Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

List Do Dr.oetkera


Amenofis3

Rekomendowane odpowiedzi

List do dr OetkeraWitam, Dr OETKER!Miałem już dzisiaj nic nie pisać ale się w****m jak nigdy! Muszę odreagować, sory za błędy i ogólny chaos, ale mam to w dupie.Niech to c**j strzeli, j***y dr Oetker! No co mnie kur... podkusiło,żeby kupić budyń z tej z***ej firmy? Siedziałem sobie w domu, czytałem to i tamto, aż mnie nagle złapałaochota na budyń. A z pięć lat już tego gówna nie jadłem. No sięwziąłem ubrałem, pobiegłem do sklepu- Poproszę budyń.- Proszę.- Dziękuję.Szybki powrót do domu. Na opakowaniu napisane, że gotować mleko, potem wsypać, bla, bla, bla.Zrobiłem jak kazali.I co ?I wyszło mi kakao! Rzadkie jak sraczka. Tego się nie da jeść. Jak tepi***ne chamy mogą nazywać to coś budyniem i jeszcze chwalić sięnową recepturą?Mam tego dość. Dość ***ej demokracji, kapitalizmu i calego tegościerwa, które weszło do nas po roku '89. Chce takich budyniów jak zakomuny! W brzydkich opakowaniach, ale gęstych z takimi w*****mi grudkami! I kisieli też chcę! Niedawno na własne oczy widziałem jakmoja znajoma PIŁA kisiel! Jak można pić kisiel? Czy nasze dzieci jużnie będą pamiętały, że to należy wyjadać łyżeczką, do której wszystkosię lepi i na koniec trzeba oblizać?Kto mi zabrał szklane litrowe butelki z koka kolą? Komu oneprzeszkadzały? I mleko w butelkach i śmietana! A takie fajne kapslemiały...Dlaczego teraz nawet wafelki prince polo są w tych cudnychopakowaniach zachowujących świeżość przez pińcet lat?Ja chcę wafelków w sreberkach! I nie tylko prince polo ale i Mulatków!Jaki dziad s****ił się zachodnią technologią, dzięki której terazwszystkie cukierki rozpływają się w ustach, a nie tak jak kiedyś,trzeba je gryźć!?No pytam się, no!Pi****olę mieć do wyboru setki rodzajów lodów i nie móc zdecydować się,na jaki mam ochotę! Kiedyś były tylko bambino w czekoladzie i wszyscybyli szczęśliwi, a jak rzucili casatte to ustawiała się kolejka na półkilometra.Czy ktoś pamięta jak smakuje prawdziwa bułka? Nie, kur..., nie tak jakw waszych pi****h sklepach, napompowane powietrzem kruche gówna.Prawdziwe bułki są twardawe, wyraziste w smaku, a najlepiej zprawdziwym masłem, które wyjęte z lodówki jest niemożliwe dorozsmarowania! O margarynie za komuny można było tylko pomarzyć, a jakbyła to taka c***a, chyba "Palma" się nazywała.Wielkie p***e koncerny wy***y na amen z rynku moją ukochanąoranżadę, którą za młodu gasiłem pragnienie. I jej młodszą siostrę -oranżadkę w proszku, której nikt nigdy nie rozpuszczał w wodzie, bosłużyła do wyjadania oblizanym palcem. Nawet ukochane parówki miz***li, dziś już nie robi się takich dobrych jak kiedyś... Wtelewizji dwa kanały, na każdym nic do oglądania. Teraz mamy stokanałów iteż nic nie ma.Możemy w****ć pomarańcze, banany i mandarynki, a kiedyś jakprzyszedłeś z czymś takim do szkoły, to cie "szefem" nazywali.Fast foodów też nie bylo i każdy żywił się w brudnych budach zhamburgerami napakowanymi warzywami, zapiekankami z serem ipieczarkami i hod-dogami nabijanymi na metalowe pale. Buła, parówa,musztarda! Nic więcej do szczęścia nie potrzebowaliśmy.kur... pi***na mać. A taką miałem ochotę na budyń! / Na forum nie używamy wulgaryzmów! /spox looz to nie moj txt - bez wulg straciłby na charakterze - srry za robote ktorej mi sie nie chcialo zrobicnie pamietajac dobrze tych czasow - usmiałem sie co nie miara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, może kiedyś nie było tego wszystkiego co jest teraz, ale miło się żyło. Teraz dzieciaki i młodzież na dwór wygonić? Gdzie tam. Pamiętacie jaką karą okrutną był areszt domowy dla nas? To był koniec świata. Ludzie byli dla siebie życzliwi. Praca była, kasa była, jedzenie było, wszytko. A teraz co? Sklepów mase, przepełnionych najróżnorodniejszymi produktami z różnych gatunków, nawet plajtują, bo nie ma kto i za co kupować. W tych czasach najlepiej być już emerytem z w miarę przystępną emeryturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.