Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Kartingowy Tychy!


gacol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Matey widze je jechales runde przedemna ;)
Matey kojarze Cie po kasku tak w ogóle to wczoraj byłem flagowym w czarnym polo ferrari.Także jak kogoś zjebalem przy wyciąganiu z band to sorki
Człowiek jedzie incognito a i tak go zaraz rozpoznają Gacol ja tam skupiam sie na torze i na flagowych uwagi nie zwracam tylko kontem oka flagi kontroluje rozproszyć mnie mogły by tylko jakieś Pitbabes ale kojarzę Cię jak mnie wyciągałeś po jednym crashu z maruderem byłeś w głębi toru jak sie nie mylę ;)no to jak panie i panowie piszemy sie na jakieś spotkano w sobotę 12 grudnia godz 19 lub 20 ???? przy grupie 20 osobowej możemy spokojnie wynająć tor na 2h i w trakcie tych 2h każdy zaliczy 6 wyścigów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to wpisujemy sie na liste termin imprezy niedziele 13 grudnia godzina 19 lub 20 1.Matey2.kumpel3.kumpel na 70% jak go zona puści 4.Miki72 + syn Kamil 1 kart
a zapomniałem sprecyzować by to wszystko miało sens to opłacamy karty na 1h tu daje cennik http://www.wrt-karting.eu/cennik/ i myślę ze Gacol coś dla nas jeszcze utarguje planowana zabawa i spotkanie 20 osób = 2h każdy jedzie po 6 wyścigów czyli 1 osoba opłaca jeden kart na 1h i śmiga co drugi wyścig chyba ze ktoś ma inny pomysł ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem pośmigać o 22 i mamy 6 sprawnych kartów.Mam jutro kupe roboty i nie wiem ile zdarze zrobic.Sprawa prosta zapytam ile za wypożyczenie dla najs jako klubu i tyle.Czy każdy płacić za 1h jest troche sporo więc myśle że po prostu wziąść godzine wszystkie jeżdzące karty z deklaracją ze bedziemy śmigać co miesiąc i wtedy robic wyscigi i podzielić kwote na całą grupe.Jutro ide do pracy i bd z szefem gadał dziś w sumie póżno pojechałem ale mieliśmy promocje 15 min za 25zł(dziś z okazji mikołaja puszczali na 10min za 20zł co by i tak drożej wyszło) także elegacko myśle.Oczywiście wiadomo ktos na tym też musi zarobic więc nie wymagajmy gwiazdki z nieba i códów.Wstępnie proponuje wynając godzine w niedziele od 18.30 do 19.30.Zarezerwuje ją jutro jakby co.P.S ja nie licze się w ture bo mamtroche inna stawke także jeden kart odpaa dla mnie czyli 9 jest do wzięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt SM odpada bo tam prawie kazdy zakret bokiem sie idzie a kart ma 6,5PS i 4 kola wiec wiadomo co sie by dzialo przy wiekszej mocy moto...Co do jazd forumowych ja chetnie, tylko mysle ze 6 jazd to stanowczo za duzo! Na otwarciu przejechalem sie 2 razy i rekoma nie moglem ruszac wiec optymalnie to 3 jazdy z przerwami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to co robimy ?? spotykamy sie w niedziele 13.12.09 o 18.30 wynajmujemy karty na 1h i ten koszt dzielimy na 2 mając tym samym 3 wyścigi na przemian !! mi to sie osobiście nie kalkuluje ale potrafię sie dostosować dla dobrej zabawy ;)1 kart - Szymon & Tomek2 kart - Miki72 & syn Kamil 3 kart - Matey &4 kart -5 kart -6 kart -7 kart -8 kart -psTytus ty nie ściemniaj bo w drugim wyścigu miałeś lepszy czas niż w pierwszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytus ty nie ściemniaj bo w drugim wyścigu miałeś lepszy czas niż w pierwszym
ale to nie zmienia faktu ze rece mi prawie odpadly ;)Widze ze z frekwencja bedzie cieniutko... wiec moze przelozymy to na inny termin? O ile pamiec mnie nie myli telebimu z czasami jeszcze nie ma nad torem, wszystko jest jeszcze z powijakach wiec moze cos takiego wiekszego zorganizujemy w innym terminie gdy calosc nabierze "wyrazu" - czytaj: bedzie kompletna infrastruktura ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,Gdyby Wam brakowało ludzi do wynajęcia toru na godzinę i do jakichś wyścigówto mogę zorganizować kilku kolegów.Zapraszam również zainteresowanych simracing'em do naszej ligi F1 i GT www.f1liga.pl(potrzebna kierownica do PC i gra rFactor).Pozdrawiam,gwizdekP.S. Nie witałem się w wątku dla nowych bo nie wiedziałem co tam napisać, uhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wam teraz Was poszyje.Dziś poznałem sioatre szefa(łukasza) Edyte Witas...Wpiszcie w Google Edyta Witas i tyle powiem.Mnie zamurowało i po prostu nie wiem co mam powiedzieć Podobno...bedziemy mieli jako gosciw w przyszłym miesiącu jej przyszłego meża...Do teraz jestem w szoku że ten świat jest tak mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otwarciu tydzień temu w piątek udało mi się uzyskać 37,1s ale strasznie tył mi uciekał (technika do poprawki) za to zadziwił mnie mój kolega z pracy (kierowca Hondy Hornet w sezonie) , który zszedł do 35,9 przy swoich 80+ kg. Przejeździliśmy całe 8 minut i mamy ochotę na jeszcze, ale 25zł/8min jest lekko zaporowe.. (o widzę, że teraz jest 25zł/10min )GACOL, jakbyś wiedział kiedy jeszcze będą jakieś promocje, jak ta Mikołajkowa o której pisałeś, to daj znać Aha, chciałem się jeszcze zapytać czy można robić przerwy między jazdami przy wynajęciu toru na godzinę, bo jeździć bitą godzinę to masakra - np. 3x20 min z dwoma przerwami w których można puszczać jakichś ludzi, którzy w tym czasie przyszli na tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.