Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nie Mam Pojecia Gdzie To Miałem Wkleić


Br00s

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie od dawna nie ruszają żadne akcje bo każdy jest panem swego losu. A że puszki nie lubią motocyklistów to też mnie nie rusza. Zresztą nie ma się co dziwić jak natrafią na motocyklistę który manewruje w szybkim ruchu w odległościach kilku centymetrów albo wyprzedza nie dając się zauważyć albo łamiąc tak podstawowe zasady jak wyprzedzanie na podwójnej, zakręcie, poboczem itd. Te manewry ludzi szokują i nie ma im się co dziwić.Ten kto jeździ w miarę przepisowo (już nie mówię o przepisowej jeździe) np jak szybka jazda puszką, czeka na ustąp lewego pasa i dając się zauważyć dziękuje za wszelkiego rodzaju robienie miejsca na drodze, ten wie jaka kultura panuje na drodze jeśli tylko samemu się ją posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ta sobie patrzę na co po niektórych ,co mi śmigają pod oknami tej wiosny, to też jakoś tak mi ręka sama sięga do tej szafki gdzie są maszingiwery und handgranaty . Jeżeli ja , motocyklista i osoba tolerancyjna ( w miarę ) zaczynam się klupać w czoło , to wcale mnie nie dziwi że ludzie "z poza branży" mają takie a nie inne zdanie . Niestety w filmach , książkach i TV kreuje się motocyklistów tak jak się kreuje , a co po niektórych "właścicieli motocykli" kręci taki image bandziora i szumiwody , i dolewają oliwy do ognia. Nie dziwota potem ,że ludzie odbierają nas tak że nie bardzo nam to pasuje . Lekarstwo jest jedno , musi wyjść od nas . W codziennych sytuacjach , nie durnych akcjach nastawionych na poróżnienie kierowców motocykli i samochodów ,pogarszających tylko stosunki .Widzisz debila na motorze - zareaguj ! Nie nakręcaj go szpanerską gadką , jaki to z niego kozak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.