Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym również o wytłumaczenie o co dokładnie chodzi w tym że jest:"Fora Główne!""Twoje Fora!" (Główne tematy się tam powtarzają więc nie wiem po co...?)O co też chodzi z tym co jest w prawym górnym rogu - "Twoje grupy"?Moim zdaniem też było by dobrym rozwiązaniem uporządkować Główne tematy tak jak były one na starej szacie forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W ciągu miesiąca Twój fora znikną z widoku, będą się tam wyświetlać fora tylko te które sami sobie dodacie, - możecie robić też własne grupy...Czyli przykładowo, motocykliści z Zabrza chcą własne forum, to porostu je zakładają i sami mogą tam sobie rządzić.Trwają wszelkie prace + już wiemy co zoptymalizować by wszystko szybko działo - nie będzie większego problemu z tym, tylko nie zrobimy wszytko naraz :) Z tego co tu widzę będzie szybciej niż poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pcheła, brakuje normalnej edycji tekstu, pogrubień itp za pomocą przycisku, a nie pisania [x].Czcionka w postach nadal jest mało czytelna, wracam po 8h roboty i jak na to patrze, to prawie k.rwa nic nie widzę :) literki powinny być czarne, tło jaśniejsze.Przydał by się przełącznik stron również na górze, żeby nie trzeba było przewijać na dół.Powiedz mi, jak wejde w dany dział, klikam na temat, kieruje mnie do pierwszego posta? Czy do ostatniego, który czytałem? Ta druga opcja była by lepsza, bo i tak jak przeczytałem kiedyś pierwszy post, skieruje mnie do drugiego :)Powiedz mi, gdzie mam powiadomienie o nowym PW? Albo wyślij mi PW, to zobacze co sie dzieje, wczoraj nie działało, więc pytam :).I serio, ten kawowy kolor niszczy łeb :DJak coś jeszcze ogarne, dam znac.powodzenia :)aaa jeszcze coś: stare PW zostaną przywrócone, czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę jeszcze trochę po marudzić, to rzeczy które działają dobrze się nie zmienia. I nie chodzi mi o te nieszczęsne stare forum, bo mówisz, że było nierozwijalne, ale chodzi mi o layout. Moim zdaniem powinno być wg starych schematów, wg starej wersji kolorystycznej, ale na tym nowym skrypcie. Wtedy wszyscy by byli zadowoleni.A jak nie ma sie jeszcze dopracowanych takich rzeczy jak podział na fora i podfora, no to wybacz ale takich rzeczy się nie wprowadza. Teraz panuje lekki chaos.i pomysł z grupami jest całkiem fajny, ale mam nadzieje, że nie spieprzycie tego jak admini serwisu "wykop.pl", gdzie ostatnio też wprowadzono grupy, które totalnie się nie sprawdzają, pomimo fajnego pomysłu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie administracja zajęcie na święta skombinowała :pkolejne z uwag:1. po kliknięciu "ostatni post" w temacie tym co tu jest, włącza się strona nr5 a jak widać jest ich juz 6 i trzeba przewijać w dół aby iść dalej :/ 2. skopiowanie adresu odnośnika "zobacz nowe posty" i stworzenie sobie zakładki np. w firefoxie doprowadza do tego, że za każdym razem muszę się zalogować (nie wiem czy coś z tymi krakersami czy ciasteczkami nie jest pokopane)3. jak juz grafik będzie się bawił szatą graficzną to proponuje aby było więcej różnych motocykli, różnych marek, kategorii. aby było solidarnie a nie że tylko er łan i koniec.4. panel użytkownika powinien wg mnie być na samej górze, aby można było do skrzynki wejść szybko, lub cokolwiek ze swoim kontem porobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do "ulepszeń":- proponuję zrobić podział tematów taj jak było poprzednio ale chodzi o to że: Jak jest główny temat np.Zloty to w tym temacie główne temaciki też były (czyli żeby były na samej górze bez względu na to czy się w nim dużo pisze czy nie) czyli np. w zlotach było : "Czwartkowe Spotkania Chudów", Bodajże w "Problemy Techniczne" było "Szybkie pytanie szybka odpowiedź" Po prostu jednym słowem żeby wszystkie te "ważne tematy" były tak jak na starej szacie graficznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie ma sie jeszcze dopracowanych takich rzeczy jak podział na fora i podfora, no to wybacz ale takich rzeczy się nie wprowadza. Teraz panuje lekki chaos.
