Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ksw


Sync

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem fanem MMA, ale na tej walki nie mogę się doczekać. Co do wyniku to jest on z góry przesądzony, z Najmana fighter żaden a chce iść na stójkę z 125 kilowym Pudzianem. To nie jest boks gdzie można śmigać po ringu jak to robił Haye z Wałujewem, a w parterze zginie chłopak. Pudzianowski już udowadniał na zawodach że klocem nie jest i ruszać się potrafi.Poza tym z góry było wiadomo po co jest ta walka - żeby wypromować na gwiazdę MMA Pudzianowskiego a nie jakiegoś przeciętniaka Najmana. A jak nie poradzi sobie z Najmanem to nie jest to sport dla niego i wróci do zawodów, sam to wie najlepiej.http://pyetya.kei.pl/photo/seminarium_msukata/DSC_0447.jpgTak wygląda śmierć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem MMA, ale na tej walki nie mogę się doczekać. Co do wyniku to jest on z góry przesądzony, z Najmana fighter żaden a chce iść na stójkę z 125 kilowym Pudzianem. To nie jest boks gdzie można śmigać po ringu jak to robił Haye z Wałujewem, a w parterze zginie chłopak. A Pudzianowski już udowadniał na zawodach że klocem nie jest i ruszać się potrafi.Poza tym z góry było wiadomo po co jest ta walka - żeby wypromować na gwiazdę MMA Pudzianowskiego a nie jakiegoś przeciętniaka Najmana. A jak nie poradzi sobie z Najmanem to nie jest to sport dla niego i wróci do zawodów, sam to wie najlepiej.
pokazał ze umie sie ruszac w tancu z gwiazdami ja obstawiam na nejmana ma wieksze pojecie o walce napewno jest zwinniejszy sama masa nie walczy wiec moze bedzie ze obskoczy pudzianowskiego do okoła i go zleje no ale wkoncu pudzian jest mistrzem swiata w swojej dyscypliniegołota dostał bęcki od 20 kilo lzejszego kolesia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Pudzianowski, jak twierdzi, w sporcie strongman osiągnął już wszystko, dlatego podjął nowe wyzwanie sportowe. Ponieważ od kilkunastu lat trenuje amatorsko sporty walki, chce spróbować swych sił w oficjalnym pojedynku. 11 grudnia 2009 r. na gali KSW XII, na warszawskim Torwarze stoczy debiutancką walkę w formule MMA z pięściarzem Marcinem Najmanem. Do walki przygotowuje go Mirosław Okniński. Pudzianowski planuje wykorzystać swój największy atut, ogromną siłę fizyczną i pokonać rywala w parterze. Specjalnie do tego starcia zmniejsza masę ciała do 125 kg, aby zwiększyć swą szybkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm wedug mie to moze tam bydz wielka niespodzianka chyba ze walka jest z gory ustwaiona... wygrac tam moze kazdy z nich wystrczy jeden szczal ktory dobrze wejdzie i po sprawie...(tak naprawde zarowno jeden jak i drugi nie maja doswiadczenia w tych sporcie) a w mma jesli ktos byl ogromny silny i wielki nigdy nie odnius jakis tam wielkich osiagniec-widac to na przykladzie ufc. alekto wie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem MMA, ale na tej walki nie mogę się doczekać. Co do wyniku to jest on z góry przesądzony, z Najmana fighter żaden a chce iść na stójkę z 125 kilowym Pudzianem. To nie jest boks gdzie można śmigać po ringu jak to robił Haye z Wałujewem, a w parterze zginie chłopak.
Pierdoły piszesz widać, że z Ciebie żaden fan walk.Wystarczy, że w stójce Najman raz dobrze trafi Pudziana i będzie po walce, a będzie miał szanse trenując boks, z reszto cherlak z niego też nie jest. Tak samo wypowiedzieli się ekseprci przed walką dając większe szanse bokserowi.Waga w tej walce raczej nie gra roli, sporym utrudnieniem dla Najmana może być jedynie zrobienie dźwigni bo gdzie on tam wsadzi ręce między te mięśnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.