Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spiderman R1


dudek17

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze... moj ulubieniec Cross. Prawko juz zrobiles czy dzisiejsza mlodziez nie potrzebuje uprawnien? Jaki by temat sie nie pojawil to sie wcinasz z kolejnym Offtopem. To ty nic nie wnosisz oprocz pyskowki. Owszem, moglem sie pomylic na pierwszy rzut oka. Ale moze pokazesz mi temat do ktorego (jak napisales) nic nie wnioslem? Co ty wnosisz Trolu? I jeszcze jedno. Nie jestem grafikiem.Brosik.. o ile zdanie crossa mnie smieszy ( i to kazde wypowiadane) to martwi mnie twoja zgodnosc w jego zarzutach. Tez prosze cie o wskazanie tematow do ktorych nic nie wnioslem. Rozumiem ze w tym "poplynalem" ale slucham reszty. Moze czegos sie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze... moj ulubieniec Cross. Prawko juz zrobiles czy dzisiejsza mlodziez nie potrzebuje uprawnien? Jaki by temat sie nie pojawil to sie wcinasz z kolejnym Offtopem. To ty nic nie wnosisz oprocz pyskowki. Owszem, moglem sie pomylic na pierwszy rzut oka. Ale moze pokazesz mi temat do ktorego (jak napisales) nic nie wnioslem? Co ty wnosisz Trolu? I jeszcze jedno. Nie jestem grafikiem.
Jak za Crossem nie przepadam jakoś szczególnie tak teraz wydaje mi sie że ma sporo racji,a Ty pojechałeś troche...Co do tego że nie jesteś grafikiem,w którymś z poprzednich postów w tym temacie twierdziłeś że "siedzisz"w wizualizacjach(cokolwiek to jest )i robiłeś z siebie człowieka znającego się na rzeczy(albo udającego że sie zna).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez troche w grafice siedze bo sie ksztalce w tym kierunku i naprawde na pierwszy rzut oka mozna pomyslec, ze to photoshop albo jakis inny programik ale troche za ostro pojechales z tym, ze tak musi byc... mozna bylo podsunac taka mysl ale nie odrazu wjezdzac ze to sciema a co do tematu to powiem, ze malowanie spidermana jest super! i jestem ciekaw jak wyglada na zywo, a nie na monitorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.