Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytam to wszystko i trudno jest się doszukać jednej pozytywnej opinii na temat nowego wyglądu i funkcjonowania forum. Ale Admin albo nie widzi albo nie chce tego widzieć. Tamto forum było dużo bardziej przejrzyste i czytelne. Kiedyś wchodziłem na forum kilka, kilkanaście razy dziennie. Teraz jak wejdę raz dziennie to wszystko, bo jest taki shit jakich mało. Zamiast zrobić krok w przód, zostały zrobione 2 w tył. Nie wiem komu ma to służyć? Adminowi czy kilku tysiącom zarejestrowanych użytkowników z których 99,9% będzie za przywróceniem poprzedniego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wysjcia z twarza (ze swoja twarza) jest jedna...Przywrocic stare forum i OFICJALNIE zapowiedziec jego koniec w maju.Ludzie sie przygotuja , pozgrywaja sobie wszystko a jak graficy, informatycy i reszta sztabu ktory teraz zamiast pracowac nad nowym forum mysli juz tylko o kielbasie i jajkach, dopracuja wszystko na tip top.Moze uda sie zrobic tak aby oba fora pracowaly na jednej bazie danych. To by byl ideal bo moznaby bylo przejsc na nowe forum kiedy sie chce bedac na bierzaco. W przeciwnym wypadku trzeba bedzie kilku betatesterow zeby to poustawiac.Naprawde to co sie stalo jest falstartem i wielkim bledem. Ludwiku Dorn... i Sabo... nie idzcie ta droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ,po co ta godka.Wszystkie niedogodności zostały tu wytknięte.Tu chyba chodzi o treść a nie o to czy jest bardziej kolorowo.Proponuja dodać jeszcze jakoś wqr.....ąco muza w tle i wprowadzić obowiazek pisanio dziennie 1 posta .Zrobić sonda i koniec .Czyli kto jest za przywróceniem starej wersji forum.A jak nie to założyć nowe (czyt. normalne)Pozdrawiam serdecznie Romul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy skrypt jest jak najbardziej dobry i ma o wiele większe możliwośći tylko trzeba go odpowiednio ustawić tak by cały interface był przejrzysty !Mi też jest cieżko się przyzwyczaić to tak jak by ci ktoś przemalował całe mieszkanie ,umeblował i kazał mieszkać. A to troszkę indywidualna rzecz więc takie drobnostki trzeba sobie samemu zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ta wersja ma potencjał i fajnie, że każdy będzie mógł ją sobie spersonalizować ale chciałem zapytać co wy testowaliście przed uruchomieniem tej wersji ? To co zobaczyłem tutaj 1.04 to była może wczesna alfa a nawet dzisiaj po wprowadzeniu wielu poprawek ciężko to betą nazwać. Ja rozumiem wkład pracy itd. ale najpierw trzeba było zaprosić paru użytkowników do testowania, zebrać opinie, wprowadzić udoskonalenia i dopiero bawić się w zamianę. Na chwile obecną czego się nie tknąć to albo nie działa, albo działa z tym że nie do końca tak jak powinno. BTW na operze dalej się wiesza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja10.51Kompilacja3315PlatformaWin32SystemWindows NT 6.1
Wiesza się przy próbie przewijania niektórych tematów jak np. Fazerowcy na ostatniej stronie. Na dól da się zjechać tylko czekając na całkowite załadowanie strony i przeskoczenie na sam dól przy pomocy Page Down
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.