Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinie o zmianie forum *PRZYKLEJONY*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 684
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, Osobiście uważam, że nowe forum zostało nieźle spierdzielone.Przede wszystkim brakuje cennych informacji odnośnie daty choćby ostatniego postu patrząc na listę tematów w danej grupie tematycznej. Po drugie szybkość – porażka.Ogólnie widzę że osoba która projektowała wygląd serwisu w żadnym wypadku niebrana pod uwagę grupy docelowej, a szkoda!Jak dla mnie porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się podziało Nasze Stare Dobre Forum!?W ogóle zmienioną mam nazwę profilu ponieważ powróciła stara...Ale to dalej jak co ja "Kuba SH" :PI jeśli to możliwe to proszę o ponowną zmianę na tę właśnie nazwę!
Zmień sobie w opcjach nick.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widać pod nazwą użytkownika forum ile ma postów...na głównej stronie forum są tak jakby tylko dwa działy...ten drugi to jest kompletnie pomieszany...Na starym forum było że sklepy miały swój temat...różności były gdzie indziej...sprawy motocyklowe gdzie indziej...Teraz jest wszystko jedno na drugim i nie da się nic praktycznie znaleźć...Stare forum myślę że ten kto go odwiedzał często to wiedział już wszystko na pamięć gdzie co jest i jakie tematy go interesują...Ja byłbym za przywróceniem Starego poczciwego forum!P.S - Nie widać kto ma jaki motocykl, kiedy dołączył do forum (który z kolei)Ja mam tak że jak napiszę posta to przechodzi mi do początku tematu...trochę uciążliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji zamkniecia grupy forow z firmami motocyklowymii wyswietla sie caaale dlugie forum z podwojnymi forami glownymikolorystyke to juz chyba gorszej nie dalo sie dobracengine forum jest tragicznyczas forum dalej jest +20minnie widac obecnosci kogos na forumzostalismy uszczesliwieni na silea chodzilo tylko o bardziej selektywna rejestracje nowych i wyeliminowanie botowwylano dziecko z kapiela czy mowiac wprost dobre forum zostalo osrane rzadkim gownem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.