Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jazda Na Moto I Słuchanie Muzyki, Refleksje


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Jakość swoją drogą i jej nigdy nie będzie dobrej mając mp3+słuchawki. Co innego w domu kiedy idzie się wsłuchiwać w różne dźwięki na sprzęcie za kilka razy więcej niż ten "do uszu".W tym stwierdzeniu chodziło głównie o to, że coś musi non-stop lecieć.Czepiam się, dobra, napisz chociaż, że w domu słuchasz pink floyd "między kolumnami" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

też zastanawiam się nad jakością sprzętu jakiego używacie(kask + odtwarzacz), bo rzeczywiście powyżej 100km/h raczej nie da się usłyszeć dużo więcej poza szumem powietrza, ewentualnie graniem silnika. nie wspominając o odgłosach otoczenia na drodze. nawet w samochodzie łąpię się na tym, że muza czasami mnie dekoncentruje.Elemelek- pokolenia nie mają tu nic do rzeczy. może po prostu chłopak nie lubi, albo nigdy mu w ręce nie trafiła żadna płyta PF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście na moto jeszcze nie próbowałem ale to bardziej ze względu na brak odpowiednich słuchawek. Oryginały z nokii są mało wygodne a innych nie posiadam jak narazie:-) są do mp3plejera ale te mam nauszne i nie mieszczą mi się do kasku. Co do "dekoncentracji"...ogólnie zależne osobniczo jak to ładnie nazywają...to tak jak jedni żeby się uczyć muszą mieć muzykę włączoną a inni żądają absolutnej ciszy. Ja w aucie jak mam włączoną muzykę szczególnie gdy jadę sam lubię żeby grała głośno. A Pink Flojdów słucham często chociaż mam tylko 22lata...najlepsze albumy: Divisione Bell i The Wall polecam wszystkim i starszym i młodszym!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę musicie mieć niesamowicie ciche kaski. W moim nitrosie powyżej 100km/h nie słychać już niczego poza szumem wiatru Próbowałem słuchać muzyki ale nic z tego nie wychodziło. Do tej pory noszę muzykę do top gun na dżuboksie
Żadne niesamowicie ciche. W różnych jeździłem i w różnych słuchałem, większość była bardzo głośna. Jakich Ty słuchawek używasz, że przy 100 km/h nie dają rady? Coś mi się wydaje, że zwykłych pchełek, a nie dousznych. Co do playera to najpierw używałem fona, bo zawsze mam go zamocowany na kierownicy i playlistę miałem widoczną, a że ekran dotykowy to przewijanie utworów itp było bezproblemowe. Później jakość przestała wystarczać to przerzuciłem się na muvo honda racing i też obsługuje się to całkiem przyjemnie (na wyczucie, bo jest zawsze w kieszeni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki sprzęt możecie polecić do słuchania muzy na moto ?Jak byłem w posiadaniu GSXR-a, czyli dawno temu, to słuchałem muzyki w czasie jazdy.Śmigało się miło, ale później zaniechałem tego precederu Czasy się zmieniły, sprzęt lepszy, więc co jest godne uwagi?I żeby mnie nie uwierało w uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jakich Ty słuchawek używasz, że przy 100 km/h nie dają rady?(...) Co do playera to najpierw używałem fona (...) Później jakość przestała wystarczać to przerzuciłem się na muvo honda racing (...)
Creative EP630 Dobrze grają, tylko chyba oczekiwałem więcej. A muzykę na słuchawki podaje:Creative Zen Vision 30GBNokia N91 4GBNiestety żadne nie mocowane do kierownicy. Tylko wiesz, byłem zaskoczony, ze muszę ustawiać poziom głośności na prawie maksimum, a wtedy jakość dźwięku mnie nie zadowalała. Toteż poniechałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego słuchania podczas jazdy, to uważam, że zależy to od trasy. Z rozrzewnieniem wspominam via balticę i zamiejskie fińskie autostrady z Metallicą w tle. Coś pięknego!!! Jednak próby jazdy po mieście ze słuchawkami w uszach o mało co skończyłyby się dla mnie tragicznie. Za duży ruch i zbyt wiele niebezpieczeństw. Dlatego na trasie jestem za - w mieście przeciw.Słuchawki tylko douszne. Do 150 jest idealnie (w Creativach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

jak dla mnie czysta glupota. trzeba miec oczy do okola glowy a nie sie rozpraszac.poza tym warto slyszec cos sie dzieje w okolicy.tez kiedys o tym myslalem bo mam taka mozliwosc przez telefon i BT w kasku ale jak dla mnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.