Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dziwne Przypadki "wypadki" Czy To Pech?


Kysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy Was również prześladuje pech i czy jest to pożywka auto i moto maniaków? Rożne przypadki chodzą po ludziach, ale dlaczego znowu po mnie?Z takich świeżych to ostatnio zaparkowałam pod domem samochód kupiony 3 miesiące wcześniej nie bitą starą vectrę A i oczywiście zawsze staje na innym miejscu ale że było późno to zajęłam inne miejsce a rano zobaczyłam to:http://img97.imageshack.us/img97/1250/20100321012.jpghttp://img26.imageshack.us/img26/5837/20100321013.th.jpgoczywiście sprawcy nie było... ale zapomniał przedniej tablicy auto do kasacji bo wartość naprawy przekroczyła wartość całkowitą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnoje po 12-13 lat zamiast grać w piłkę takie teraz sobie zabawy urządzają.Próbowali wejść wyrywając zamek, że nie wyszło to weszli cegłą przez boczną szybę. Wyrwali głośniki zawinęli wyposażenie, a potem to już hulaj dusza:Powywalane szyby,pourywane lusterka,wywalony reflektor,przebite koła,pourzynane wiązki,połamane manetki,kamieniami buda obtłuczona,wycieraczka pogięta. Generalnie tylko na lawetę i na żyletki.EEE nie było serii tylko jakieś Pionnery ale radia i tak nie było bo nie słucham więc wyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnoje po 12-13 lat zamiast grać w piłkę takie teraz sobie zabawy urządzają.Próbowali wejść wyrywając zamek, że nie wyszło to weszli cegłą przez boczną szybę. Wyrwali głośniki zawinęli wyposażenie, a potem to już hulaj dusza:Powywalane szyby,pourywane lusterka,wywalony reflektor,przebite koła,pourzynane wiązki,połamane manetki,kamieniami buda obtłuczona,wycieraczka pogięta. Generalnie tylko na lawetę i na żyletki.EEE nie było serii tylko jakieś Pionnery ale radia i tak nie było bo nie słucham więc wyjąłem.
Pewnie ich nie złapali. Najgorsze jest to ze wartość może nie duża ale szkoda bo był transport.W moim przypadku sprawca był pijany i zgłosił się na komendę dopiero po 3 dniach... a dostał tylko mandat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za załątwienie twojego wozu po pijaku? Przyznał się że był po sznapsie? Artur gdzie pochowałeś zwłoki że ich tak długo nie znajdują?
Nie tym razem jakby byli starsi to bym nimi wstrząsnął ale gdy zobaczyłem krasnali to nie wiedziałem sam co mam myśleć.Przypomniał mi się film Hostel gdzie te bandy smarków grasowały po mieście i napadały ludzi. Te smarki to była ta sama kategoria wiekowa. Pewnie niedługo przejmą taką samą metodykę działania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za załątwienie twojego wozu po pijaku? Przyznał się że był po sznapsie? Artur gdzie pochowałeś zwłoki że ich tak długo nie znajdują?
Wiesz co nie przyznał się dla mnie to logiczne, ale przez 3 dni policja go często odwiedzała i ani go ani samochodu nie było po 3 dniach to nawet krew już nic nie wykaże. Po za tym dostał mój numer telefonu i chciał się dogadać ale jego pech.. od razu zgłosiłam do ubezpieczalni bo uszkodzona jest również elewacja budynku. Teraz czekam na odszkodowanie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tym razem jakby byli starsi to bym nimi wstrząsnął ale gdy zobaczyłem krasnali to nie wiedziałem sam co mam myśleć.Przypomniał mi się film Hostel gdzie te bandy smarków grasowały po mieście i napadały ludzi. Te smarki to była ta sama kategoria wiekowa. Pewnie niedługo przejmą taką samą metodykę działania.
normalnie kindermafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ani go ani samochodu ... - ... ani jego ani samochodu ...Po za tym... - Poza tym...A odszkodowanie to będzie pewnie z 60-70% wartości
Dokładnie 70% ale ubezpieczenie i wszystko przepada nowe opony na zimę...Jeśli ktoś jest zainteresowany to auto na części pisać na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.