Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kobiety :)))


dogbert

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki, usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach........a nie można ich bzyknąć bo je... K ....A głowa boli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci, często mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki, usuwają żebra, operują biusty, usuwają skórki na palcach........a nie można ich bzyknąć bo je... K ....A głowa boli!!!
Komuś sie chyba randka nie udała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, niesmaczne i obraźliwe. Poza tym kobiety nie są tylko do "bzykania"!!!!!!!!
Zalezy jak zinterpretujesz.To ppokazuje ile poswiecen sa zdolne zniesc kobiety dla swoich facetow, zeby w koncu wymigac sie zwyklym bolem glowy.A ze akurat slowo bzykanie zostalo uzyte, to chyba tylko dla kontrastu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie uważam tekstu za obraźliwy... pewnie dlatego że wszyscy jesteśmy szowinistycznymi świniami ;) Ale puenta zabawna, nie ukrywam, tekst mi sie podoba
Nie mam pytań!!! Ja w tym nic zabawnego nie widziałam, ciekawe jakby o Was coś podobnego napisano, można to było ująć w innej formie a ta jest chamska i obraźliwa i zero szacunku do płci pięknej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań!!! Ja w tym nic zabawnego nie widziałam, ciekawe jakby o Was coś podobnego napisano, można to było ująć w innej formie a ta jest chamska i obraźliwa i zero szacunku do płci pięknej
zluzuj stringi i nabierz troche dystansu do samej siebie, trzeba sie umiec z siebie smiac.ja to znałem w troche innej wersji imo lepszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekst przywołany przez kolegę dogberta już od dawna krąży w internecie, m.in. pod hasłem MONOLOG FACETA DESPERATA. Być może kolega rzeczywiście miał pewnego wieczoru pecha, może był ciekaw opinii innych panów, czy pań, a może po prostu założył temat prowokacje, co jak widać nie wszystkim przypadło do gustu, a nawet wywołało oburzenie. Ja przy okazji znalazłam inny tekst, który jakoś mi się spodobał - Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?- Jak dla mnie ok.- Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko...- A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami? Zaznaczam, że znalezione w necie, a nie oparte na własnych doświadczeniach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.