Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Grupa Dark-rider


patrickk90

Rekomendowane odpowiedzi

Kowaleon,jak mówi staropolskie przysłowie-sie da,sie zrobi 500ccm na 125 to tam nic,patrzcie na to: Cuda panie,cuda
hahaha co za idiota zarejestrowal takie cos (w sensie kto podbil taka rejestracje??!!)dziecko siadzie, odkreci i sie zabije.ale skoro sie da.... to ja bandziora chce zarejestrzyc na motorynke, kto mi pomoze?a tak powaznie to w sumie fajna inicjatywa, chlopaki sie chca zebrac w grupke i jezdzic razem, pogadac o swoich malych maszynkach i w sumie jest ok, lepiej jak jezdza na swoje mini zloty niz ida cpac za blokami, co nie?wiec POPIERAM inicjatywe mlodych!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha co za idiota zarejestrowal takie cos (w sensie kto podbil taka rejestracje??!!)
a u was w urzędzie pani z okienka idzie za każdym razem sprawdzić co faktycznie na placu stoi? bo u nas podbijają wszystko co mają przed nosem... inna sprawa, że się sprzedający centralnie wystawia na "strzał", bo się idiota przyznaje, że ma lewe papiery, i jeszcze dziadostwa narobi i biedną kobitkę z komunikacji wywalą, nie mówiąc juz faktycznie o tym, że kupi to jakiś palant i na dowód pojeździ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra Kochani - pośmialiście się - zresztą ja też w pewnym sensie Ale jako,że chłopaka znam i wiem jakie miał ze swoją grupą intencje - trochę to prostuję Pisał mi ostatnio na gg ,że zbiera taką grupę z taką pojemnością silnika i ,że robią sobie stronkę... Dzisiaj podesłał mi link do tego tematu abym mu wyjaśniła - o co tutaj co niektórym idzie.... Nie wchodzę ostatnio na FŚM za często z powodu wielu innych spraw - więc nie jestem na bieżąco... No cóż macie rację - i dzięki tym co zrozumieli ,że to młodzi chłopcy co chcą dobrze tylko zaczęli trochę ślisko... Dajcie im trochę czasu a będzie dobrze - i jeśli chcecie im pomóc -to dawajcie rady na zasadzie starszego ,bardziej doświadczonego "brata" czy "siostry"...P.S. Niech przykład tych młodych będzie zarazem przykładem dla innych ,że same chęci to jeszcze nie wszystko. Wiem po sobie ,że zaczynając cokolwiek trzeba mieć wokół siebie bardziej doświadczonych doradców. I uczyć się od najlepszych...P.S. 2 Stronkę na razie zawiesili.... Póki co to będą nabierać doświadczeń no i wierzę ,że im pomożecie - a zarazem będą to wskazówki dla innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Darujcie sobie te wszystkie uszczypliwości.Chcą chłopcy bawić się motorowerami a w przyszłości motocyklami i mają dużo lepiej poukładane w głowach od niektórych troszkę starszych i "odwarznych" jak nie przymierzając SLIM.Za dużo już w tym roku było pogrzebów, ile jeszcze niezniszczalnych musi zginąć aby się przekonać do poważnego traktowania tak niebezpiecznych zabawek jak ponad stu konny motocykl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tu też wychodzi pycha niektórych ludzi. Dlaczego mam się śmiać, że jakieś chłopaki założyły sobie "MC"? Skoro mają taką fantazję, to to jest ich sprawa. Są młodzi, popełnią masę błędów, ale na tych błędach nauczą się odpowiedniego zachowania, a przy okazji będą mieli z tego wielką frajdę.A te uszczypliwości rzeczywiście można sobie darować. To trochę trąca "ja mam dużego (motóra ofc) i umiem wheelie ze sprzęgła robić, a oni jeżdżą na 50ccm, to sobie ich sflamuję i skoczy mi ego" Trochę wyrozumiałości, panowie, w końcu oni też mają dwa koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idea idea... to da sie zrozumiec, ale chlopcy polegli wbijajac sie na FSM (bez wczesniejszego poznania jego specyfiki) i tlumnie zapraszajac na swoja strone gdzie roilo sie od bledow ortograficznych i merytorycznych. Chlopcy poprostu sie "przejechali" myslac ze ktos z tego forum (majacego przeciez malo wspolnego z "bzykami") wpisze sie do ich klubu.To bylo (przyznam) zabawne. Natomiast teraz jak juz przemysleli sprawe i przestali budowac klub motocyklowy od konca, sadze ze ma to realne szanse powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.