Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy Wy na prawde nie rozumiecie ze My znaczy Wy tworzycie to forum. Byla koniecznosc zmiany bo starego skryptu nie dalo sie rozwijac i lada chwila zalalby nas spam z calego swiata. Zamiast narzekac piszcie co zmienic aby forum bylo funkcjonalne i lepsze od tamtego. To jest najwazniejsze.Wazne tez jest to ze tu da sie zrealizowac kazdy pomysl i z kazdym dniem beda coraz to nowsze funkcjonalnosci. Bedzie czysciej, latwiej, szybciej i bezpieczniej. Ale do tego potrzebna jest WASZA pomoc. Przestancie wiec prosze utyskiwac i zamiast tego proponujcie wszystkie zmiany i dodawanie funkcjonalnosci.Najwieksze projekty zawsze rodzą sie w bólach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie to chyba dostaliscie tyle wzmianek na temat tego czego nie ma lub jest i nie dziala, ze macie co robic przez jakis czas ;) poki hasla nie zostana "naprawione", subfora nie dodane, informacje pod uzytkownikiem, wyostrzenie/zmiana kolorow na czytelniejsze, poprawione niektore "guziki" jak np. edycja posta, wprowadzenie emotow (wbrew pozorom sa potrzebne), dodanie znajomych do profilu, i w ogole caly ten interfejs zwiazany z poruszaniem sie po wlasnym profilu (jest dosc malo intuicyjny). To chyba wiecej na razie podawac nie trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej forum pod działami brakuje szybkiego dostępu do ważniejszych tematów. Przykładowo: bez wchodzenia do działu "Szukam pomocy" powinny wrócić odnośniki dotyczące opinii użytkowników odnośnie akcesoriów itp. To samo tyczy się GIEŁDY: "Kupię/sprzedam akcesoria"; "Kupię motocykl"; "Sprzedam motocykl"; "Inne" ==> gdzie to się w ogóle podziało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. patrzę i patrzę i w zasadzie nie jest tak źle. Ale fajnie by było mieć opcję przeskoczenia od razu do ostatniego postu w temacie, i żeby w nowym profilu były te same opcję co w starym. Pare poprawek trzeba zrobić, bo teraz jest ubogo dość, wyglada jak forum założone na ogólnym forowym serwisie (typu phorum.pl), które założy każde dziecko. Wydaje mi się, że stare forum było bardziej bogate w opcje, tego mi brakuje najbardziej. Poobserwuje dalej i wydam kolejna opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się to średnio podoba ale już się przyzwyczajam powolutku. Czytałem cały temat i doszedłem do wniosku że prawie wszyscy jesteśmy na anty a tak nie powinno być. Wiem że Polska jest krajem demokratycznym... ale Admin chciał dobrze i zmiany są potrzebne w końcu mamy 21 wiek ;) W dodatku w życiu nie zawsze idzie po naszej myśli, musimy być cierpliwi. Jeśli pomożemy poprawić to forum to będzie git majonez :) Myślę że już nic nie muszę pisać na temat poprawek ponieważ wszystko zostało podane we wcześniejszych wypowiedziach forumowiczów. Dajmy trochę czasu niech forum dojrzeje. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilne jest to forum... I tyle... Brawo Pchela, Panie i wladco... Bylo cos co dzialalo, co bylo czytelne, co bylo funkcjonalne... Bylo to ruszac? Wytlumacz jesli mozesz o co chodzi w tej mozliwosci rozwoju skryptu ktory jest obecnie, a ktory nie mial ten poprzedni? I gdzie sa wiadomosci ktore znajdowaly sie w skrzynce odbiorczej? Jesli ta zmiana ma na celu komercializacje tego forum, to brawo... Jest wiele innych sposobow na utrzymanie i tego forum i Ciebie jako admina, ale jak robi sie cos bez slowa zapowiedzi i z efektem tak debilnym jak to obecne forum, to sorry...P.S.Prosze o usuniecie mojego konta z tego czegos, co zwie sie Forum Śląskich Motocyklistów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zmienić hasła ;)
Powiedz czym i jak się to objawia. Bo powinno działać.
