Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uwagi na dzień 02.04.2010 godz. 8.30:- wcięło mi zawartość mojej PW- czy baner z "wybierz kategorię" może mieć mniejszą wysokość? btw. to ma być coś na kształt katalogu motocykli??- przełączanie stron w wątku przydałoby się również na górze strony- baner główny forum - czemu tylko R1??? dodajcie też inne motóry, albo zamiast konkretnych modeli można zastąpić je logo firmowymi - nikt nie poczuje się "odseparowany" ;)- dodatkowe info o użytkowniku też by się przydało - choćby tylko w opcji dla zalogowanych użytkowników - w "dodaj odpowiedź" może przydatnym byłby kod do wstawiania %7Boption%7D...narazie tyle...acha i jeszcze:- panel użytkownika - fajnie jakby znalazł się na banerze głównym na równi z "strona główna" "forum" itd.- czy będzie opcja RSS dla forum?- czy opis danego wątku (ten który zawsze się pojawia u samej góry jak otwieram dany temat) jest konieczny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co Wam moi drodzy powiem?Sporej ilości z Was w ogóle nie kojarzę po nickach czy postach, forum istnieje tyle czasu ale aktywnych użytkowników jest kilkunastu a tu zaszła zmiana i nagle wyrosło pełno niezadowolonych frustratów jak grzybów po deszczu. Ja się pytam gdzie to byliście przez cały czas? Jak trzeba kogoś oskarżyć o coś, napluć na niego czy zrugać to każdy leci i mordę drze nie patrząc na to, że ktoś inny włożył w coś swój cenny czas, zaangażowanie i pieniądze. Mi też się nie wszystko podoba ale trzeba trochę czasu na dostosowanie niektórych opcji i wprowadzenie zmian. Konstruktywnej krytyki i pomysłów na ulepszenie mało ale darcia mordy jak zwykle dużo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie działa opcja zmiany hasła początkowego na swoje własne. Nawet jak zmienię to na drugi dzień znowu muszę logować się początkowym.Kompletnie nie da się rozróżnić w których tematach są nowe posty a w których nie ma - zdecydowanie powinno być to oznaczone innym kolorem niż smutasowy szary.Brak edycji postu - ok, edycja już jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka pozwole sobie odpowiedziec na to pytanie. Widzisz wiekszosc z tych "nowych" to tak naprawde starzy :) a jest tak dlatego, ze.. ja wczesniej logowalem sie za pomoca loginu: jaca07. Jak na nowe forum zalogowalem sie po raz pierwszy za pomoca maila to login z starego forum automatycznie zmienil sie w moj nick na forum. A stary nick "MadJack" wyparowal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co Wam moi drodzy powiem?Sporej ilości z Was w ogóle nie kojarzę po nickach czy postach, forum istnieje tyle czasu ale aktywnych użytkowników jest kilkunastu a tu zaszła zmiana i nagle wyrosło pełno niezadowolonych frustratów jak grzybów po deszczu. Ja się pytam gdzie to byliście przez cały czas? Jak trzeba kogoś oskarżyć o coś, napluć na niego czy zrugać to każdy leci i mordę drze nie patrząc na to, że ktoś inny włożył w coś swój cenny czas, zaangażowanie i pieniądze. Mi też się nie wszystko podoba ale trzeba trochę czasu na dostosowanie niektórych opcji i wprowadzenie zmian. Konstruktywnej krytyki i pomysłów na ulepszenie mało ale darcia mordy jak zwykle dużo!
