Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te reklamy na boku trochę przeszkadzają ;)
Zostaną usunięte, zobowiązania względem jeszcze starej wersji...
Edycja posta mogła by się dalej tak nazywać, a widać póki co "Nowy post" ;)
Zostało to zgłoszone grafikowi. Zmienimy to w pierwszej kolejności gdy zostanie to przygotowane.
Jak dla mnie, wcześniej było o wiele lepiej no ale trudno, trzeba się przyzwyczaić.
To będzie hasło przewodnie, dobre pare lat temu była podobna sytuacja, wszyscy narzekali, ale szybko się przyzwyczaili...
mam nadzieje ze to jakas beta i bedzie lepiej
Dokładnie tak, z wstępnych testów wszystko działało, bądź były małe niedociągnięcia, mimo to postanowiliśmy wyjść z tym, żeby wiecej ludzi to testowało. Google robi podobnie i jakoś mu idzie, a też na niego narzekają...Dobrze, że narzekacie, bo wiemy co poprawić... nam np. coś odpowada i sie podoba, ale jeśli większości nie będzie to to zmienimy.
Tak drastyczne zmiany były, aż tak potrzebne?
Niestety tak, ze względu na to, że tamtego skryptu nie dało się już rozwijać, a przynajmniej było to bardzo utrudnione, za to tu z czasem całkiem ciekawe rzeczy się pojawią, które są w przygotowaniu.
nieczytelne
Proszę rozwińcie to, a postaramy się coś z tym zrobić.
gdzie przycisk z nowymi postami?
Prawy góny róg. Mniej więcej te same miejsce co ostatnio.
Hmmm... w działach, przy tematach nie ma opcji OSTATNI POST.
W najbliższym czasie zostanie to dodane
I jeśli to możliwe to proszę o ponowną zmianę na tę właśnie nazwę!
Możesz sam to zrobić edytując swój profil http://www.motocykle.slask.pl/users/mode/option/change-profile
Nie widać pod nazwą użytkownika forum ile ma postów...na głównej stronie forum są tak jakby tylko dwa działy...ten drugi to jest kompletnie pomieszany...Na starym forum było że sklepy miały swój temat...różności były gdzie indziej...sprawy motocyklowe gdzie indziej...Teraz jest wszystko jedno na drugim i nie da się nic praktycznie znaleźć...Stare forum myślę że ten kto go odwiedzał często to wiedział już wszystko na pamięć gdzie co jest i jakie tematy go interesują...
Za około miesiąc to zniknie, i aby przeglądać te fora, będzie trzeba sie dodać do grupy.Czyli będziesz czytał fora które Cie interesują. Fora na górze, to fora ogólne co będą zawsze widoczne (ich ilość i kolejność jest jeszcze do oprawcowania).
Stanowczo NIE! I jeśli dobrze korzystałam z 'szukajki' to ona po prostu nie działa....
Kwestia czasu, w dużej mierze zależy od Google.
fajnie, że nie ma żadnego powiadomienia o nowych PW :|
Jest.
Uwagi wymienione wyżej jak brak liczby postów, daty dołączenia itp. zgadzam się w 100% - od razu widać czy dany delikwent to spamowiec czy nie
Można to dodać to nie problem. Myślę, żeby tego nie dawać w tym samym miejscu co ostatnio, a np w profilu. http://www.motocykle.slask.pl/users/view/id/6606 Co o tym myślicie ? Czy jest to dla was priorytetowy wyznacznik, czy czytać post danej osoby?Ale właśnie poniekąd właśnie z powodu widoczności ilości postów wiele osób spamowało ;)
Pcheła powiedz mi po jasną cholerę były potrzebne tak drastyczne zmiany i czy można powrócić do starej formy? Za szybką odpowiedź z góry dziękuję
Na 1 było wyżej odpisane, a na drugie NIE.crazyforfun będziesz pierwszą osobą na której przetestujemy opcje banowania ...
wolałabym mieć znajomych jak było...
Będzie to i będzie o wiele lepiej rozwiązane niż poprzednio...
Wygląd, wyglądem, jeszcze by sie jakoś ludzie przyzwyczaili, ale cały "silnik" forum to ogromny skok wstecz.
Będziemy optymalizowali ten proces.
nie ma dat, nie ma przy postach jak się ktoś udziela
są daty nad każdym postem. Była też uwaga żeby dodać daty przy liście tematów. Wszystko zostanie uwzględnione======================================PODSUMOWUJĄC, DZIĘKUJĘ ZA KRYTYKĘ, ALE CZEMU NIE KONSTRUKTYWNĄ TYLKO TYPU "ALE SZIT"NAPISZ CO CI SIĘ NIE PODOBA, CO MOŻNA POPRAWIĆ, TO TO ZROBIMY.RESZTA JEST WYTŁUMACZONA W TYM POŚCIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może admin pokaże że zależy mu na zdaniu użytkowników forum i po prostu da ankietę którą wersję forum ludzie wolą....adminie... pamiętaj.. forum tworzą jego użytkownicy a nie admin ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. poprawić wyrazistość tekstu! kolor cytatu zlewa sie z tłem.
W dniu dzisiejszym będą już próby, ewentualnie będziemy się zastanawiać jak to usprawnić.Narazie zwiększyliśmy czcionkę - liczę na komentarze...