1.APELUJE O WIĘKSZĄ CZCIONKĘ
Już trochę ją zwiększyliśmy, ale to nie koniec, inny grafik obmyśla jak to poprawić.
2. cytat powinien byc wyraźniejszy
Będzie.
3. sklepy i firmy motocyklowe powinny byc w osobnym menu które mozna zamknac naciskajac "-" jak w starym forum
Opcja ta jest gotowa, będzie wdrożona za jakiś czas.
4. tzw chmura tagów jest kompletnie zbędna tylko przeszkadza i miejsce zajmuje
To już przesadne stwierdzenie, bo na przeciętnej podstronie zajmuje minimalne miejsce.
5. pasek na górze "wybierz kategorię" i marki motcykli - po co to jest i jeszcze w paskudnym niebieskim kolorze - niech będzie czarny czy cos ?
Nie dogodzi się kolorami wszystkim, nie przesadzajmy...
6. czas forum dalej jest +20min
Już to poprawiłem.
7. nie wszystkie tematy/posty weszly na nowe forum
Możesz dać przykład ? Teoretycznie jet to niemożliwe, ale możemy sprawdzić.
8. forum powinno miec wyrazniejsza ramke od reszty strony i posty tez powinny byc oddzielone kreska wyrazniejsza bo wszystko jest szare tylko sie odcieniami rozni
Drugi grafik będzie myślał nad czytelnością, zobaczymy co wymyśli... nie wiem co z tym będzie.
9. po wpisaniu słowa kluczowego np Silberta w szukajke, co prawda wyskakuje wynik z tematem ktory szukałem "miasto jaworzno vs stalexport" ale po kliknięciu nie otwiera się wybrany temat.
Pisałem o tym wcześniej.
10. po napisaniu komentarza automatycznie wskakuje pierwsza strona! co jest nie do przyjęcia.
poprawka jest już pisana, powinna być dzisiaj.
11. po zaznaczeniu tekstu nie można szybko go pogrubić za pomocą jednego kliknięcia.
Myślę, że to też będziemy mogli wprowadzić. Myślimy jeszcze dokłądnie jak to zrobić.
ad.3 dostęp do pod forów. To miałem na myśli ze orpócz linka do określonego działu np. giełda były dostępne pod spotem drobnym drukiem linki do tematów sprzedam, kupie itp. pierdoła ale usprawniłoby to nawigację i tempo.
Będzie pisany specjalny moduł dla forum, z giełdą.
czemu nie mogłam się zalogowac startm hasłem i czemu dane z mojego profilu są zupełnie inne niż miałam lub nie ma ich wcale?
Teraz logujesz się adresem e-mail.
a) Kompletnie nie czytelne forum, zaczynając od wyboru podforum, a kończąc na postach użytkowników.
Sprawimy by było czytelne :)
Gdzie jest lista uzytkowników????
Proszę o cel istnienia takiej listy, jeśli będzie konstruktywny to rozważmy stworzenie takiej postronny.
Stare tematy z roku 2009 sa na pierwszych stronach, a nowe gdzieś w tyłach :)
Ja właściwie mam problem ze zmianą hasła, po wpisaniu nowego wywala czystą stronę a hasło i tak pozostaje bez zmian.
Już to robimy, powinno być skończone dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem znaleźć wyszukiwania znajomych.Czy będzie na forum pomysł który został już przez Nas dany na poprzednim wizerunku forum o wyszukiwaniu użytkowników również przez ich lokalizację?Moim zdaniem fajnie jest rozwiązane wyszukiwanie użytkowników na forum Virago (http://www.virago.com.pl/googlemap.php)Dało by się coś takiego zrobić?Można by było też zaciągnąć z tego forum pomysł o czacie...?Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o cel istnienia takiej listy, jeśli będzie konstruktywny to rozważmy stworzenie takiej postronny.
Przykład: Potrzebuje wejść na kogoś profil np. coś zobaczyć lub napisac PW. Wchodze na Liste użytkowników lub jakaś wyszukiwarka użytkowników, szukam danego profilu, wchodze i moge działać.W tematach można bez problemu wejść na czyjś profil, ale co jak chcemy wejść na kogoś kto sie mało udziela?Na starym forum to było i było bardzo przydatne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.