Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam do zygmusc-a nic nie mam, do MLM zresztą też.
A ja mam do Zygmusca w huj, a konkretnie to 115,5 km (tak mi mapa pokazuje), a do MLM nie wiem bo nie mam pojęcia gdzie znajduje się siedziba.
naród polski zwykł nazywać oszustami tych co się dorobili,
Bo taka jest prawda. Uczciwie się nie dorobisz. Z tym, że wszyscy kradną czy kradniesz miliony czy z zakładu śrubki na sztuki wynosisz to i tak i tak kradniesz więc nie rozumie negowania tych, którzy kradną dużo. Nawet jak z firmowego telefonu dzwonisz w prywatnej sprawie to też kogoś okradasz. Jeśli jest tu ktoś kto niczego w życiu nie ukradł to niech skłamie i się do tego przyzna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś kto niczego w życiu nie ukradł to niech skłamie i się do tego przyzna.
ja mogę skłamać i się przyznać...lub nieskłamać i nieprzyznać albo odwrotnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint. Dawno tu nie zaglądałem, aż musiałem Zygnunta profil zobaczyć i dalej nie wiem o co ta awantura. Mnie też się już nudzi ,ale nie aż tak. Temat się Wam tak rozwinął ,że obecnie pasowałoby nagłówek zmienić na: "Ja tam do Zygmunta nic nie mam, ale... "Pozdrawiam wszystkich zmarzniętych i Zygmunta też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś kto niczego w życiu nie ukradł to niech skłamie i się do tego przyzna.
Nie skłamię i się przyznam, że niczego w życiu nie ukradłem. Tak samo, jak nigdy w życiu nie dałem bani (nie piłem alkoholu). Jest jeszcze kilka innych rzeczy, którymi "odstaję" od społeczeństwa, którego obraz tutaj kreujesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo taka jest prawda. Uczciwie się nie dorobisz. Z tym, że wszyscy kradną czy kradniesz miliony czy z zakładu śrubki na sztuki wynosisz to i tak i tak kradniesz więc nie rozumie negowania tych, którzy kradną dużo. Nawet jak z firmowego telefonu dzwonisz w prywatnej sprawie to też kogoś okradasz. Jeśli jest tu ktoś kto niczego w życiu nie ukradł to niech skłamie i się do tego przyzna.
Sorry ale trochę bzdury piszesz jest jeszcze coś takiego jak niska szkodliwość czynu społecznego i nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka …Jak bym ci ukradł jabłko z sadu gdzie masz ich tysiące to byś się nie przejął bo i tak połowę z nich ci zgniją lub robaki zeżrą . No ale jak bym ci gwizdnął motor czy auto z placu to pewnie byś kurwicy dostał …A co do tego jak piszesz „ że uczciwie się nie dorobisz” to nie tak do końca .Powiedziałbym tak dorobić się dorobisz ale nie własnymi rękami tylko czyimiś taka niestety prawda …A co do Zygmunta to nie wiem po co ta nagonką jak dla mnie normalny człowiek i całkiem w porządku .Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skłamię i się przyznam, że niczego w życiu nie ukradłem. Tak samo, jak nigdy w życiu nie dałem bani (nie piłem alkoholu). Jest jeszcze kilka innych rzeczy, którymi "odstaję" od społeczeństwa, którego obraz tutaj kreujesz ;)
Oczywiście bo to ja wykreowałem w świecie obraz polaka jako pijaka i złodzieja...