2. brak "zobacz nowe posty"
Jest - prawy górny róg, prawie tam gdzie ostatnio, alboZobacz nieprzeczytane posty
3. brak dostępu do podforów
Nie rozumiem, proszę rozwiń.
4. kaj są podpisy?
Zostały wyrzucone z premedytacją, przyznaje... wiele z nich łamało od dawna regulamin ustanowiony ponad 5 lat temu.Podpis można edytować na podstronie edycja profilu
5. brak informacji kto ostatni napisał w danym wątku.
Jeśli będzie to niezbędne wprowadzimy, na razie już została dodana opcja przejścia do ostatniego posta.
6. brak emotek
Mi się wydawało, że są tu duzi chłopcy, a nie dzieci które potrzebują obrazków.... ale spoko ;) ... jeśli będzie takie zainteresowanie coś pomyślimy :)
dla mnie czcionka powinna być jeszcze trochę ciemniejsza. Taka kremowa nie jest fajna
Drugi nowy grafik z świeżym podejściem już rozplanowuje to wszytko.Priorytetem są porwaki techniczne, żeby wszystko działało.
a może admin pokaże że zależy mu na zdaniu użytkowników forum i po prostu da ankietę którą wersję forum ludzie wolą....adminie... pamiętaj.. forum tworzą jego użytkownicy a nie admin ....
Tak ale od samego początku nie ma demokracji tu. Wierzcie mi, że jest robione wszystko dla WAS, a ten kto się nie rozwija, ten się cofa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.APELUJE O WIĘKSZĄ CZCIONKĘ2. cytat powinien byc wyraźniejszy3. sklepy i firmy motocyklowe powinny byc w osobnym menu które mozna zamknac naciskajac "-" jak w starym forum4. tzw chmura tagów jest kompletnie zbędna tylko przeszkadza i miejsce zajmuje5. pasek na górze "wybierz kategorię" i marki motcykli - po co to jest i jeszcze w paskudnym niebieskim kolorze - niech będzie czarny czy cos ?6. czas forum dalej jest +20min 7. nie wszystkie tematy/posty weszly na nowe forum8. forum powinno miec wyrazniejsza ramke od reszty strony i posty tez powinny byc oddzielone kreska wyrazniejsza bo wszystko jest szare tylko sie odcieniami rozni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też nie podoba obecna szata graficzna...ale człowiek do wszystkiego się umie przyzwyczaić. Tamte rofum po prostu było bardziej kontrastowe a co za tym idzie bardziej czytelne. z rozdzielczością też się zgadzam, musiałem pomniejszyć ogólnie obraz aby mi się w monitor zmieściło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za stara wersja, bo:a) Kompletnie nie czytelne forum, zaczynając od wyboru podforum, a kończąc na postach użytkowników.:) po godzinnej sesji z tym forum ludziom powypadają oczy.BTW. wy nie jesteście google, czyli jesteście zastapieni.a teraz szczerze:wygląda to wszystko jakby to robił 14 latek który klika w phpie a do tego pali towar z dopalaczy, czyli jak gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. po wpisaniu słowa kluczowego np Silberta w szukajke, co prawda wyskakuje wynik z tematem ktory szukałem "miasto jaworzno vs stalexport" ale po kliknięciu nie otwiera się wybrany temat.10. po napisaniu komentarza automatycznie wskakuje pierwsza strona! co jest nie do przyjęcia.11. po zaznaczeniu tekstu nie można szybko go pogrubić za pomocą jednego kliknięcia.sprawdźcie sami.ad.3 dostep do podforów. To miałem na mysli ze orpócz linka do określonego działu np. giełda były dostępne pod spotem drobnym drukiem linki do tematów sprzedam, kupie itp. pierdoła ale usprawniłoby to nawigację i tempo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba nowe forum. Jest do ogarniecia, kilka rzeczy trzeba poprawic. Np. dostep do "podforow". Przydaloby sie tez jakos bardziej wyroznic nastepujace po sobie posty. Teraz oddziela je data i nastepuje zmiana odcienia, jest to troche malo czytelne. Pod avatarami i nickami przydaloby sie umiescic jakies informacje o uzytkowniku. Liczba postow, data dolaczenia do forum, skad jest, i byc moze dla zalogowanych uzytkownikow jakim motocyklem jezdzi. Ogolnie mnie sie forum podoba :) zmiany sa zawsze potrzebne. Skoro rozwijanie poprzedniego skryptu bylo juz kleska to potrzeba bylo nowego. Tylko wydajem i sie, ze potrzeba troche wiecej kontrastow bo naprawde forum jest malo czytelne. Te zmiany odcienia jesli pozostana w tym kolorze musza byc duzo baaardziej widoczne. Tak wiec jesli chodzi o mnie to po za tym co pisalem wyzej to apeluje o KONTRAST wiekszy. Aa noi ta edycja postow, nie kazdy zna podstawy jezyka HTML wiec wpisywanie literek nie musi byc najprzyjemniejsza czynnoscia.Pozdrawiam i zycze szybkich poprawek :]P.S. teraz zauwazylem, ze po napisaniu odpowiedzi w poscie przenosi Cie do pierwszej strony. Tak tez raczej byc nie moze. No i zamiast edytuj post jest "nowy post" co jest troszk alogiczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.