Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Najgłupszy Teledysk Z Udziałem Hmm.. Motocykli


Manka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis se tak przeglądam..i widze kask... trafiło na to coś (tak, tak jest ich wielka fanka tak naprawdę)Ale do rzeczy Tu macie linka http://teledyski.onet.pl/10172,4892645,teledyski.htmlObejrzyjcie do samego końca.Piosenka by sie dobrze sprzedała, to jedno.Ale tak se pomyślałam, ze jest to też takie przedstawieni motocyklizmu od hm... niemożliwie najgorszej strony? Fakt,że to ubarwione, przekoloryzowane i sztuczne, ale.. jednak.Taki głupszy człowiek, widząc bardzo podobne zachowanie niektórych użytkowników motocykli na ulicach i ten teledysk utwierdza sie w przekonaniu ze jesteśmy debilami. Co powoduje agresje.No pooglądajcie sobie złych motocyklistów.Ps.ładne ciuszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rosyjskiego niebardzo panimaju ale co maja snegopady do jazdy na motocyklu??Jesli jeszcze nie slyszeliscie Waszki G, ktory ma zycie ostre jak maczeta bo szesc lat w kryminale bez żadnego ziewania, na ostro to polecam. Motocykl tez wystepuje, naturalnie bez kasku za to z maczetą (lub mikrofonem, bo maczeta pełni w tym utworze wiele róznych ról, z pewnością ma to jakieś głębsze znaczenie). Sa tez kozackie madafakerskie fury prosto z Inowrocławskiego autokomisu yeaah... Wiec nastepnym razem jak bedziecie sciagac kominiare po jeździe to pamietajcie... Waszka Gie ;)

PS: Dziękówka dla tych co są i obczają linka, diss na tych co ich nie ma i nie obczają bo są gdzieś indziej lub ich wcale nie ma, za niedługą będą tutaj z nami, zawsze, na zawsze, trzymajcie sie odjazd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.