Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xbox Vs Sonyps3


Kenyy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też stałem przed tym wyborem i dość świadomie wybrałem X360. Przede wszystkim ze względu na dostepnosc niektórych tytułów. Jedyny powód dla którego wahałem się nad PS3 to Metal Gear Solid:) No ale na Xsie mam Gears of war i Forze ;) Bluray nie jest dla mnie żadną alternatywą dla DVD póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm i jedno i drugie ma +Pytanko masz telewizor z FullHD powyzej 37 cali ?Ile masz kasy i czy zdajesz sobie sprawe ile kosztuja gry na jedno i drugie ?W co grasz wiecej w gry typu FPP ( strzelanki ) czy w wyscigi ? Miales kiedys ktoras z konsolek ( poprzedniczke ) ?Chcesz grac po necie ? Chcesz ogladac filmy na BR ? ---------------------------------A teraz takPrzegrzewanie X ok . Bylo jak byly 90 nm pierwsze i jak byly falcony .nawet po zmianie chlodzenia i past ten problem dalej pozostaje .Nowe plyty glowne jasper z zasilaczami 150W oraz z 65nm technologia praktycznie eliminuja ten problem !No chyba ze kolega wsadzi to pod poduszke i bedzie grac to sie usmazy PS3 jest tez awaryjne ! Pierwsze wersje czesto padaly z BR ! Koszt naprawy BR jest dosc duzy ! PS3 to fajna maszyna , fajny cell w srodku ( ) , ale tez ma swoje problemy .Faktem jest ze za Xbox Live sie placi ! A w PS3 nie ! jako ze MS i reszta wspierajaca HDDVD przegralo batalie to i PS3 ma plus za filmy na BR ! Sluchaj jak bedziesz wrzucal Iextreme na Xbox360 i tak wiemy ze w PL to czesty przypadek . To masz 10% szans na bana na necie . No i wtedy X360 wyjdzie Cie taniej niz PS3 . Nie zrozumcie mnie zle nie popieram tego ale taka jest prawda !Xbox 360+cena zakupu +niektore gry wygaldaja lepiej niz na ps3 +gears of war , halo 3 , forza +koszty ewentualnych napraw+bardziej popularne+dluzej an rynku co za tym idzie wiecej gier(uzywek)+mozliwosc przerobki !-akcesoria sa dosc drogie ( kierwonice itp ) -placisz za Xbox Live -nie masz WiFi w standardzie -zalezy od wersji masz albo niemasz dysku-jej koniec jest bliski-gry nowe sa drogie -stare moga sie psuc ! i to na potegePS3+nowsza technologicznie +BR+gry jak gran turismo+mozliwosc ogladania filmow w BR+free granie przez neta+modul WiFi +dluzej beda ja produkowac i gry na nia -drogie gry-drogie akcesoria -brak mozliwosci przerobki-drogi serwis oj bardzo drogi ! -jeszcze nie tak popularne ( sceny gier uzywanych )--------------------Zrobisz jak uwazasz ! odpowiedz sobie na pytania ,a wtedy Ci pomozemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko masz telewizor z FullHD powyzej 37 cali ?Mam 32cale HD RedyIle masz kasy i czy zdajesz sobie sprawe ile kosztuja gry na jedno i drugie ?1500 zetaW co grasz wiecej w gry typu FPP ( strzelanki ) czy w wyscigi ? strzalanki i gry sportowe ( Fifa , PES , NBA )Miales kiedys ktoras z konsolek ( poprzedniczke ) ?Nie Chcesz grac po necie ? oczywiście.Chcesz ogladac filmy na BR ? czemu nie Dzięki cyb3rm4n za bardzo rzeczowe informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hdtv.com.pl/forum/ polecam tą stronke, klikasz w "konsole HD" i masz wszystkie info jakie potrzebujesz. Osobiście mam IX`a i jestem zadowolony, moim zdaniem wcale nie odbiega graficznie od ps3, powiem wiecej nie musi sie wcale bać testowalem u siebie obie konsole. Jeśli chodzi o napęd BR w plejaku to chyba, podkreślam chyba, ps3 nie posiada na pokładzie dekoderów HD, w związku z tym wolałbym kupić jakis odtwarzacz w dekoderami, bo rzecież oglądanie płyt BR to nie tylko obraz ale i dzwięk.Pozdrawiam i zycze udanego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenny no teraz to moge Ci podpowiedziec 32cale HDready ! nie zobaczysz roznicy mniedzy PS3 i Xboxem ! Nie masz szans . Ekran jest zbyt maly zeby zobaczyc roznice miedzy grami fullHD a HDready . Sam mam samsunga takiego i naprawde nie widac bylo roznicy .Za 1500 zl kupisz Elita z paroma fajnymi grami ( daj znac PW to cos wybierzemy jak sie zdecydujesz na X ) .Czyli bedziesz mial konsole z 120 GB dyskiem ,headsetem , i grami PS3 - raczej nie kupisz z grami w tej cenie Na Xbox360 masz duzo gier typu Fpp no i najlepsze z tego gatunku czyli klasyke klasyki Halo oraz Gears of War ! A ostatnio tez pojawil sie resident evil ktory byl exclusivem na PS'y.Sportowe hmmm To to samo co na PS3 raczej nie ma gier ktore sportowo sa tlyko na 1 platforme ,lub ewentualnie nie znam Jezeli nie miales poprzedniczki , to nie masz przyzwyczajen oraz nie bedziesz czul parcia na granie w tytuly ktore pojawily sie na wczesniejszych modelach.Jezeli chcesz grac po necie to tutaj PS3 ma atut - masz to za free, a z live'a musisz placic . BR- fajna sprawa, jednak poki co jeszce troche u nas raczkujaca . Przemysl ile bedziesz tych filmow w BR ogladac ? Jezeli jestes kinomaniakiem i naprawde bedziesz to wykorzystywac to spoko , jednak przelicz i zobacz . Ja tez tak myslalem ze bede ogladac na X360 ( ktory sluzyl mi tez za dvd'ka do filmow ) zobaczylem max 5 potem tylko gralem .BR ma tendencje do padania , jeszcze technologia nie jest tak sprawdzona i oklepana jak dvd . Znajomy opowiadal ze BR tez lubia sie zepsuc.Przemysl , przelicz . na obecnym sprzecie i obecnym fundusz ja bym raczej szedl w X. Pozniej zawsze mozesz sprzedac gdy Ci sie znudzi . Na PS3 moim zdaniem jeszcze dla Ciebie przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.