Jest to dopracowywane, jednak postanowiliśmy tak to opublikować.
i pomysł z grupami jest całkiem fajny, ale mam nadzieje, że nie spieprzycie tego jak admini serwisu "wykop.pl", gdzie ostatnio też wprowadzono grupy, które totalnie się nie sprawdzają, pomimo fajnego pomysłu.
Dzięki. Pomysł ten przede wszystkim został wprowadzony ze względu na to, że powstaje wiele gigantycznych wątków, typu "Chorzów i okolice" itp. a teraz może powstać grupa Chorzów, gdzie będą widzieć grupę zainteresowani i tam będą mogli łatwiej pisać. Cos na wzór goldenline.pl
ja się nie mogę połapać :/
Jutro będą tworzone instrukcje. W dłuższej perspektywie jeśli będzie to wymagane będą filmy wideo. Ale myślę, że jakoś wszyscy sobie poradzimy.
1. po kliknięciu "ostatni post" w temacie tym co tu jest, włącza się strona nr5 a jak widać jest ich już 6 i trzeba przewijać w dół aby iść dalej :/
Wyłapaliśmy to od razu i poprawiliśmy. Funkcja ta będzie jeszcze uprawiania. Teraz jest trochę na szybko, bo będzie z tym więcej roboty - ale będzie.
2. skopiowanie adresu odnośnika "zobacz nowe posty" i stworzenie sobie zakładki np. w firefoxie doprowadza do tego, że za każdym razem muszę się zalogować (nie wiem czy coś z tymi krakersami czy ciasteczkami nie jest pokopane)
Sprawdzimy to. Ogólnie długo pod tym kontem testowaliśmy to, ale proszę o informacje o każdej takiej sytuacji, momencie i w ogóle szczegóły.
3. jak juz grafik będzie się bawił szatą graficzną to proponuje aby było więcej różnych motocykli, różnych marek, kategorii. aby było solidarnie a nie że tylko er łan i koniec.
czytelność to teraz dla nas priorytet. Potem w sumie będzie można się tym pobawić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do "ulepszeń":- proponuję zrobić podział tematów taj jak było poprzednio ale chodzi o to że: Jak jest główny temat np.Zloty to w tym temacie główne temaciki też były (czyli żeby były na samej górze bez względu na to czy się w nim dużo pisze czy nie) czyli np. w zlotach było : "Czwartkowe Spotkania Chudów", Bodajże w "Problemy Techniczne" było "Szybkie pytanie szybka odpowiedź" Po prostu jednym słowem żeby wszystkie te "ważne tematy" były tak jak na starej szacie graficznej :)-proponowałbym tak jak było że nick użytkownika może ZMIENIĆ ADMIN ponieważ nie mówię że tutaj są tacy ludzie ale może się tak zdarzyć że ktoś kiedyś może się pod kogoś podszyć...również dobrze by było żeby była historia nazw użytkownika ;)P.S - jeszcze co do godziny to by trzeba było ją przesunąć o godzinę do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "Pcheła" nie pytałeś kilkanaście tysięcy zarejestrowanych użytkowników o opinie przed zmianą i to tak dratyczną, więc nie pytaj i teraz co jest źle. Według mnie należało uruchomić wersję testową równolegle ze starą na jakiś okres czasu i sukcesywnie poprawiać i przenosić wątki i ludzi w nowe miejsce.Ale to Twoje podwórko i Twoje śmieci, tylko zapomniałeś że forum tworzą jego użytkownicy a nie Admin, dlatego proszę o usunięcie mojego profilu.Do zobaczenia na trasie, bo tu już nie.Szerokości dla wszystkich motonitów.Ja wyprowadziłem się już z tąd na inne forumBorsuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.