Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Kartingowy Tychy!


gacol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Od 4go Grudnia otwieramy nowy kryty tor kartingowy.Tor znajduje się na ulicy przemysłowej 55 (budynek INTERCARS)Zapraszam wszystkich na dozę dobrej zabawy i rywalizacji.Dla kientów dostępne jest 10 nowych kartingów pirelli o mocy 6.5KM każdy Ceny to 25zł za 8 min jazdy. Polecam gorąco Więcej info http://www.wrt-karting.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wypadło na to że do rozpoczęcia sezonu motocyklowego(A dokładnie serwisu) będe tam mechanikiem.Jest mmożliwość wynajęcia toru co do wjazdu na super moto to nie mazbytnio tyle miejsca.Co do zniżek dla grup to myśle że coś da się załatwić Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej tam i po prostu babka wspominała żeby zrobić troche pantoflowej reklamy.A wiadomo ze za to też coś się należy.Wygląda to całkiem nieżle nówety sprzęty i tor tez b.fajny.Czas okrązenia to podobno 38 sec ale długości nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GACOL pracujesz tam czy tylko informujesz . ?Jest mozliwosc wjazdu tam motocyklami SUPERMOTO ? Np w 2 - 4 motocykli .
No wypadło na to że do rozpoczęcia sezonu motocyklowego(A dokładnie serwisu) będe tam mechanikiem.Jest mmożliwość wynajęcia toru co do wjazdu na super moto to nie mazbytnio tyle miejsca.Co do zniżek dla grup to myśle że coś da się załatwić Dziś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej tam i po prostu babka wspominała żeby zrobić troche pantoflowej reklamy.A wiadomo ze za to też coś się należy.Wygląda to całkiem nieżle nówety sprzęty i tor tez b.fajny.Czas okrązenia to podobno 38 sec ale długości nie znam
ktos mi tu posta podjebał ;D  miesjca duzo go nie cza byle była zgoda zagadaja tam do szefa  i ile za wynajem na wylacznosc od 1H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak możesz to naświetl sprawę co to Supermoto Bo w Warszowicach tez jest tor ale na powietrzu i pytałem ale był tak pracownik i daj mi numer ( ale odrazu uprzedzał ze już kiedy pozwoli wjechać scigą i ktoś się wyjebał , bo mały tor i się niemiescili i takie tak pierdoły i już niechce słyszeć o tym) do szefa dzwoniłem w h*j wie ile razy i nikt nie odebrał . Pewnego dnia odebrała "miła pani " i jak usłyszała magiczne słowo "motocykl" - motocykle" to od razu mnie tak zgasiła ze mi rece opadły nie dało rady dokończyć słowa supermot... bo odłożyła słuchawkę a miałem cała historie o supermoto przygotowano i co to jest i do czego służy i nie niepotrzeba dużo miejsca itd .SUPERMOTO TO NIE SCIG Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy pomysł na forumowe wyscigi artów jeszcze zyje , czy już umarł smiercia naturalna bo jesli nie to z checia sie pisze przyda sie troche przyjemnosci bo za oknem zimno mokro a pucha to mozna jedynie w korku po stacpozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem co i jak i ceny tez myśle są ok jeśli spotykalibyśmy sie cyklicznie co miesiąc to cena za Godzine na karcie wynosi 100zł przypominam że jeden przejazd 8minutowy to koszt 25zł kartów jest 10 tor jest zajebiście sliski i wyscigi supermoto puki co odpadają.Wczoraj właśnie było otwarcie i cieszy się to dużym popytem:) Dostajecie z kazdego wyscigu kartke na której macie karty które jechały ich czasy z wyróznieniami na najlepsze i tabelke w której sa najlepsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizytowałem wczoraj ten obiekt startując dwa razy i powiem ze fun jest nieziemski tor jest śliski ale to jest tylko na plus oczywiście karty fajnie sie prowadza i nie są zdezelowane chodź mogły by być szybsze widać ze to wszystko jest narazie w powijakach i zapewne zostanie to dopracowane bo przy zapisach panował niezły burdel, co do ceny to wydaje mi sie ze jest trochę drogo no ale gdyby sie udało zebrać min 20 osobowa grupę to można pomyśleć nad wynajęciem toru na 1h lub 2h i wyjdzie taniej a i nikt by nam nie przeszkadzał myślę ze można zbierać zapisy kto by sie pisał na 12 kilka fotek z telefona na zachętę post-14121-1260013456.jpgpost-14121-1260013398.jpgpost-14121-1260013354.jpgpost-14121-1260013308.jpgpost-14121-1260013262.jpgpost-14121-1260013213.jpgpost-14121-1260013159.jpgpost-14121-1260013110.jpgpost-14121-1260013057.jpgpost-14121-1260013014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matey kojarze Cie po kasku tak w ogóle to wczoraj byłem flagowym w czarnym polo ferrari.Także jak kogoś zjebalem przy wyciąganiu z band to sorki Nie bedzie taniej.Panowie nowy obiekt nowe wózki troche to kosztuje.W ogóle to gadajcie co i jak to zaplanujemy sobie zbiórke.Pracuje w pon śr pt i sob także niech sie ktoś pojawi i obgadamy sprawe z szefową .Numer bezpośrednoi do mnie to puki co 505746047 na pare najbliższych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.