Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akrapivic Pro Model ?ufo? Nie, Disco Muł!


hakalele

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjecie ciachniete na wczorajszym zlocie pod Granetm, powiedzcie co tacy ludzie maja w głowach robiąc takie wynalazki, czy on naprawde myśli, że ma spoko wynalazek, dupy teraz na coś takiego lecą, czy też może zrobił to dla brechy zeby swiat był lepszy, ludzie częsciej sie usmiechali i wogole dzieki niemu byłoby pozytywniej do okoła nas bo sam juz nie wiem post-4487-1244997911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Simson SR? Gdybym, jak zazwyczaj, rano jechał na uczelnie z myślą o sesji, egzaminach, zaliczeniach, upierdliwych profesorkach i kolegach/koleżankach studentach którzy potrafią tylko zrzędzeniem i lamentowaniem dobić człowieka plus byłby to poniedziałek, a mnie cholernie suszyło i w głowie miałbym rozpiździel po wczorajszym chlaniu. A do tego jeszcze nawiedzały mnie myśli o braku kasy, szarych perspektywach i że w ogóle jest do dupy...I nagle by mi tu zza winkla wyjechał człowiek na simsonku z ogromna tubą i aku miedzy nogami wydający z siebie dźwięk np. co najmniej litrowej Vki poruszając się zawrotną prędkością 40kmh... No to stary jak tu dalej można mieć zły humor? Podziwiam za pomysł i odwagę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o gustownym obszyciu siedzenia futrem z pantery arktycznej - bardzo rzadki gatunek, na wymarciu...Swoja droga koles chyba nie ma jednej nogi albo jest strasznie niesymetryczny ze mu to nie sciaga na prawo. Chcialbym tez bardziej obeznanych zapytac co znaczy SR - Sport Rally? Super Racing?Mysle jednak, ze ktos to dla brechy zrobil, nie wierze ze moglo by byc inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jednak, ze ktos to dla brechy zrobil, nie wierze ze moglo by byc inaczej...
Koleś przyjechał razem z 3 innymi na simsonach... bez wydechów,, zaluje ze nie było mnie tam bo na bank spytałbym sie jaka idea przyświecała mu w trakcie konstruowania.. TUBO-Simsona ale obawiam sie ze koleś jednak ma w glowie nie poprawianie humoru wszytkim do okola lecz ze ma cos wyjatkowo zajebistego. Swoja droga to podszedłem kiedyś do kolesia sluchajacego umcy umcy na cały regulator w escorcie ktory miał podświtlone na niebiesko podwozie bo zawsze chcialem sie spytac kogos takiego po jaki chu.. to podświetlaja, koleś sie troszke przestraszył, sciszył muze a ja uzyskałem wkoncu odpowiedż na dreczace mnie pytanie, i wiecie dlaczego podświetla sie samochody ????? Bo to fajnie na śniegu wyglada! Zatkało mnie i nie chciałem juz nic wiecej wiedziec więc poszedłem dalej bo koles naprawde wygladał na przestraszonego moim pytaniem lub moja obecnościa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.