Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Strony Www Dla Motocyklistów Za Free :)


Lukasz1221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !Jako że chcę rozwijać się w dziedzinie tworzenia stron WWW proponuje dla Was, droga Brać Motocyklowa stworzenie strony WWW. Przykład strony wykonanej dla Kolegi Motocyklisty :Www.Moto-Batman.YoYo.PLJeśli chcielibyście podobną stronke dla siebie, piszcie do mnie na e-mail wiadomości. W tytule podawajcie swój nick z forum, a w załaczniku prosiłbym kilka zdjęć, które potem wybiorę do stworzenia logo. W treści wiadomości proszę podawać adres strony jaką byście chcieli mieć. Serwery stawiam na YoYo.PL (nie jestem żadnym ich agentem, po prostu wg. mnie to jeden z lepszych serwerów darmowych). Czyli nazwa: www.waszanazwa.yoyo.pl Nie jest to żaden chwyt marketingowy ani nic w tym stylu. Tworzę po prostu dla swojego hobby P.S.Możecie dopisywać się w tym temacie też kto chętny na taką stronkę.Raczej wykonuje strony związane z motoryzacją, chociaż innych tematów też mogę się podjąć.PozdrawiamŁukasz1221P.S.Mój e-mail [email protected]ę, że strone wykonuje całkowicie za darmo ! Od razu to zaznaczam, bo większość piszę do mnie z tekstami typu "A ile za to weźniesz" itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś w php itp? Ew. czy znasz dobrze joomlę, bo co prawda już komercyjnie mało się zajmuję webdesignem, ale chodzi mi po głowie jedna strona, którą trzeba by zrobić. Zrobiłbym grafikę, a Ty byś to pociął i podpiął. Na początek tylko bardzo prosta strona na której będzie prawie tylko pocięta grafika, ale później pełnoprawny portal oparty na nowej grafice. Tylko musiało by być dobrze zrobione, niekoniecznie całkiem charytatywnie, chociaż to strona, która nigdy nie będzie zarabiała. Projekt niezwiązany z motocyklami. Serwer załatwię, miałem kiedyś sponsorowany w desk więc myślę, że dam rade załatwić raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś w php itp? Ew. czy znasz dobrze joomlę, bo co prawda już komercyjnie mało się zajmuję webdesignem, ale chodzi mi po głowie jedna strona, którą trzeba by zrobić. Zrobiłbym grafikę, a Ty byś to pociął i podpiął. Na początek tylko bardzo prosta strona na której będzie prawie tylko pocięta grafika, ale później pełnoprawny portal oparty na nowej grafice. Tylko musiało by być dobrze zrobione, niekoniecznie całkiem charytatywnie, chociaż to strona, która nigdy nie będzie zarabiała. Projekt niezwiązany z motocyklami. Serwer załatwię, miałem kiedyś sponsorowany w desk więc myślę, że dam rade załatwić raz jeszcze.
Czy dobry ? Tego stwierdzić nie potrafię, siedzę troche już w tym, ale wiadomo że programowanie to nie łatwa rzecz, to co potrafię to robię Z joomlą niestety nie miałem nigdy doczynienia, wiele CMSów przerabiałem pod swoje możliwości, ale żadnym z nich nie była joomla. Z chęcią Ci pomoge jeśli chodzi o programowanie, z cięciem grafiki od razu mówie że nie dam rady - raz się próbowałem z tym bawić i jeśli jest dokładne cięcie plików graficznych, to kompletnie ja się do tego nie nadaje Chętnie mogę pomóc bezpłatnie na tyle ile wiem. Więc jak coś to napisz więcej na [email protected] a ja w miarę możliwościa postaram Ci się pomóc. Teraz akurat mam mnóstwo pracy, bo akurat tworzę kilka takich większych portali, co mi zajmie jeszcze dopbre kilka miesięcy, a potem przerzucam się na programowanie C. Napisz, postaram Ci się pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.