Sorry ale trochę bzdury piszesz jest jeszcze coś takiego jak niska szkodliwość czynu społecznego i nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka …Jak bym ci ukradł jabłko z sadu gdzie masz ich tysiące to byś się nie przejął bo i tak połowę z nich ci zgniją lub robaki zeżrą . No ale jak bym ci gwizdnął motor czy auto z placu to pewnie byś kurwicy dostał …A co do tego jak piszesz „ że uczciwie się nie dorobisz” to nie tak do końca .Powiedziałbym tak dorobić się dorobisz ale nie własnymi rękami tylko czyimiś taka niestety prawda …
Moralność Pani DulskiejTzn. że co? Ukradniesz raz 24.900zł to jesteś złodziejem, ukradniesz sto razy po 249 to już jesteś ok bo to przecież niska szkodliwość społeczna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię co widzę dookołaZnajdźcie mi człowieka, a znajdę na niego paragrafZygmusc nie ma ludzi nieskazitelnych i możesz mieć mi to za złe ale nie uwierzę nikomu kto twierdzi, że jest i zawsze był całkowicie uczciwy.Chyba, że przyjmiemy kryteria kolegi I/JG53_Pogo - kradniesz dużo to kradniesz kradniesz mało to nie kradniesz...Zresztą to następna paranoje polskiego prawa- Niska szkodliwość czynu: Kradniesz zarobasowi mającemu 50.000 tyś miesięcznie 200 zł to jest niska szkodliwość, kradniesz 200zł gościowi zarabiającemu 900zł miesięcznie utrzymującemu siebie żonę i czwórkę dzieci, z których jedno jest nieuleczalnie chore to też jest niska szkodliwości czynu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię co widzę dookołaZnajdźcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf //Beria//Zygmusc nie ma ludzi nieskazitelnych i możesz mieć mi to za złe ale nie uwierzę nikomu kto twierdzi, że jest i zawsze był całkowicie uczciwy.Chyba, że przyjmiemy kryteria kolegi I/JG53_Pogo - kradniesz dużo to kradniesz kradniesz mało to nie kradniesz...Zresztą to następna paranoje polskiego prawa- Niska szkodliwość czynu: Kradniesz zarobasowi mającemu 50.000 tyś miesięcznie 200 zł to jest niska szkodliwość, kradniesz 200zł gościowi zarabiającemu 900zł miesięcznie utrzymującemu siebie żonę i czwórkę dzieci, z których jedno jest nieuleczalnie chore to też jest niska szkodliwości czynu...
Widocznie oceniasz ludzi wg swoich miarek. Ja sam nigdy nikomu nic nie ukradłem- tak mnie nauczyli moi Rodzice. Zawsze powtarzali mi, że cieszy człowieka tylko to, co uczciwie wypracuje. Daleko zaszli, ale każdemu człowiekowi, którego spotkali w życiu mogą spojrzeć prosto w oczy bez wstydu. I tego się od nich nauczyłem- przez co sam na pierwszym miejscu stawiam uczciwość.Nie jestem nieskazitelny, łamię przepisy drogowe, robię inne rzeczy, których teoretycznie nie powinno się robić, ale nie kradnę, cokolwiek byś powiedział. I myślę, że to samo o sobie może powiedzieć dużo ludzi w Twoim otoczeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie oceniasz ludzi wg swoich miarek. Ja sam nigdy nikomu nic nie ukradłem- tak mnie nauczyli moi Rodzice. Zawsze powtarzali mi, że cieszy człowieka tylko to, co uczciwie wypracuje. Daleko zaszli, ale każdemu człowiekowi, którego spotkali w życiu mogą spojrzeć prosto w oczy bez wstydu. I tego się od nich nauczyłem- przez co sam na pierwszym miejscu stawiam uczciwość.Nie jestem nieskazitelny, łamię przepisy drogowe, robię inne rzeczy, których teoretycznie nie powinno się robić, ale nie kradnę, cokolwiek byś powiedział. I myślę, że to samo o sobie może powiedzieć dużo ludzi w Twoim otoczeniu...
