Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-kolorystyka bardziej czytelna-menu pod avatarem jak w starym napisz PV itd-w sumie ten opis z danymi z kad czym jexdzi tez byl milym dodatkiem-opcje edzycji postów-emotikony; podgrubienia podkreslenia wstawianie linkow wlkejanie obrazków itd- profile mozna by jednak przywrócic tak jak byly-to pogrubienie nazwy tematu w którym jest nowy post jest kompletnie nieczytelne inny sposób oznaczenia proponował bym wrócic do starego aktualne świerze posty wyrzucaja temat na wierch a od przeczytanych znienia sie ikonka po lewej stronie-noo i zeby nie trzeba bylo zagladac do każdego działu osobno co jest nowego-przywrucenie stałych tematów jak uwagi odnośnie zamieszczania ogłoszeń badz w powitalni regulamin itd-no i żeby po wpisaniu posta nie wracała strona na poczatek tematu-zmienic panel uzytkownika bo jest mało czytelny-noo i moze w szacie kraficznej jakies nagłowki czy coś zeby to bylo jakos wszystko czytelne bo strasznie sie zlewaja rzeczyogolnie wiekszosc problemow dosc fajnie Pantera juz ujeła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłusty nie przesadzajmy:) Tak obiektywnie patrząc to:1) Nowe forum wymaga przyzwyczajenia, co prawda pierwsze wrażenie jest "do bani" ale zobaczymy z czasem.2):rotfl: -e i inne emotki chyba nie działają. Z jednej strony nie będzie syfu dzieci neo, a z drugiej niektórym jeszcze ciężej przyjdzie odczytywanie ukrytego w wypowiedzi sarkazmu3) Troszkę chaotycznie zorganizowana strona główna forum4) pogoda może i rzeczywiście do dupy ale tylko czekać a będzie lepiej:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) Troszkę chaotycznie zorganizowana strona główna forum
haha jaki jestes delikatnyale pamietaj jestes jednym z 14tys trybikow w tej machiniea poza tym chmura tagów i tak jest najwazniejsza bez niej forum nie istnieje a strona glowna na pewnoiinym sie podoba a Ty marudzisz :)cala zima byla zeby sie bawic w dlugie wieczory to se ludzie na wiosne zamiast jezdzic zrobili roboty przed kompem na dlugie tygodnie albo i miesiacejak mawial Ryszard Ochódzki: "potrzebne mi było to Zakopane jak dupie czyrak"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadziejne ... człowiek sie gubi na tym forum teraz ... i coraz mniejsza chęć wchodzenia na te forum przez te zmiany
Dokładnie mam takie samo wrażenie jak i Ty, nawet mi sie nie chce wchodzic bo nie wiadomo gdzie co i jak ;/ giełda, giełda , sprzedam motocykl po co tego tyle wczsniej byla giełda, można było wejsc i cos wybracbtw. pisze posta i cofam sie do 1 strony po jakiego **ja ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kogos kto mial problemy z Opera to raczej nie wina forum :) ja smigam na operze i rzeklbym, ze teraz forum chodzi mi szybciej :) moj komp ma 12 lat, a neta mam bardzo wolnego. Wiec raczej jest lepiej, a nie gorzej :)
Tak jak mówiłem, będziemy pracować nad optymalizacją forum, już pewne zmiany poszły. Będą kolejne, a niektóre wymagają czasu.Również testowaliśmy forum pod wieloma przeglądarkami, ale nigdy nie można wykluczyć jakiegoś zgrzytu, bo kombinacji z sprzętem i oprogramowaniem może być niezliczona ilość. Wszelkie błędy proszę opisywać. Zostaną poprawione.
tyle że flaga prawdo podobnie pasuje większości :) ,forum nowej formule nie pasuje prawie nikomu :) .Czytam wszystkie tematy o nowym forum i stwierdzam jak większość że jest do bani!!! :)
Rząd też wybrała większość, i większości się on nie podoba, więc dogodzić wszystkim nie ma lekko :)
Moje uwagi na dzień 02.04.2010 godz. 8.30:- wcięło mi zawartość mojej PW
Myślimy o przywróceniu możliwości odczytania starych wiadomości z starego forum. Proszę o Cierpliwość i obserwowanie tematu.
- czy baner z "wybierz kategorię" może mieć mniejszą wysokość? btw. to ma być coś na kształt katalogu motocykli??
Myślę, że można to przemyśleć. Ma to być na kształt katalogu motocykli i informacji o nich zobaczymy co z tego będzie...
- przełączanie stron w wątku przydałoby się również na górze strony
Dodane do poprawek.
- baner główny forum - czemu tylko R1??? dodajcie też inne motóry, albo zamiast konkretnych modeli można zastąpić je logo firmowymi - nikt nie poczuje się "odseparowany" :)
Pierdółka, pomyślimy na końcu jak będzie wszystko działać :)
- dodatkowe info o użytkowniku też by się przydało - choćby tylko w opcji dla zalogowanych użytkowników
Na przykład jakie ?
- w "dodaj odpowiedź" może przydatnym byłby kod do wstawiania img
Dodane do poprawek.
- panel użytkownika - fajnie jakby znalazł się na banerze głównym na równi z "strona główna" "forum" itd.
Myślę, że można to przemyśleć również.
czy będzie opcja RSS dla forum?
