Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę (wiesza tylko na ostatniej stronie)http://forum.motocykle.slask.pl/motocykle/27/10367/page/15
Poprawione.
Kolejny raz pytam, ale jakoś odpowiedzi sie nie umie doczekać, z jakiego powodu taka drastyczna zmiana bo tłumaczenie ze tamten skrypt był już nie rozwojowy jakoś do mnie nie przemawia.
Modyfikacje pod polskie realnie i rozbudowywanie skryptu o opcje jakie chcieliście w przypadku gotowego skryptu była nad wyrazutrudniona + do chodzą właśnie do tego częste update z zabezpieczeniami, po których większość modyfikacji by nie działałą. Uwierz, że nikt nie chce dodatkowej bezsensowniej pracy na pół roku czasu, kosztów z tym związanych itp. ...
oo wszystko jest ok... czyli wlasnie wylapalem kolejny błąd :) Ktoś sie nei zaloguje przez przypadek to pisze jako konto usuniete.
Wprowadzaliśmy właśnie poprawkę z usuniętymi kontami i trafiłeś w lukę :P już tak nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jak tak czytam, to widzę, że sytuacja zaczyna się pomału klarować... Jasne, że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, ale przecież forum jest dla ludzi, a skoro ludzie mówią, że coś jest nie tak to coś w tym prawdy musi być. Kwasy zawsze i wszędzie będą wychodziły, charakter pokaże ten kto nie odpadnie na pierwszym ostrym winklu... Tak czy owak jestem za tym, żeby cały ten bajzel kręcił się dalej i żebyśmy mieli wszyscy z niego pożytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd forum okazał się strzałem w kolano, powstało inne forum założone przez młodych gniewnych czy lepsze? czas pokaże...Moim zdaniem przez jakiś czas powinna funkcjonować wersja testowa( tak żeby ludzie mogli się przyzwyczaić do nowego wyglądu, na spokojnie wnieść poprawki, a nie tak jak jest teraz nowy wygląd i dopiero opinie co i jak poprawić). Mimo wszystko rozumiem Pchełe, miało być lepiej, do wszystkiego można się przyzwyczaić tak samo jak do nowego wyglądu strony:) Więc i ja się powoli przyzwyczajam, mam nadzieję, że nie nie skończy się śmiercią nowego i starego forum... Chociaż może i niech się skończy, wielu zamiast wyładowywać swoje nerwy przed komputerem zwyczajnie pójdzie pośmigać na sprzętach:)Pozdrawiam PAweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu tego tematu, jak wrocilem na srone gl forum wszystkie tematy sa oznaczone jako przeczytane mimo ze tego nie zrobilemmozna to poprawic ?jak sie dodaje fora do ulubionych grup??poza tym dawanie linka do starej wersji forum TERAZ nie jest najlepszym rozwiazaniem. konkurencja sobie wszystko skopiuje na swoja strone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie umiem dołączyć załącznika do postuPrzycisk przeglądaj mam tak jakby nieaktywny ale plik z kompa wyszukuję i go dadaję robię wyślij załącznik no i niby się wysyał po czym po wysłaniu wiadomości załcznik się nie pokazuje - może mi to ktoś wyjaśnić co robię nie tak?????????Plik który wysyłam jest w JPG i ma 203KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zastanawia gdzie to "forum" było testowane i kto to testował bo z forum ma niewiele wspólnego. O tak drastycznych zmianach wypada poinformować użytkowników odpowiednio wcześniej, bo jeśli admin nie ma szacunku do forumowiczów to i forumowicze nie będą mieli do admina, który po raz kolejny pokazał jaki jest infantylny. Niestety chłopcze ale wyglądem nie nadrobisz jakości bo nikt tutaj nie wchodził pooglądać obrazki.Powiedz jeszcze czy omta.pl to Twój interes czy tylko tam pracujesz i czy zamierzasz się jakoś zrekompensować forumowiczom w związku z tym że bez pytania zrobiłeś z nich testerów. Nie masz czasu czy chęci prowadzenia FŚM to odstąp to komuś a nie próbuj na siłę na forum zarabiać bo jak narazie zrobiłeś tylko wielki syf wokół swojej osoby. Nie pierwszy raz zresztą.Wiele wartościowych osób przestało się tutaj udzielać, coś czuję że Ci którzy zostali i potrafili coś sensownego o motocyklach napisać też się zniechęci, a szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio. czyli dziala i da sie dodac.Musisz pamietac ze plik musi wgrac sie na serwer zanim wyslesz posta. Czyli najpierw trza zaznaczyc plik przY pomocy przegladaj, potem kliknac wyslij zalacznik, a potem dopiero wyslij wiadomosc.Sprawdz jeszcze raz prosze bo mi dziala.
No wałśnie o to chodzi że robię tak jak mówisz i mnie niet :(Niby się wgrywa ale później jak wysyałm wiadomość to go nie widzę a u Ciebie jakoś inaczej - może Ciebie bardziej lubią :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

548663cf9c9eaa7640d340562de08db8.jpgClipboard01.jpgproba wysyłania załacznika...i działa ;] nawet ładnie działa ;]moze kolega wysyła coś czego nie można wysłać?
Ładne ładneTak jak pisąłem wcześniej JPG 203KB i nic :(Może muszą mi pomóc modertaorzy - prosze już o to od 01.04. ale narazie są bardzo zapracowani. Rozumiem że Nie wipsujesz żadne .......blablablablabla tylkodajesz przeglądaj wybierasz plik robisz wyslij załącznik i później jak się wyśle to wysyałsz wiadomość - u mnie niestety wszystko niby działa a po wysłaniu widomości załącznika nima.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.