Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Xbox Vs Sonyps3


Kenyy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Planuje zakup którejś z tych zabawek i zastanawiam sie co wybrać..Za Xboxem przemawia cena samej konsoli oraz gier. Słyszałem , ze mozna ja przerobic i czyta piraty ( oczywiście ja bym tego nie zrobił ;) PS3 z kolei ma więcej znajomych wiec istnieje możliwość wymieniania się grami, odtwarzacz bluray..Będę wdzięczny za podpowiedzi poparte konkretnymi argumentami pozdr.kenyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam uzytkuje x360 wiec juz z zasady ja bede chwalic ;). Wiecej gier. HALO 3 i Gears of War 2 i tyle w temacie ;). Ogolnie patrz chyba na gry [bardzo tanio mozna nabyc gry na allegro do x360, nie wiem jak to wyglada w ps3]. za x360 przemawia tez ze mozna przerobic, ale wtedy po necie chyba nie mozna grac. Poki co mam slynne RRoD [czyli konsola zjepsuta] ale mozna za free ja naprawic [chyba ;p] dzis bede zaglebiac sie w strony M$ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat katastrofa. Nie dało się wejść na google i wyszukać ? pełno tam tematów gdzie ludzie biją się o to, która konsola jest lepsza.NIKT Ci w tym nie pomoże bo każda konsola ma tyle swoich plusów jak i minusów, każdy będzie chwalił swoją. Kup jedną z nich i wtedy się przekonasz czy dobrze wybrałeś.

Grafika lepsza na ps3. Po przerobieniu jest tak: cena płytek czystych: x5,50 ps3 od 20złcena gier oryg napewno ps3 drozsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest bardziej zaawansowana technicznie. Posiada czytnik BL i znacznie silniejsza grafike od iksa.Na allegro da sie kupic gry w cenach podobnych do tych z PC.Roznice glownie polegaja na tzw exluziwach. To gry robione na wylacznosc pod xbox i ps3.Poki co Microsoft kupuje wiecej licencji i tym nadrabia braki sprzetowe.Drugim mankamentem ixa jest pazarnosc MS. Chcac pograc w sieci trzeba zaplacic. Chcac wymienic dysk na wiekszy - trzeba zaplacic. Te opcje w ps3 sa za darmo (dysk kupujesz byle jaki a nie ten z MS).Osobiscie mam ixa360 i to mi wystarcza. Kupilem wlasnie z uwagi na tytuly i dodatki ktorych nie zobacze na ps3.ps.Dla mnie przerabianie konsol to zlodziejstwo wiec ten temat pomine.Poki co mam slynne RRoD [czyli konsola zjepsuta] ale mozna za free ja naprawic [chyba ;p] dzis bede zaglebiac sie w strony M$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wiedzialem ze mi konsola wyzionie ducha, tylko zdziwiony bylem ze tak dlugo mi wytrzymala bo kupilem ja krotko po premierze polskiej [grudzien 2006].patrz jakie gry chcesz kupowac ;) i tylko tyle...Ar2rM czyli dobrze slyszalem ze za "free" mozna ja naprawic ? tylko jakis pierdoly wypelnic trza na stronie M$ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi napęd padł w Xboxie padł po gwarancji i za free mi to wymienili. Przyjechał kureier wziął konsole i za 2 tygodnie wrócił i wszystko było good;) Ostatnio mi się znowu popsula jakiś problem z chłodzeniem (3 czerwone kręgi) ale mieszka niedaleko mnie taki szaman wiec mi to naprawił i zabawa nadal trwa;)Ja ją kupiłem jak XboX wxhodził 2 latat temu na samamym początku, ponoć w tych nowszych nie ma już tego problemu z chłodzenie. Zgdze się z Ar2rM przerabianie konsoli nie ma sensu. Ja gry tanio kupuje na allegro czasem nowe czasem używane ale orginalne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat katastrofa. Nie dało się wejść na google i wyszukać ? pełno tam tematów gdzie ludzie biją się o to, która konsola jest lepsza.NIKT Ci w tym nie pomoże bo każda konsola ma tyle swoich plusów jak i minusów, każdy będzie chwalił swoją. Kup jedną z nich i wtedy się przekonasz czy dobrze wybrałeś.Może jeszcze napisz, że sprzedajesz te tańsze gry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również zdecydowałem się na zakup xboxa z powodu niskiej ceny, dedykowanych na ta konsole gier, tańszych gier, które praktycznie niczym nie odbiegają od tych z PS3 i dlatego, że BR na dzień dzisiejszy nie jest jeszcze potrzebny ale jest to psująca się konsola i jest obawa, że zaraz po gwarancji wyskoczy ROD więc z końcem gwarancji zamierzam wymienić ją na PS3, na konsole, która zazwyczaj służy na długie lata no i już z BR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy az Was tak boli wylozyc te ~120zł za roczny abonament w xklocku ? ze wypominacie brak darmowej rozgryki MP . A co do BR to leje jeszcze ten format cieplym moczem, DVD rlz... za lat kilka jak bedzie trzeba sie przestawic to sie przestawie, poki co filmy nabywam na DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry HD są rowniez na xboxa, wiem bo sam posiadam. Ale dla pewnej gry dla dzieciakow zakupilem ostatnio na mikolaja ps3, mysle ze jest odrobine lepsze, no i posiada BR, najlepiej jednak miec 2 konsole aaa jeszcze jest wii
moze i sa jakies ale gry zaawansowane graficznie np: GTA 4 w hd na xie nie pojda.co do BR to juz poszli do przodu z mozliwoscia instalowania gier na hdd. a juz czytalem ze maja wprowadzac BR na usb. Ale poki co jest to w ogole nie potrzebne. wiekszosc gier dziala nawet z plyty. a nowe gdy trzeba bedzie poprostu instalowac.ps. apropos wii to maja caly czas najwieksza sprzedaz . musze kiedys sprobowac jak w to sie gra.nawet dla kobiet cos wprowadzili http://www.youtube.com/watch?v=jivtL-IU1c4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.