Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

powiem jeno że na razie jest ciężko . W dupie jesteśmy jeszcze ciemnej . Funkcjonalność jest nadal na poziomie nieakceptowalnym .1. Brak asystenta . Chciałbym wiedzieć czy były odpowiedzi w temacie w którym pisałem ( bez szukania ) .2. W cytacie brak wpisu kogo się cytuje .3. Ten asystent z prawej strony ( twoje grupy ) nie pomaga w szukaniu . Ja bym wywalił to całkiem . 4. Brak emotek . ( się robią podobno ) . 5. Link "nowe posty" nie działa ( u mnie ) . 6. Opcja szukaj nie działa, po kliknięciu na wynik szukania wraca się na stronę główną forum.7. Ostatni post w spisie tematów nie jest sygnowany nickiem . A szkoda , lubię wiedzieć kto pisał ostatnio.8. Button " przejdź do końca wątku" nie przenosi do końca ( np w tym temacie, obecnie zamiast do str 21 linkuje na 19 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dupie.... wszystko nie działa w pizdu jak należy !Jest bania obciach i sam miej panie mod troche godności i zgódź się z userami że forum jest do dupy !Zrób downgrade na bardziej przejrzyste bo należę do forum nie tylko tutaj ale takiego zjebu jeszcze nikt nie odwalił .....Na dzień dzisiejszy możesz mi dupnąć bana za słownictwo.I tak jest shit więc mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz tez zrezygnowałem i widze ze to nie ma najmniejszego sensu ;| Jest coraz gorzej. Forum miało testerów?? Jak oni to testowali? W ogole skrypt forum wygląda jak jakiś projekt w początkowej fazie tworzenia. Sporo czasu - na pewno miesięcy - będzie potrzebne zeby to forum powolutku zaczynało mieć jakąkolwiek funkcjonalność.Najlepszym wyjściem było by spowrotem wrócić do starego forum na Invision Power, zaktualizować go do najnowszej wersji, lub ewentualnie jakiś inny gotowy skrypt np. vBulletin.Forum ma to być forum, mieć funkcjolaność forum, a nie jakiś udający portal napisany przez ucznia co dopiero php ogarnął.W ogole po co portal?? Komu on potrzebny? Każdy i tak korzysta z forum.Do forum najlepiej wykorzystać gotowe skrypty które są rozwijane od wielu lat i mają jakąś funkcjonalność jakiej tu raczej nigdy nie będzie.Masakra jakaś i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!Troche mnie tu nie bylo wiadomo brak czsu i sezon sie zaczął!!Jakie było moje zdziwienie gdy przy próbie logowania nie mogłem sie zalogować ale jak juz dotarłem na miejsce to szczęka mi opadła na ziemie !Niestety nowa forma jest bardzo malo przejzysta i trudno sie połapać co gdzie i kiedy !! W starej formie było latwiej przeczytac nowe posty czy informacje a ja czasu z wiele nie mam i cenie sobie przejrzystość informacji a teraz zanim się do czegoś dokopie to szef mi nad glowa stoi!!! Pozdrawiam i duzo wachy życzę oraz pięknej pogody w nowym sezonie!!!!! SLEPY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie pojawiają mi się nowe posty po zalogowaniu. Dotyczy to pierwszego zalogowania w danym dniu. Potem już za każdym razem pojawia się ich coraz więcej
Też tak miałem. Używam IE i dzisiaj właśnie przed chwilą wyczaiłem że trzeba zrobić odśwież i nowe posty się pojawiają :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacz jako przeczytane również mi brakuje. Podpisy pod avatarami tak samo. Wcześniej jak się kliknęło na "ostatni post" danego tematu to strona się przewijała tak że na górze był pierwszy nowy od ostatniej wizyty teraz tylko strona gdzie jest ostatni post wskakuje. Też by można nad tym popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie pojawiają mi się nowe posty po zalogowaniu. Dotyczy to pierwszego zalogowania w danym dniu. Potem już za każdym razem pojawia się ich coraz więcej
