Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tattoo - Motocykle.


Taifun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kobiecym okiem - nie rob sobie zbyt duzego tatuazu, bo w 80% bedziesz zalowal... No i nie prezentuje sie to zbyt estetycznie.Mi sie podoba ten ktory przestawia koło z skrzydlami i napis "moving the soul", nie przesadzony a naprawde rusza - odświetla to co daje ta pasja i zaloze sie ze świetnie bedzie wygladal na bicepsie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ała.masz racje, strzel sobie jakas swEEtaśnĄ diaRkĘ , byle była trendy, jezzi i fajna."sajgonki w cieście" i inne orientalne wzory są cały czas na topie.Sorry ale moj dobry kolega ma salon tatuażu w gliwicach i czasem opowiada ze przychodza ludzie ktorzy chca delfinka, japonska litrke, a najlepszy był łysy pan ubrany na sporotowo ktory chciał takiego samego triabala jaki był na tylnej szybie jego calibry Przemyśl sprawe, mowie serio. Zebys za 2 lata patrząc na siebie w lustrze nie mowił do siebie " kurwa stary, co Cie podkusiło" To zabawa na całe życie.
"hahaha" bardzo smieszne dlugo nad tym myslales?wow to super sie macie, nono salon tatuazy w gliwicach, pozazdroscic panowie na pewno robicie wielka furore na polskim rynku .. Naucz sie czytac ze zrozumieniem mistrzuniu, pozniej pogadamy, oki? ten temat nie jest dla Ciebie, proponuje isc sie wyplakac do swojego mentora z metropolii i centrum tatuazy - GLIWIC. kthxbyeOT: Sebek, jesli jestes zainteresowany, moj znajomy jest w stanie to zrobic Panther~ dzieki za uwage ale mysle o czyms bardziej na plecach, choc moze i to na bicu byloby dobre.ale halo halo, mieliscie tu dawac swoje wzorki, motywy, a jak narazie tylko piszecie... czekamy na cos konkretnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a to moje może nie tatoo z serii mototatoo ale tatoo ;] (PS mozna podciągnać to pod japonskie motocykle motywy jak z hayabusy oczywiscie to nie koniec efekt koncowy bedzie mozna zobaczyc dopiero gdzies w marcu ;]http://img696.imageshack.us/img696/5856/11111e.jpghttp://img696.imageshack.us/img696/11111e.jpg/1/w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a to moje może nie tatoo z serii mototatoo ale tatoo ;] (PS mozna podciągnać to pod japonskie motocykle motywy jak z hayabusy oczywiscie to nie koniec efekt koncowy bedzie mozna zobaczyc dopiero gdzies w marcu ;]http://img696.imageshack.us/img696/5856/11111e.jpghttp://img696.imageshack.us/img696/11111e.jpg/1/w800.png
OOOoo no tattoo ladne, ladne ;) A co tam jest napisane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ten ktory przestawia koło z skrzydlami i napis "moving the soul", nie przesadzony a naprawde rusza - odświetla to co daje ta pasja i zaloze sie ze świetnie bedzie wygladal na bicepsie
Oj, ten tattoo mi sie akurat nie podoba a juz wcale nie na meskim bicepsie. Jak dla mnie to malo za meski ...
OOOoo no tattoo ladne, ladne ;) A co tam jest napisane
Napisane jest " Smazone chinskie nudle" ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kobiecym okiem - nie rob sobie zbyt duzego tatuazu, bo w 80% bedziesz zalowal... No i nie prezentuje sie to zbyt estetycznie.Mi sie podoba ten ktory przestawia koło z skrzydlami i napis "moving the soul", nie przesadzony a naprawde rusza - odświetla to co daje ta pasja   i zaloze sie ze świetnie bedzie wygladal na bicepsie 
1 sprawa nie robi sie malego tattoo bo wtedy sie zaluje ja zrobilem wokol bicepsa pierdole i potem zalowalem teraz musze walic tak zeby sie zaczynal na klatce piersiowej a konczyl gdzies na lopatce zachaczajac cala reke za lokiec - moze wreszcie bede zadowolony , na nodze jak robilem to tez sie juz w maluchy nie ma co bawic i zalowac tylko zrobilem od kostki do kolana i teraz przynajmniej jestem zadowolony , robic sobie pieprzyka 10 na 10 cm to nawet nie ma sensu.Moje zdanie.A mysle ze wiem co mowie bo mam 4 tattoo i szykuje sie na nastepnych pare.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_zapalen..._zaka.C5.BCeniamiłej lektury, moze co niektórzy sie opamietaja...
Co ty wogole pierdolisz za farmazony ze ty nie lubisz tattoo to po co wchodzisz na ten temat i brednie piszesz.A z ta encyklopedia to juz pojechales na maxa pewnie nie chodzisz do fryzjera , stomatologa itp itd.Najlepiej zamknac sie w domu w pokoju 2 na 2 m wtedy sie bedzie bezpiecznym heheh.Ogolnie nie ma sie co nerwowac postem kolesia pewnie mama mu zabronila tatuazy i jak patrzy na innych to go szlak zalewa ze oni maja a on nie moze to wypisuje brednie.Ale nic sie nie martw kolego zrob na stopie od dolu mama nie zauwazy a ty bedziesz zadowolony i przestaniesz glupoty wypisywac.Kurna jak stara baba "panie tyn to mo tatuaze pewnie w kriminale zrobil" Ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.