Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kto czyta temat -kto jest na forum
Są to opcje które bardzo obciążają serwer dlatego z nich zrezygnowaliśmy, zobaczymy jak sobie będziemy radzić, ewentualnie później o tym pomyślimy.
-emotek ( bo mam często problem z odbiorem moich gupich żartów )
Tak jak pisałem, będą później, wstępnie już rozmawiałem z osobą która narysuje specjalne dla nas. Więc pewnie, będzie konkurs na najlepszy pomysł i zobaczymy co z tego będzie :)
-wyświetlanie od góry
Niestety tego nie rozumie, możesz rozwinąć to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od lat ludzie korzystają z tego forum pisząc co im się podoba, korzystając z wiedzy innych i ogólnie, ułatwiając sobie motocyklowe życie.Pojawiają się zmiany wprowadzone przed ludzi prowadzących forum i użytkownicy zaczynają denerwować się jakby im ktoś ich własność zabrał.Te zmiany przecież nie zostały wprowadzone, żeby utrudnić ludziom życie. Fakt, na razie utrudniają i szkoda, że wcześniej użytkownicy nie zostali ostrzeżeni, oraz że nie mieli możliwości zobaczyć i sprawdzić nowej wersji, nim stara została wyłączona.Jednak zamiast w amoku rozbijać społeczność, które to forum tworzyło, lepiej byłoby pomóc je tworzyć w nowej wersji.Ostatecznie są teraz 3 fora motocyklistów śląskich: stare w nowej wersji, stare w starej wersji i nowe w nowej wersji. Gdzie teraz szukać pomocy, gdzie informacji, towarzystwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza. Czy nie dałoby się wprowadzić daty, godziny, nicku ostatniego postu na liście tematów? Tak żeby było wiadomo kto i o której napisał ostatni post bez otwierania tematu. I tak samo na liście tematów po kliknięciu "nowe posty od ostatniej wizyty".Sprawa druga. Po kliknięciu w prostokącik z lewej strony nazwy tematu otwiera się ostatnia strona tematu, ale zawsze na pierwszym poście na tej stronie. Dałoby się zrobić tak by wyświetlał się pierwszy nieprzeczytany post w tym temacie? Nie trzeba było by szukać postu na ktorym skończyło się czytanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderujesz Waćpanna pono tamte forum ? Ciągniemy na dwa baty , jak widzę . Ciekawe komu w końcu strzelisz rogi . Wypadało by "być Chopem" czasami , nie tylko myśleć o korycie .
Nie :P i raczej nie będe modorować :0A i każdy sądzi po sobie :D:D Dla mnie to dwa różne fora :D jakoś nie kłóciło sie moje moderowanie na śląskich i na xj ;>A teraz? Ja zostaje tutaj, ale tam też siedzę.. bo czemu nie? Mam prawo wybierać nie?? Oni tak samo. Nie podobało sie im tu? to se poszli i poproszono mnie o pomoc. Tyle. Czemu mam odmówić? Mnie się tu podoba :D jest wiele niedociągnięć.. ale wierze w to, ze sie wszystko ogarnie i będzie jak dawniej.Wiec ja nikomu rogów nie muszę strzelać :)No ale :D:D Każdy sadzi po sobie :)Szefu, wchodząc na swój profil..klikając na ostatni post :) niech to przechodzi do naszego posta, a nie znów do 1 strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna pierdułkajak klikniesz z podręcznego menu na nowe posty i nie spodoba ci się żaden temat to by wrócić na stonę gł forum albo musisz dać wstecz albo wejść na samą górę a nie jak w innych miejscach pod reklamą jest forum podkreślone jako odnośnik. chyba zawilej nie mogłem napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem każdej strony w tym temacie (może to już było), ale brakuje mi czytelnego podziału na kategorię, denerwuje mnie dublowanie tematów, podział na "fora główne" i "twoje fora", brak rozdzielenia na "sprzedam", "kupię", "przejażdzki", "podróże" itd.Poza tym forum jest strasznie "rozciągnięte", i przydało by się trochę więcej czytelności :)Gdyby tematy były ułożone w taki sam sposób jak na "starym" forum- to nie miałbym większych zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza. Czy nie dałoby się wprowadzić daty, godziny, nicku ostatniego postu na liście tematów? Tak żeby było wiadomo kto i o której napisał ostatni post bez otwierania tematu. I tak samo na liście tematów po kliknięciu "nowe posty od ostatniej wizyty".
Tak będzie. Pracujemy już nad tym
Sprawa druga. Po kliknięciu w prostokącik z lewej strony nazwy tematu otwiera się ostatnia strona tematu, ale zawsze na pierwszym poście na tej stronie. Dałoby się zrobić tak by wyświetlał się pierwszy nieprzeczytany post w tym temacie? Nie trzeba było by szukać postu na ktorym skończyło się czytanie tematu.
Też nad tym pracujemy, jest to trochę skomplikowane, ale wiemy jak to rozwiązać i napewno to będzie.
Szefu, wchodząc na swój profil..klikając na ostatni post :) niech to przechodzi do naszego posta, a nie znów do 1 strony
To jest powiązane z tym wyżej.
Czy panel po prawej stronie będzie edytowalny? Tzn chciałabym mieć dostęp do swojego profilu u góry a nie musieć "zjeżdżać" do niego na sam dół w "panel użytkownika"?
Dostęp do panelu masz na górze i z prawej strony, przez oba można edytować swój profil.
Pcheła trzeba wprowadzić ten podział działów, który Ci tam kiedyś napisałam. Będzie o wiele czytelniej.
Trwają prace nad instrujcją obsługi jak i myślimy o jak najlepszym rozwiązaniu wszelkich kwesti również w tym temacie, zwłaszcza że jest wiele głosó na ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa druga. Po kliknięciu w prostokącik z lewej strony nazwy tematu otwiera się ostatnia strona tematu, ale zawsze na pierwszym poście na tej stronie. Dałoby się zrobić tak by wyświetlał się pierwszy nieprzeczytany post w tym temacie? Nie trzeba było by szukać postu na ktorym skończyło się czytanie tematu.
Też nad tym pracujemy, jest to trochę skomplikowane, ale wiemy jak to rozwiązać i napewno to będzie.SUPER - tego najbardziej mi brakowało w poprzedniej wersji forum. Przydałoby się jeszcze wprowadzić podgląd postu przed wysłaniem. Do tego wyłączyć automatyczne wylogowywanie po jakimś czasie. Bo jak zacznę pisać posta, przerwę na chwilę żeby pójść zrobić herbatę (bez zamykania przeglądarki), a następnie wrócę i dokończę pisać - post pojawia się z nickiem ,,konto usunięte''.Przyznam szczerze, że po pierwszej wizycie na nowym forum załamałem się - było totalnie nieużywalne. Na szczęście powoli jest usprawniane. Myślę, że admin wyciągnął odpowiednie wnioski i następnym razem trochę dłużej będzie testował zmiany, zanim je wprowadzi.EDITED:Jeszcze jedno: będzie opcja subskrypcji danego wątku? Na starym forum dostawałem maile z nowymi wypowiedziami w wybranych tematach i to była bardzo przydatna rzecz. Ewentualnie możliwość tworzenia szybkich skrótów do ulubionych wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.