Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wprowadź Trochę śmiechu I Humoru Na Forum! - Kawały *PRZYKLEJONY*


Woytec

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszły dwa owsiki z dupy, ojciec i syn. Idą, idą, w końcu syn pyta:

- Tato, a co to jest to zielone po czym idziemy?

- Trawa, synu.

- Acha, a to mokre tam dalej?

- Rzeka, synu.

- Acha, a to żółte co tak świeci?

- Słońce, synu.

- Acha. Tato, ładnie tutaj, dlaczego my musimy w tej dupie mieszkać?

- Bo to jest, synu, nasza Ojczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wilk kupił sobie motor. Podjeżdża do zająca i mówi "wsiadaj zając tak cię przewiozę,że się zlejesz". Jadą przez las 100...150 i wilk pyta zająca "zlałeś się już"-na to zając "nooo". Następnego dnia zając mówi "nie będę gorszy tez kupię motor". Kupił motor,podjeżdża do wilka i mówi "wsiadaj wilk tak cię przewiozę,że się zlejesz". Jadą przez las 100...150..200 i zając pyta "wilk zlałeś się już" -na to wilk "noo" - zając "to zacznij srać bo nie mogę do hamulca dostać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W pociagu w jednym przedziale jada polak, rusek, zakonnica i taka super laska. Nagle pociag wjezdza do tunelu robi sie ciemno, slychac "klask".... ktos dostal w pysk. Pociag wyjezdza z tunelu a rusek trzyma sie za policzek.

Zakonnica mysli sobie.......he he napewno zlapal ta laske za kolano i dostal w pysk

Laska mysli......he he napewno chcial mnie zlapac za kolano, zlapal zakonnice i dostal w pysk

Rusek mysli ......napewno polak zlapal laske za kolano, zdazlyl sie schylic i ja dostalem w pysk

Polak mysli.....he he jak pociag wjedzie do tunelu to znowu ruskowi przyleje w pysk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierwszy raz czytałem ten opis to zacząłem przy 800 tys wejść, jak kończyłem to było już 805 tyś. Teraz mimo że aukcja już się skończyła ma 1,3 mln wejść. Gość jak by dostał za każde wejście 1 grosz to miałby dwa razy tyle ile chciał za tą przyczepę ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kobieta zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera zamek w drzwiach. Kobieta w strachu:

- Boże, cofnij czas o godzinę!

Słyszy głos z nieba:

- Dobrze, ale kiedyś utoniesz.

Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona ciągle unikała wody. Pewnego dnia wygrała wycieczkę na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona krzyknęła:

- Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym kobietom!

- Niewinnym? Od roku was, kur.wy , zbierałem w jedno miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.