Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Kartingowy Tychy!


gacol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, ja również byłem na kartingu, niezła hala , w okolicy innej nie ma, 25zł - na 10min troche dużo, słyszałem ze w poniedziałki ma być zniżka dla stałych klientów, czy to prawda?, a Gacol, to który z obsługi? : ), Mogliby zrobić zawody otwarte dla zwykłych amatorów:), np zapisy na stronce wrt-karting bądź w kasie, była by niezła frajda, może by kolega z obsługi, jak domniemam Gacol:) by coś takiego zaproponował, właścicielom:),np. wpisowe ileś dziesiąt złotych , eliminacje - kilka stopni (czsówka) , plus wyścigByli by jacyś chętni?----A ile było by chętnych na wspólny wypad,?--P.S. Na motocyklach nie jeżdzę, ale karting to niezła zabawamój średni czas to ok 35,3 , a mój rekord to 33,81. AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś ttam często to pewnie mnie znasz.Jeśli byłes na otwarciu lub w poniedziałek środę lub sobotę rano to a bank mnie bedziesz kojarzył(zazwyczaj w czerwonej koszulce VFR-OC lub czarnym polo ferrari.Myśle że kwestia zawodów jest bardzo mozliwa pare postów wcześniej podawałem nawet jeden pomysł jak u Nas lataja. z tym ze zawody pojawią sie na 100% a zamkniete dla naszej grupy można zrobić bez problemu tylko zbierzmy pewną ekipę która chce i bedzie jezdzić co miesiąć.P.S co do promocji kupując 5karnetó 1gratis 10 2gratis także co 5ty jeżdzi za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś ttam często to pewnie mnie znasz.Jeśli byłes na otwarciu lub w poniedziałek środę lub sobotę rano to a bank mnie bedziesz kojarzył(zazwyczaj w czerwonej koszulce VFR-OC lub czarnym polo ferrari.Myśle że kwestia zawodów jest bardzo mozliwa pare postów wcześniej podawałem nawet jeden pomysł jak u Nas lataja. z tym ze zawody pojawią sie na 100% a zamkniete dla naszej grupy można zrobić bez problemu tylko zbierzmy pewną ekipę która chce i bedzie jezdzić co miesiąć.P.S co do promocji kupując 5karnetó 1gratis 10 2gratis także co 5ty jeżdzi za free
na pewno co piaty a nie co dziesiąty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie!Zapraszam Was na większy (400m), tańszy(10 min.-20zł, 1 godz -99zł), także kryty, także na śląsku, otwarty już od września tor kartingowy w miejscowości Lubliniec! Więcej informacji na stronce internetowej http://www.kartinglubliniec.pl
jak tak się wpinasz w temat robiąc reklame swojego toru w nieswoim temacie to wytłumacz ładnie w jakie dni mozemy wynajac tor dla Supermoto i jakie koszta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak się wpinasz w temat robiąc reklame swojego toru w nieswoim temacie to wytłumacz ładnie w jakie dni mozemy wynajac tor dla Supermoto i jakie koszta.
Dokladnie. Jest paru chetnych na smiganie w zimie po takim torze na Supermoto. W tychach nas nie chca takze prosze o info czy na SM mozemy wjechac. Byloby super bo w okolicy nie ma gdzie pocwiczyc........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak.Kolego kiziorek11 Nie traktujmy tego jak reklame.Po prostu pracuje i informuje o tym.Co do długości to czasy macie troche któtsze także nie byłbym w 100% pewien czy jest dłuższy tor.Jaca co do toru to nie że niechcemy tor jest śliski i powtórze to jeszcze raz NIE NADAJE SIE DO JAZDY NA MOTO.Poza tym wszystko dla Ciebie jest łatwe i marudzić mozna ale jakbyś sie wypierd..ł na torze to do właścicieli byłby żal.Uwierz głupim kartingiem można tam się nieżle rozwalić a co do moto przy takiej nawierzchni po prostu nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę tak.Kolego kiziorek11 Nie traktujmy tego jak reklame.Po prostu pracuje i informuje o tym.Co do długości to czasy macie troche któtsze także nie byłbym w 100% pewien czy jest dłuższy tor.Jaca co do toru to nie że niechcemy tor jest śliski i powtórze to jeszcze raz NIE NADAJE SIE DO JAZDY NA MOTO.Poza tym wszystko dla Ciebie jest łatwe i marudzić mozna ale jakbyś sie wypierd..ł na torze to do właścicieli byłby żal.Uwierz głupim kartingiem można tam się nieżle rozwalić a co do moto przy takiej nawierzchni po prostu nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.