Dużo osób regularnie/codziennie czyta forum ale sporadycznie zabiera głos wychodząc z założenia że jak już się odzywać to konkretnie i na temat. W przeciwieństwie do tych, którzy muszą się odezwać w każdym nawet najbardziej debilnym temacie, nic zazwyczaj do niego nie wnosząc - ważne żeby licznik postów nabijał.A rozpiździaj jaki tu obecnie panuje jest równie uciążliwy dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widze, ze to nie byl jednak primaaprYlYsowy zart... a szkoda...no, ale skoro tak - to dobra powiem co mi nie pasuje, choc pewnie to niczego nie zmieni. Przede wszystkim wyglad strony - kolorystyka, forma - to jest zbyt drastyczna zmiana, wczesniej byl klimat, strona bardzo przyjazna i mila dla oka, czytelna i przejrzysta, teraz tak osobiscie to czuje sie, jakbym zostala chamsko i drastycznie bez wlasnej zgody wyrzucona z jednego forum i wepchnieta do jakiegos zupelnie innego...Jak juz wyzej ktos zauwazyl - nie ma podrecznej listy uzytkownikow!!! a to jest naprawde WAZNE! przynajmniej takich aktywnych. Przyklad? Automatycznie jak zostaly usuniete wiadomosci prywatne (gdzie mialam zapisany WAZNY telefon) - stracilam mozliwosc szybkiego dzialania. A zeby znalezc teraz danego uzytkownika musialam sie tutaj niezle napocic i ponerwowac...Brakuje rowniez opcji 'zaznacz jako przeczytane' - nie kazdy watek musi interesowac KAZDEGO uzytkownika - wiec wygodniej zaznaczyc wszystko i potem miec na blacie to, co pojawilo sie jako nowe.Wkurzajace jest tez to, ze przy kazdym wejsciu na strone trzeba sie logowac, powinno byc do wyboru - moze ludzie by chcieli miec mozliwosc, zeby automatycznie bylo sie logowanym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę zgodzić się z Patku666. Na forum wchodzę w miarę regularnie, ale nie udzielam się we wszystkich tematach z racji tego, że nie chce mi się później kłócić z rozmówcą przez 15-ście następnych stron (bo on na pewno ma rację),a niektóre wątki są.... przemilczę to.Ale do rzeczy:Fajnie że chcieliście wprowadzić zmiany, wiadomo,że wiąże się z tym dużo pracy.Niestety forum jest nie czytelne. Wcześniej było podzielone na ,,bloki" teraz fora lecą jedno pod drugim, totalny misz-masz. Nie wiadomo, w których tematach są nowe posty, kiedy się pojawiły. Ciężko się czyta gdyż kolory postów użytkowników piszących ,,po sobie" zlewają się w jedno.Panel kontrolny też nie jest zbyt prosty w obsłudze.Wiadomo,że do wszystkiego da się przyzwyczaić. Może to zabrzmi brutalnie,ale nie chce mi się tego uczyć, bo po prostu się w tym gubię,męczy mnie szukanie jednego wątku gdzieś na ostatniej stronie.Co do samego ,,panelu" i układu strony jest OK-> fajnie,że można przeskakiwać bezpośrednio między portalem, forum,giełdą.Trzeba tylko poprawić samo forum. Oddzielić tak jak poprzednio od siebie kategorie, uporządkować je no i powrócić do tych widocznych ,,skrótów" kiedy i kto odpisał na ostatni wątek w danym dziale bo to bardzo ułatwiało wyszukiwanie postów :)Pozdrawiam i życzę wytrwałości we wprowadzanych zmianach ;)PS.Jeszcze jedno. Fajnie gdyby znowu najstarsze posty były na pierwszej tronie,a te najnowsze ostatniej. W sensie jak temat ma 8 stron,to żeby to co napisze było na 1 a nie na 8. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczajenie drugą natura, więc na pierwszy rzut oka - zgroza..uwaga WARTOŚCIOWA ->> okno portalu jest zbyt szerokie zapewne przez wrzucenie reklam w prawy panel a może przez inne cudo. Nie wszyscy, administratorze, pracuja na takich rozdzielczosciach, polecam przejrzec statystykę z jakich roz. userzy korzystali. i za to placi sponsor???.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widze, że doszło Podręczne menu na górze, i już jest na plus :)Można by tam jeszcze dodać "Pokaż moje posty", czasem sie przydawało ;)a może rozróżnic opcję "Nowe posty" - czyli posty od ostatniej wizyty, a "Posty nieprzeczytane" ? Bo to też jest spora różnica.I jeszcze jedno: zawsze data posta, który został napisany danego dnia, widniała jako "Dzisiaj godz.", "Wczoraj godz.", teraz jest data, i też sie to glupio czyta, możecie zmienic tak, jak było wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.