Pytanie przesłane do programisty.
- czy opis danego wątku (ten który zawsze się pojawia u samej góry jak otwieram dany temat) jest konieczny??
Zastanowimy się nad tym, ale chyba nie jest to nad wyraz męczące ?
Po wstukaniu do wyszukiwarki jakiegoś hasła, wyświetlają się odpowiednie tematy, ale kliknięcie na nie powoduje odesłanie do strony głównej forum - NIE DO PRZYJĘCIA
Tak wiemy, pisałem już o tym wcześniej.
Dalej nie działa opcja zmiany hasła początkowego na swoje własne. Nawet jak zmienię to na drugi dzień znowu muszę logować się początkowym.
Musi działać, sam testowałem dzisiaj. Proszę spróbuj jeszcze raz, ew daj znać na PM rozwiążemy jakoś ten problem.
Kompletnie nie da się rozróżnić w których tematach są nowe posty a w których nie ma - zdecydowanie powinno być to oznaczone innym kolorem niż smutasowy szary.
Dodane do poprawek, nowe posty w liście tematów odznaczone są innymi ikonkami właśnie tematów.
Pchela: dobrze by było zrobic skok do kolejnych wtron watku tez u gory mysle ze to bezproblemowe raczej :)
Było, wyżej, dodane do poprawek.
+ do tego mozliwosc przypinania tematow.
To jest, dla administratorów, a będzie dla moderatorów. Przypominam, że jak ktoś zrobi własną grupę, sam będzie w niej moderatorem. Userzy nigdy nie mieli takich zezwoleń i nie będą mieć :)
Wkurzajace jest tez to, ze przy kazdym wejsciu na strone trzeba sie logowac, powinno byc do wyboru - moze ludzie by chcieli miec mozliwosc, zeby automatycznie bylo sie logowanym?
Będziemy działać w tym temacie, jest to ważne.
czy wiadomości na skrzynce będę jakoś zreanimowane?,bo np miałam tam parę potrzebnych info i kontaktów
Tak jak pisałem wcześniej postaramy się coś w tym kierunku zrobić.
Można by tam jeszcze dodać "Pokaż moje posty", czasem sie przydawało :)
Masz to na podstronei własnego profilu.
a może rozróżnic opcję "Nowe posty" - czyli posty od ostatniej wizyty, a "Posty nieprzeczytane" ? Bo to też jest spora różnica.
Dodane do porawek.
I jeszcze jedno: zawsze data posta, który został napisany danego dnia, widniała jako "Dzisiaj godz.", "Wczoraj godz.", teraz jest data, i też sie to glupio czyta, możecie zmienic tak, jak było wcześniej?
Pomyślimy, jeśli będzie miejsce i konieczność może to wprowadzimy.
Może by też przywrócić znajomych, żeby nie trzeba było znowu szukać i dodawać ?
Tak jak pisałem, będzie to wprowadzone :)
-emotikony
Pisałem wcześniej, zobczymy jak będzie bez, ew wprowadzimy.
-górny panel (panel kontrolny, profil, szukaj, przyjaciele, użytkownicy itp)
Myślę, że rozumię i myślę że to uwzględnimy.
-dolny panel (kto jest na forum, statystyki i pozostałe info)
Pomyślimy nad tym.
-przejrzystość(w podforach wpis kto napisal ostatni post i w jakim temacie)
Pomyślimy nad tym.
-rangi, informacje o userach przy postach.
Rangi to przesada :) ale jakieś informacje możę wprowadzimy.
-kolorystyka bardziej czytelna
To podstawa i tym się zajmujemy.
-menu pod avatarem jak w starym napisz PV itd
Pomyślimy.
-zmienic panel użytkownika bo jest mało czytelny
Który dokładnie? link ?
Gdzie jest: "Pokaz posty użytkownika xxx" ??
Na jego podstronie profilowej
Tłusty nie przesadzajmy:) Tak obiektywnie patrząc to:1) Nowe forum wymaga przyzwyczajenia, co prawda pierwsze wrażenie jest "do bani" ale zobaczymy z czasem.2):rotfl: -e i inne emotki chyba nie działają. Z jednej strony nie będzie syfu dzieci neo, a z drugiej niektórym jeszcze ciężej przyjdzie odczytywanie ukrytego w wypowiedzi sarkazmu
Tak jak pisałem wyżej, zobaczymy jak będzie bez tych ikonek, ew je wprowadzimy.
3) Troszkę chaotycznie zorganizowana strona główna forum
Szczegóły ?
ciągle muszę się logować adresem e-mail, tak już będzie?
Tak.kiler600r wszystko o czym piszesz zostanie porawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jego podstronie profilowej
To ja chyba ślepy jestem bo jakoś sie tego dopatrzec nie umie ;|Jakies głupie 4 tematy w których ostatnio pisał użytkownik to nie to samo co lista tematów które założył lub lista postów jakie napisał.Wbrew pozorą bardzo, bardzo przydatna sprawa.Aha i dowiemy sie w końcu czemu taka drastyczna zmiana na jakiś ubogi skrypt?? Bo jakoś dokładnej odpowiedzi nie było oprócz tej, ze starego forum nie dało się dalej "rozwijac" ??Czy nie lepiej było tą kase co poszła na ten tu skrypt, programistów, grafików przeznaczyć na najnowszą wersje ipboard ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.