okno przegladaj powinno sie otworzyc. Problem jest i jest juz znany i programista pracuje nad tym z tego co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalu pomalu ale dalej do duszy.....ciagle wywala na piwrwsza strone tematu po wpisaniu postanie zapamietuje ostatno przeczytanego posta w temacie i trzeba wedrowac od ostatniego :(zamiast tego banera albo w tej okolicy przydał by sie panel kontrolny usera (czyli moja poczta itd) a nie grzebanie za nia nie wiadomo gdzie schowanoa (juz mniejszej czcionki nie da sie uzyc)poraz kolejny edacja tej kolumny twoje fora na cholere mi offtopy itp jak nie kozystam to w koncu maja byc moje fora czy ......??logowanie to juz jak kto woliale najwazniejsze jeszcze zeby na głownej stronie forum było widac w jakim temacie był nowy post no bo tak to trzeba koledawac strasznie to jest wkurzajace :/ no i ogolnie malo co sie zmienia w tym tempie funkcjonalnosc wroci moze do grudnia..... tylko którego roku ?aha jeszcze jedno zróbcie jakies podfora albo co zeby tematy były pogrupowane jak kiedyś żeby ważne nie uciekały zeby giełda wygladała jak giwłda zeby imprezy wygladaly jak imprezy anie sajgon:( powinny wrucic stałe tematy jak na statym i pożadek jak na starym to bylo bardzo dobre użytkowe wygodne rozwiazanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poczekalem te 3 tygodnie bo myslalem ze ktos tu jednak zacznie czytac co ludzie mysla o zmianach. Czy admini w koncu moga wyciagnac wnioski ze swojego eksperymentu? Forum jest nieczytelne, ma kupe bledow, sprawia ludziom po prostu problemy. Ile jeszcze mamy czekac na chocby 80% poprzedniej funkcjonalnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziala przycisk "nowe posty" są 2 a zaden nie dziala, od 2 dni mi pisze ze nie ma nowych postow jak to mozliwe?? Mogloby byc to naprawione szybko.A i jeszcze jedna błacha sprawa, ale nie ma emotikonek.Nie da sie uruchomic na nowo starego forum, dla mnie stare forum to bylo najlepsze forum jakie kiedykolwiek widzialem, czytelne proste.Tez chcialbym sie zapytac po co jest ta lista tagow po prawej stronie, wogole nieprzydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe, mi za każdym razem wyświetla liste nowych postów, tylko jak pisałem wyżej, po wejsciu na ostatni pojawiała sie strona bez postów :Di gdzie są wszyscy moi znajomi??jeszcze jedno: jak ludzie podają link w poście, dobrze by było, żeby domyślnie się otwierał w nowej karcie, a nie w tej samej co forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.