Jump to content
Sign in to follow this  
Kuba SH

Śmieszne Nazwiska :d

Recommended Posts

Hmm Taki mały zbieg okoliczności na cmentarzu w moim mieście stoją bardzo blisko siebie 3 groby niby nic w tym dziwnego ale dobrali się nieźle nazwiskami . „Kura”„Kwoka”i„Kokoszka „

Guest

ja mam kolege ktory nazywa sie Wybraniec. od razu lepiej oglada sie po raz enty matrixa ;)co do zartow z nazwisk... troszke niesmaczne.

W szkole miałem koleżankę Krowieg.. niby nic śmiesznego, ale jeden wiekowy Pan z fizyki do nazwisk "Panien"  dodawał końcówkę "ówna" no i robiło się zabawnie :lol:

moj ojciec mial kolege w pracy o nazwisku CIPA.

najlepsze bylo gdy gdzies dzwonil(pracowal w biurze) i sie przedstawial to za kazdym razem odkladano sluchawke

moja znajoma nazywala sie Kiełbasa, wyszła za mąz za goscia o nazwisku Słonina.

mam dostep do roznych dokumentów i czasem zlalibyście sie w gacie. "Cipa" , "Huj" to dość czesto spotykane nazwiska, z jednym kiedys rozmawiałem i tu cytat "mój dziad był Huj, ojciec buł Huj, jo tyz jes Huj i syn tyż bydzie Huj".

w mojej firmie pracowali np. Piątek i Sobota, co ciekawe obaj siedzieli przy tym samym biurku obok siebie, ogólnie sie lubili i naprawde wyglądali jak flip i flap. swego czasu pracowali też Marchewka i Pietruszka, ale ci akurat za sobą nie przepadali.

tak w ogóle uważam, ze nie ma sie co śmiac z nazwisk, kazdy jakies ma, a mało kto może sobie wybrać

Znajomy ma na nazwisko Król. Niby nic śmiesznego, tylko jak się przedstawia w rozmowie telefonicznej albo zamawia pizze (Król Grzegorz z tej strony..)brzmi ciekawie :-)

Mój kolega na nazwisko ma Oszczypała (jest na etapie zmiany nazwiska na matki ;)) przez moje ręce przeszło troszkę dokumentów i przedziwnych nazwisk, ale Pan Psikutas wybił się na prowadzenie :)

Koleżanka w pracy ma nazwisko Stolec :)  - musiała być naprawdę bardzo zakochana w swoim przyszłym mężu :)

Ciekawe, jak ktoś niezorientowany nazwał ją gówniarą, to czy odbierała to jak obrazę? :)

Znajomy Trzepałko - szkoda mi troche goscia . inny Synczek  w szkole przezywali go Syneczek :D Karas, Jastrzab i Mysza z jedenj zmaiany z pracy .  sasiad Koening dziwne nazwisko .

Ile bym dal, żeby się nazywać Helmut Koenig, a nie jak teraz ;) - też mam śmieszne nazwisko :)