Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się przyczepię tylko 2 rzeczy, bo reszta była już opisana.Wkurza mnie, „przedwypowiedź” (w sumie nawet nie wiem jak to nazwać) w każdym temacie informująca o dziale i temacie w jakim piszemy. Skoro pod banerem jest taka informacja, to po co jest ona powtarzana przed wpisem założyciela tematu ? W załączniku wrzucam, o co mi chodzi. Jest to akurat pierdoła, która mnie drażni. Wątpię, żeby było to konieczne.Druga sprawa, dlaczego jak daje "cytuj" jakiegoś użytkownika, to od razu mnie przerzuca do okna wysyłania wiadomości? Przecież najpierw chcę przeczytać cały temat, a potem pisać.Ode mnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek to takie zwierze, że do wszystkiego sie przyzwyczai. A co do nowego image forum...1. czytelniejsza strona głowna, jakos pogrupować tematy. coś na zasadzie starego forum2. kolorystyka- wyraźniejsza, bo niektórzy tu sa ślepi;)3.jakies wyrazniejsze przerwy miedzy postami, bo przypomina mi to nowe gg...4.kategorie motocykli na górze...po co?5.troche niewygodne logowanie. można dac opcje"loguj automatycznie" albo "zapamietaj" ?6.chmura tagów- zbędna7. po napisaniu posta wedruje do pierwszej strony...blee..;/8.emotki...nadają koloru i lepiej bedzie odebrać sarkazm;dpoki co tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, piszcie o konkretnych rzeczach, które Wam nie pasują, a nie stwierdzenia w stylu "KUPA", albo "do bani...", bo z tego nic nie wynika.Na wszystko trzeba czasu. Ja wierzę, że za niedługo większość błędów zostanie wyeliminowane, a my będziemy się cieszyć sprawniejszym działaniem forum i nowocześniejszą stylistyką.A w temacie, to przydałyby się przynajmniej podstawowe informacje o użytkowniku piszącym posta zaraz przy avatarze, bez potrzeby wchodzenia na jego profil(miasto, motocykl, status).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd też wybrała większość, i większości się on nie podoba, więc dogodzić wszystkim nie ma lekko :)Prawda ale tu nikt nie miał prawa wyboru,może odsprzedacie całe stare forum i ktoś sie nim zajmie i poprowadzi dalej,a dla tych co sie nie podoba to założyć temat zamiast WITAMY to ZEGNAMYa i mój awatar mi stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chaos .Trudno się połapać.Żeby znależc jakiś stary temat trzeba się zdrowo naszukać.Grafika jak już wspomniano "męcząca".Mnie najbardziej interesują informacje o imprezach i zlotach ,jeżeli istnieje taka możliwość to postulował bym o suchą informację typu .Zlot X w miejscowosci Y dnia XYZ ,bez możliwości komentowania typu :"ja będę , a ja nie będę bo.... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to myślę że winowajca , czyli Pcheła powinien udać się do pasmanteri , zakupić metr gumy do majtek i się nią w łeb strzelić a potem przyznać się do błędu a nie lakonicznie odpowiadać że pracuje nad tym czy tamtym i że będzie lepiej.Nie wszyscy tu są informatykami i grafikami, nie jest to forum dla maniaków komputerowych,To że jak ktoś jest prawdziwym twardzielem i motonitą to sobie poradzi na tym ohujałym nowym forum ,to jest jedna wielka farsa , bo czy motocyklista znaczy komputerowiec??Admin oczekuje konstruktywnych uwag a nie pogardy, ale to nie my się prosiliśmy o takie gówno i nie my jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, gdyby dać kowalowi gotowy przepis na super danie to by klepał złote patelnie.Ponoć była wersja testowa a to niby gdzie, skoro piszesz że była to podaj konkrety.Nie bylo zapytania ani żadnej informacji o zmianie.Takie drastyczne zmiany robi się np w zimie a nie na wiosnę kiedy jest największy ruch w interesie.Dowiemy się wreszcie po co te kategorie motocykli????.Celowe kasowanie czegoś jak pw czy inne np awatar, albo przenoszenie osób do takiego szitu, albo jeszcze zmiana nicka to już chyba nadużycie.Nie jest to jedyne forum na którym jestem i też bywały zmiany , ale w taki sposób nigdy.Jeżeli coś musiało być zmienione choć nie do końca w to wierzę to czemu nie zrobione to zostało na bazie sprawdzonego schematu?.Jeżeli nie wiaddomo o co chodzi to chodzi o kasę.Mówisz pcheła że to dla nas i dla naszego dobra a ja mówię że nikt nie lubi być na siłę uszczęśliwiany.Całe to gówno jest do dupy i wszyscy o tym wiecie i nie ma się co otumaniać tylko trzeba się przyznać do porażki i przeprosić.Jeżeli pcheła uważasz się za boga , to ja zmieniam wiarę.I powiedz mi w końcu czy brak możliwości wypisania się z tego klanu to celowa zagrywka co by ludziska nie popitały?.Jakies to wszystko wydaje mi się popierd.... i nijakie , dziwne znaczy.Stare było dobre bo było stare i dobre.Nie czaję po co to całe zamieszanie.Reasumując składam kondolencje po starym forum .A nowemu nie rokuję wielu dni.Ps ; pozdrawiam wszystkich pogrążonych w żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje mozliwość odzyskania pw ze starego forum? miałam tam sporo informacji , poza tym wiem , że jeszcze kilku osobom też zalezy na pw.Co do reszty :) mam nadzieję , że w końcu po wielkich porządkach bedzie wszystko jasne , czytelne i poukładane , gdyz sporo rzeczy trzeba się naszukać.Poczekamy - zobaczymy. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to H.J kolory, totalny burdel z tematami, nie czytelność itp itd. bla bla bla.Ale naprawdę jak chce się zalogować i Mi pisze ze hasło niewłaściwe i Musze za każdym razem wpisać jakieś ww9473mny albo jeszcze coś innego to odechciewa się Żyć a już na pewno wchodzić na forum. Proszę zróbcie coś z tym !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.