Staram się jak mogę i nie jestem sobie w stanie przypomnieć ani jednej uczciwej osoby. Powiesz, że widocznie takie moje towarzystwo. Nawet z tego forum mógłbym palcem pokazywać przykłady potwierdzające moją tezą...Zygmusc ile z rzeczy zakupiłeś ewidencjonując je jako środki trwałe, a nie będące bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością? Też powiesz uczciwie, że ani jednej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie oceniasz ludzi wg swoich miarek. Ja sam nigdy nikomu nic nie ukradłem- tak mnie nauczyli moi Rodzice. Zawsze powtarzali mi, że cieszy człowieka tylko to, co uczciwie wypracuje. Daleko zaszli, ale każdemu człowiekowi, którego spotkali w życiu mogą spojrzeć prosto w oczy bez wstydu. I tego się od nich nauczyłem- przez co sam na pierwszym miejscu stawiam uczciwość.Nie jestem nieskazitelny, łamię przepisy drogowe, robię inne rzeczy, których teoretycznie nie powinno się robić, ale nie kradnę, cokolwiek byś powiedział. I myślę, że to samo o sobie może powiedzieć dużo ludzi w Twoim otoczeniu...
kradnę to pojęcie względne Zygmusc mam pytanko, nigdy np nie zaniżyłeś umowy kupna sprzedaży w skarbowym lub coś podobnego? bo jeżeli kupiłem na targu jabłka a gość nie miał kasy fiskalnej (nie odprowadził podatku, a TY jako nieskazitelny na to pozwoliłeś) to poniekąd ukradłeś Kaczogrodowi kasę to oczywiście tak pół żartem ten post pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bo to ja wykreowałem w świecie obraz polaka jako pijaka i złodzieja...Moralność Pani DulskiejTzn. że co? Ukradniesz raz 24.900zł to jesteś złodziejem, ukradniesz sto razy po 249 to już jesteś ok bo to przecież niska szkodliwość społeczna...
Widać kolego trochę nie zrozumiałeś co chcemy ci powiedzieć … Świat nie jest biały i czarny i nigdy nie będzie więc nie staraj się go tak postrzegać…Tak samo jak zło konieczne lub patowe sytuacje itp… Przykładów można przytaczać w nieskończoność …
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kolego trochę nie zrozumiałeś co chcemy ci powiedzieć … Świat nie jest biały i czarny i nigdy nie będzie więc nie staraj się go tak postrzegać…Tak samo jak zło konieczne lub patowe sytuacje itp… Przykładów można przytaczać w nieskończoność …
Mi tego mówić wierz mi nie musisz aż nadto zdaje sobie z tego sprawę ale okoliczności nie zmieniają faktu. Czy ukradniesz z chęci posiadania czy z konieczności ale tak czy siak postąpiłeś nieuczciwie i nie można cię nazwać człowiekiem czystym. Też nie mam racji?Dlatego w sądzie funkcjonuje aparat wyrokowania i karę wymierza się biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności ale czy to grzywna 500zł czy 2 lata odsiadki to jednak każdy zostaje ukarany i jakoś niekomu nie odpuścili chociażby nie wiem jakie szczytne cele nim powodowały...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony biorąc. Podobno władza w naszym kraju jest wykorzystywana do tego, żeby kraść- taka jest powszechna opinia... To w tym momencie, jak zrobisz koszty na firmę, np. paliwo, które wykorzystasz tak naprawdę nie na cele służbowe, tylko prywatne, przez co zapłacisz mniejszy podatek- to może nie kradzież, tylko chronienie siebie przed okradaniem przez innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknęłam, ale zdarzyłeś coś dopisać A właśnie..odnośnie smarowania. W tym temacie widac właśnie tą brać. Zawiść zazdrością przeplatana.AmenPs. Temat na forum zostanie.Ponieważ widać tu świńskie zachowanie, po świńsku niektórzy bedą w przyszłości traktowani.Jednym słowem zrobię sobie z tego tematu użytek.I niech mi za tydzień dwa jakaś cip*** nie raportuje, ze go obrażają, krzywdzą, obgadują i nie sprawiedliwie osądzają.Bo jak najgorsze mendy się niektórzy to zachowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.