mi się w ogóle nie pokazują ( może to safari ? , ale wątpię ) na razie moja obecność na forum sprowadza się do sprawdzania co się zmieniło . Merytorycznie w paplanie się nie zagłębiam nawet , bo jest to męka niestety . Pcheła , rób coś z tym Chopie , bo to zdechnie wszystko w piżdziec , a szkoda by zwyczajnie było . Jak jest coś nie do przeskoczenia to może warto rozważyć powrót do starego kodu . 1. Brak asystenta . Chciałbym wiedzieć czy były odpowiedzi w temacie w którym pisałem ( bez szukania ) .2. W cytacie brak wpisu kogo się cytuje .3. Ten asystent z prawej strony ( twoje grupy ) nie pomaga w szukaniu . Ja bym wywalił to całkiem . 4. Brak emotek . ( się robią podobno ) . 5. Link "nowe posty" nie działa ( u mnie ) . 6. Opcja szukaj nie działa, po kliknięciu na wynik szukania wraca się na stronę główną forum.7. Ostatni post w spisie tematów nie jest sygnowany nickiem . A szkoda , lubię wiedzieć kto pisał ostatnio.8. Button " przejdź do końca wątku" nie przenosi do końca ( np w tym temacie, obecnie zamiast do str 21 linkuje na 19 )9. Wylogowywanie podczas pisania dłuższych postów .10. Brak informacji kto czyta forum ( wiem że to problematyczne ale to jest dość ważna sprawa )11. Pod awatarem brak informacji : Wiek usera . Motocykl . Skąd . Data logowania .Ilość postów ( jestem za tą opcją nie dlatego żeby szpanować , ale to świadczy o jakiejś tam aktywności . To czy ktoś zwyczajnie nabija sobie posty jest łatwo weryfikowalne i stały forumowicz wyławia bez trudu takich nabijaczy )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale mam dośc te same uwagi powtarzane setki razy ze dat nie ma ze nie przenosi od ostanio czytanego posta w temacie ze jest kiszka i to nie opróżniona :/ ani czytac sie nie chce ani pisac wzrok sie meczy przez kolorystyke i ogolnie dobrze ze sezon sie zaczoł tylko ze FORUM jest w trakcie sezonu tez przydatnejedna moja ostatnia uwaga DO JASNEJ CHOLERY!!!!! MY NIE POTRZEBUJEMY PORTALU ŚLĄSKIEGO MOTOCYKLIZMU Portali jest od zaj....a POTRZEBNA NA BYŁO I JEST FORUM PS PEWNIE DOSTANE BANA ZA MOWIENIE O KONKURENCJI BO CZEGOS TAKIEGO NIE MA ALE TO DRUGIE JEST PRZYJAZNIEJSZE DLA USERA MIMO ZE RACZKUJACEto tyle do zobaczenia na drodze lub za jakis czas na forum a administratorom życze duzo sił do pracy co by sie przed zima wyrobiliSZEROKOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem teraz to wygląda jak form na o2.pl nie ubliżając nikomu ale się strasznie zeszm...Drogi adminie było się wcześniej nas użytkowników zapytać czy chcemy zmian bo to przezież MY tworzymy tą forumową społeczność.Było zrobić nowy tema ankietę a tu ni z gruszki ni z pietruszki mamy nowe przepraszam za wyrażenie dziadowskie forum :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. logowanie : czy nie można by się logowac przez LOGIN jak kiedys tylko przez adres mailowy?2. dostałem powiadomienie o nowej wiadomości, wchodzę przez link (logowanie przez adres - pisałem już wyzej) i wlatuję w reklamy a nie w swoją skrzynkę, dopiero po dokładnym przyjrzeniu się widzę ten mały żółto-brązowo-nijaki napis "masz 1 nową wiadomość".... kiedyś było dużo łatwiej, klik na link i juz człowiek czytał co ktos nowego naskrobał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zawiesza mi przeglądarkę http://forum.motocykle.slask.pl/zloty-motocyklowe/23/12875/page/1 (Opera 10.51, win7 64)Poza tym strona jest szersza od 1024px więc na netbookach ucina krawędź. Po co "Zobacz nowe posty" w menu, skoro wyżej jest podręczne menu z "Nowe posty". Okno dodawania odpowiedzi jest fatalne, czemu pod wyślij załącznik jest taka przerwa i każdy bb code w oddzielnym wierszu - utrudnia to korzystanie na smartfonach i netbookach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z założenia ma być forum więc POWINNO wyglądać i mieć funkcjonalność forum!W życiu nie korzystałem z Waszego panelu i nie zamierzam. Byłem tutaj tylko i wyłącznie dla forum, które w tej chwili jest kompletnie skopane i nieczytele.Wygląda to jak jakieś pisanie komentarzy pod artykułem na onecie.2 tygodnie się tutaj nie potrafię odnaleźż i zmieniam swoje wcześniejsze zdanie że to jakoś wygląda.NIE wygląda.Brakuje mi:- w jakiej kategorii pojawia się nowy post- liczby stron posta - zawsze otwiera pierwszą stronę. Zupełnie nieintuicyjne wywalenie ostatniej strony do ostatniej kolumny- nie widać kto napisał ostatniego posta- tematy o których pisze giemul - no przecież to podstawa forum- informacje pod-avatarowe - kto, skąd, od kiedy i na czymA wy się bierzecie za robienie kolorowej skórki...No franca mać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.