Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Koncert Ac/dc W Polsce!


KawaForever

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na koncercie który odbył sie na stadionie slaskim.chetnie znowu odejrzałbym kapele live tylko nie pasuje mi warszawa i lotnisko czytaj klepisko.takie koncerty na całym swiecie odbywaja sie na stadionach.widocznie u goroli musi byc inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

. Zagrała również grupa Rammstein (CZ) która zajebiście dała radę
Chopie , nie przypominej mi nawet tego traumatycznego doświadczenia ! Po wysłuchaniu dwóch profanacji ( utworów ) zapakowałem swoje dupsko na motor i tyle mnie widzieli na waszym zlocie . Były wtedy dwie opcje . Albo ja się zwijam stamtąd , albo wyciągam maszingiweryundhandgranaty i wale w to towarzycho w skajkowych płaszczykach i maskach z ruskiego czołgu . No ale może ja jestem lekko przeczulony na Rammstein .Jak takie mają być też te wasze Ejsy , to dajcie lepiej po browcu za darmo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Chopie , nie przypominej mi nawet tego traumatycznego doświadczenia ! Po wysłuchaniu dwóch profanacji ( utworów ) zapakowałem swoje dupsko na motor i tyle mnie widzieli na waszym zlocie . Były wtedy dwie opcje . Albo ja się zwijam stamtąd , albo wyciągam maszingiweryundhandgranaty i wale w to towarzycho w skajkowych płaszczykach i maskach z ruskiego czołgu . No ale może ja jestem lekko przeczulony na Rammstein .Jak takie mają być też te wasze Ejsy , to dajcie lepiej po browcu za darmo .
WitamMasz prawo do własnej opini i ja to szanuję - może Ci się nie podobało no i ok. - wyjechałeś, poza tobą może jeszcze będą jedna lub dwie osoby którym też sie nie podobało. I co - mam w związku z tym cię przepraszać??????? Jak to mówią jednostkom nie dogodzisz.Jednak weź pod uwagę to że reszta towarzystwa nie opóściła zlotu tylko bawiła się wyśmienicie i tyle. Stąd moje stwiedzenie że chłopaki dali zajebiście radę i tyle w temacie. Nasze czeskie AC/DC i tak zagra. nikt nikogo na siłę nie zmusza do niczego. Ja byłem na ich koncercie i bawiłem się świetnie z całą resztą pubu w Raciborzu 2009r. Pozadrawiam i na przyszłość życzę trochę mniej złośliwości, a na browara zapraszam - postawię Ci osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.