Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ciekawa Walka


rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś późnym wieczorem na warszawskim Torwarze dojdzie do starcia „Pudziana”(125kg) z Najmanem(100kg) na zasadach MMA. Gala zaczyna się od 21.45 na Polsacie (polecam). Szkoda, że to debiut obu zawodników w tej dyscyplinie, Pudzianowskiego w ogóle na zawodowym ringu i przez to ciężko jest napisać dokładnie o ich sposobie walki. Marcin walczył już w zawodowym boksie (bez większych sukcesów). Mariusz były mistrz świata strongmanów w tym pojedynku zdecydowanie będzie przeważał siłą nad swoim rywalem z tego, co czytałem to połamał na treningu jednemu z sparingpartnerów żebra. Podobno Mariusz zrobił przez okres przygotowawczy większe postępy, niż zawodnicy trenujący o wiele dłużej. Pudzian będzie chciał w tej walce jak najszybciej sprowadzić Najmana do parteru i tam założyć mu jakąś dzwignię, po której Marcin się podda. Za to bokser dużo czasu na treningach poświęcał na unikanie rzutów, co moim zdaniem na niewiele mu się zda, ponieważ Mariusz jak na swoją wagę jest bardzo szybki. Walka w stójce to jedyna szansa dla Marcina, ma w niej o wiele większe umiejętności bokserskie, co do kopnięć obydwoje są mniej więcej na tym samym poziomie(Pudzian trenował karate a Najman kick boxing) i wątpię, żeby miały jakiś wpływ na przebieg walki. info z jednego forum bukmacherskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosma: pozostaje www.meczyki.plco do walki to mam nikle pojecie o boksie. do takich eksperymentow podchodze z przymrozeniem oka. Odnosze wrazenie ze bedzie to jak pojedynek torowy doswiedczonego zawodowca na 600tce kontra zoltodzioba na litrze .stawiam na zawodowca Najmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pudzian respekt typowa podwórkowa napier*dalanka z jego strony ale za to efektowna i efektywna. Tylko czekać z kto będzie następny na jego drodze i czy potwierdzi, że jest taki dobry.Ja bym na jego miejscu powiedział.... DAJCIE MI NAJMOCNIEJSZEGO Ale bardziej jestem za zawodowcami i ważniejsza walka Saidowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.