Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie tylko myślę, że żeby się tam gnój nie zrobił warto byłoby wprowadzić jakieś restrykcyjne zasady logowania! I powiedzmy po miesiącu nie zaglądania tam usuwać konta- chyba że ktoś wystąpi z prośbą o zachowanie go, bo wyjeżdża i nie będzie miał dostępu do netu czy cokolwiek- wtedy będzie wiadomo, że mu zależy a nie że jest tam z przypadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba.Genialne w swej prostocie.Nie wydaje mi się jednak, że jakieś restrykcyjne zasady to dobry pomysł, każdy z nas kto się tam zarejestruje , myślę że wie już o co chodzi i łajna nie będzie robił.Życie samo zweryfikuje co jest dobre a co złe.Może i na starym FŚM był syf , ale jakoś każdy wiedział jak sobie z tym radzić, nie widziałem ani jednego posta ze skargą.Ktoś napisał, jak to jest że bez foruma się nie mogą obyć motocykliści a ja mówię że trochę prawdy w tym jest , bo tak teraz się zastanawiam czy nie było mi lepiej jak byłem wolnym strzelcem.?Motocyklingiem param się już jakiś czas i kiedy zaczynałem nie było ani FŚM ani innych a internet był w większości na amerykańskich filmach szpiegowskich.Z innej zaś strony to świat się rozwija a my wraz z nim, bo np. kto teraz wyobraża sobie życie bez komórki.Ta cała gonitwa ku lepszemu światu, ma nam pomagać i ułatwiać życie a nie być powodem sporów i udręk, skoro jednak tak się nie dzieje to jak już mówiłem każdy jest wolnym człowiekiem i powinien o tym pamiętać.Wolny człowiek znaczy wolny wybór.Nikt na siłę nikogo nie zmusza do pozostania na tym czy innym forum .Szkoda tylkp że głos większości ma tak małe znaczenie, szkoda bo to my tworzymy tę społeczność a nikt z nami się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to byśmy się nie rozproszyli po różnych forach a zostali Wszyscy razem na jednym :P Fajne by było znowu widzieć i rozpoznawać użytkowników po tych samych nickach co tutaj można było ich widywać :P Szkoda chyba by było się rozstawać nie? Ale mam ogromną nadzieję że przeprowadzka nie będzie konieczna i 3mam kciuki za Adminów że uporządkują te forum jak najszybciej by można było się tutaj znów poczuć jak u siebie.Więc APELUJĘ! ADMINI zróbcie WSZYSTKO co w Waszej mocy by te forum znowu było Naszym forum! Byśmy się nie rozchodzili i było wszystko tak jak dawniej!Co Wy na to?Dajmy im jeszcze szansę i troszkę czasu ;)Pozdrawiam Kuba i życzę Wszystkim Wesołych Świąt! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ten zabieg byl celowy, zeby "wymienic" uzytkownikow? :P zauwazylem taki problem.. mianowicie jak klikam zobacz nowe posty, a pozniej > Ostatni post>przejdz do wyskakuje mi ostatnio strona i nie wyswietlaja sie zadne posty. Musze kliknac strone wczesniej i pozniej znow wejsc na ostatnia i wtedy dopiero widze posty. I "odswiez" tez nie dziala. Dzialam na Operze: Wersja 10.10Kompilacja1893PlatformaWin32SystemWindows XPJavaSun Java Runtime Environment version 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam ogromną nadzieję że przeprowadzka nie będzie konieczna i 3mam kciuki za Adminów że uporządkują te forum jak najszybciej by można było się tutaj znów poczuć jak u siebie.Więc APELUJĘ! ADMINI zróbcie WSZYSTKO co w Waszej mocy by te forum znowu było Naszym forum
Jajeczko wielkanocne dla Ciebie.Zmiany są wprowadzane, każdą opinie uwzględniamy(no może oprócz tych żeby przywrócić stare forum, albo przenieść się gdzie indziej - tych drugich sobie zapamiętamy).Podczas najbliższej aktualizacji sortowanie tematów będzie działać poprawnie, będziecie mogli dodawać znajomych do swojego profilu, oraz przez jakiś czas będziecie mogli skopiować sobie ważne dane z prywatnych wiadomości ze starego forum.PS Forum jest ciągle Wasze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem taki problem.. mianowicie jak klikam zobacz nowe posty, a pozniej > Ostatni post>przejdz do wyskakuje mi ostatnio strona i nie wyswietlaja sie zadne posty. Musze kliknac strone wczesniej i pozniej znow wejsc na ostatnia i wtedy dopiero widze posty. I "odswiez" tez nie dziala. Dzialam na Operze:
Ja też tak mam...pisałem też o tym wcześniej :PTeż jeszcze taka uwaga (może było wcześniej mówione) Po napisaniu posta przechodzi niby to do strony w której się napisało ale nie wyświetlają się posty użytkowników (to samo się dzieje po kliknięciu Przejdź do ostatniego posta tak jak pisał MadJack)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do poprawek...nie wiem czy ja nie umiem znaleźć czy tego właśnie brakuje...Potrafię się wypisać z danej Mojej grupy (było tego sporo z początku ale z paru się wypisałem) i gdy potrzebuję się zapisać do jakiejś innej której wcześniej nie było to nie umiem...dlaczego? Jest to gdzieś a ja nie umiem znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze znajomymi?Poza tym funkcja "nowe posty" chyba nie działa. Wchodze na forum po kilku godzinach i od dziwo nie ma żadnych nowych postów... co najmniej dziwne...Aha, i z tego co zauważyłam trochę postów ze starej wersji forum gdzieś wcięło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci o wielki-a MMP. za łaskawość.Czy chcesz straszyć tych , którzy niepochamowanie wyrażają swoją opinię??.Co znaczy że sobie zapamiętacie..............?Ja na waszym miejscu obawiałbym się co by inni was czasem nie zapamiętali.Czy liczyć nie potraficie?? nie widzicie ile jest głosów przeciw a ile za??Co to wszystko ma znaczyć, z kim tu mamy doczynienia, z bandą nieodpowiedzialnych małolatów, którzy liznęli trochę www??Oczakiwałem jakiś konkretów a nie dyrdymałów napuszonych bufonów( adminów )w stylu ża tych to sobie zapamiętamy a tym wielkie dzięki za cenne wskazówki.Jeżeli potrzebujecie wskazówek co do kształtu i foruły foruma to świadczy tylko o waszym braku doświadczenia , umiejętności i kompetencji.Czy admin nie jest też forumowiczem?.Ja osobiście wychodzę z założenia że jak czegoś nie potrafię to się za to nie biorę i zlecam to komuś kto wie co z czym się je.W DUPIE mam te wszystkie wasze'' będzie lepiej , nad tym pracujemy, to poprawiamy itd'', wisi mi czy coś poprawicie czy nie, odpowiedzcie tylko na moje podstawowe pytanie j/w .Wyobrażmy sobie że jakiś koncern wypuszcza nowy model auta i prosi użytkowników o cenne wskazówki ,czy np jak kręci kierownicą w prawo to koła mają się skręcać w prawo czy może wolą w lewo, czy pedał gazu ma być po prawej czy po lewej stronie no i czy silnik ma kopcić i brać olej czy nie.TO JEST KPINA , JAWNE GRANIE W H....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.