Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Studentka Szuka Pracy


judy

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli kogoś interesuje współpraca z firmą FM group okolice zabrza gliwice itp może do mnie napisać PWpowiem, że jeżeli ktoś jest obrotny i ma dryg to może to być nawet praca na całe życie i to całkiem bardzo dochodowa
...i można dorobić się motocykla z turbiną od śmigłowca ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA tym samym co avon, oriflame. To MLM. sprzedaż bezpośrednia. Latasz po znajomych i wciskasz im perfumy, swoją drogą FM to dość fajne podróbki.
To nie są podróbki właśnie przez coś takiego większośc ludzi się zniechęca zły przekaz informacji: nie wiesz ale gadasz dalej (bez urazy komukolwiek)to są ZAMIENNIKI tak jak idziesz do apteki i zamiast zagranicznych leków za 100 kupujesz polskie za 40np to suża róznica poza tym tylko dalem prpozycje mi sie sprawdzilo w koncu kupilem motor poza tym nie chopdzi tylko o latanie i sprzedawanie produktow tylko o to ze w MLM budejesz swoja siec i jak masz dryg to sie rozwijasz a zarabiasz na zasadzie dochodu PASYWNEGO a to jest taki dochod na ktory pracujesz raz a korzysci otrzymujesz caly czas czyli tak jakby nagrac plyte czy napisac ksiazke robisz to raz a to sie sprzedaje non stop a pieniazki leca wiec jak dobrze pojdzie moze za rok lub dwa dorobie sie na suzuki gsx-r to moje marzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są podróbki właśnie przez coś takiego większośc ludzi się zniechęca zły przekaz informacji: nie wiesz ale gadasz dalej (bez urazy komukolwiek)to są ZAMIENNIKI tak jak idziesz do apteki i zamiast zagranicznych leków za 100 kupujesz polskie za 40np to suża róznica poza tym tylko dalem prpozycje mi sie sprawdzilo w koncu kupilem motor poza tym nie chopdzi tylko o latanie i sprzedawanie produktow tylko o to ze w MLM budejesz swoja siec i jak masz dryg to sie rozwijasz a zarabiasz na zasadzie dochodu PASYWNEGO a to jest taki dochod na ktory pracujesz raz a korzysci otrzymujesz caly czas czyli tak jakby nagrac plyte czy napisac ksiazke robisz to raz a to sie sprzedaje non stop a pieniazki leca wiec jak dobrze pojdzie moze za rok lub dwa dorobie sie na suzuki gsx-r to moje marzenie
wg mnie jako praca dodatkowa, super sprawa...stale zrodlo dochodu dla tych, ktorzy budowali te struktury na poczatku.... obecnie chyba kazdy pracujacy dla nich ma juz male pole do popisu w budowaniu grupy, bo dziala to na zasadzie piramidki ( i nie mylic z piramida finansowa, tylk porownywac do potęgowania w matematyce )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są podróbki właśnie przez coś takiego większośc ludzi się zniechęca zły przekaz informacji: nie wiesz ale gadasz dalej (bez urazy komukolwiek)to są ZAMIENNIKI tak jak idziesz do apteki i zamiast zagranicznych leków za 100 kupujesz polskie za 40np to suża róznica poza tym tylko dalem prpozycje mi sie sprawdzilo w koncu kupilem motor poza tym nie chopdzi tylko o latanie i sprzedawanie produktow tylko o to ze w MLM budejesz swoja siec i jak masz dryg to sie rozwijasz a zarabiasz na zasadzie dochodu PASYWNEGO a to jest taki dochod na ktory pracujesz raz a korzysci otrzymujesz caly czas czyli tak jakby nagrac plyte czy napisac ksiazke robisz to raz a to sie sprzedaje non stop a pieniazki leca wiec jak dobrze pojdzie moze za rok lub dwa dorobie sie na suzuki gsx-r to moje marzenie
Dla mnie podróbka, pachnie tak samo, ale dużo krócej. Znam też osoby, które to sprzedają i jakoś nie mają kokosów,a jakieś drobne jedynie. Zasadniczo w zabawę taką lepiej wchodzić jak firma dopiero wbija się na rynek, bo później to jest jak u mnie na uczelni. Grupa 30 osób, a tam trzy z Oriflame zamawiają, dwie mają Avon, trzy osoby FM, i wciągają dalej,w końcu nie będzie komu kupować.Ale oczywiście ja nie neguje tego typu pracy, jak ktoś chce, ma ochotę to niech próbuje. I nie neguje także tego, że można zarobić.A, że tak jeszcze zapytam, na jaki rocznik tego gsx-r reflektujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może judy to nie zainteresuje bo szuka pracy dodatkowej ale jak już mówimy o pracy to dodam że teraz o stałą prace na dobrych warunkach to bardzo ciężko (biorą samych asów) przynajmniej w obszarze moich zainteresowań. Ja wysyłam kilkanaście aplikacji dziennie w branży finansowej lub handlowej. Mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Zauważyłem że firmy cieszące się dobrą opinią oddzwaniają bardzo rzadko w przeciwieństwie do firm idących na ilość pracowników np AXA, ROXA, AEGON czy choćby ten MLM itp. Ci to zadzwonią niemalże natychmiast po wysłaniu aplikacji. Problem w tym że warunki są zawsze takie same - żadnej podstawy tylko "atrakcyjny" system prowizyjny. Firma nic nie traci a za to może zyskać jak ktoś coś sprzeda więc biorą ludzi ile wlezie. Jak dla mnie porażka szczególnie teraz na rynku finansowym nic się nie sprzedaje a (w moim odczuciu) firmy te biorą naiwnych ludzi którzy produkują się, kompromitują (najczęściej przed znajomymi) a w większości przypadków niewiele bądź nic nie sprzedają. Potem jest wymiana na świeży narybek i tak się kręci biznes...Ogólnie praca w takich systemach jest dość dobra i można super zarobić ale tak jak mówi Tazzman i Silje trzeba wiedzieć kiedy startować i gdzie jest możliwość jeszcze coś podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ludzie ja tylko dalem propozycje kto chce niech korzysta a jak nie to nie proste niektorzy sa po gruntownych szkoleniach a wy? wiecie ze w stanach jest kierunek studiow tylko samego MLM wiec ja wiem malo ale wy juz sie nie wypowiadajcie GLOWNIETY (ja) manager - masz pod soba osob ktore musisz szkolic za DARMO nie bierzesz od nich rzadnych pieniedzy jak cos sprzedaja CALOSC idzie do nich ( i tak moga zarobic kika dziesiat do 2-3 stow) ALE jezeli one zostana managerami i beda roibic to co ty wtedy jest SIEC dzieki temu system nalicza punkty od kazdego sprzedanego produktu i na podstawie sumy w miesiac dostajesz wyplate SUMUJAC jezeli ja bede pomagal innym sprzedawac dam klientow wyszkole ich to tym wiecej bede z tego mial a nei ze biore kogos i jak nie sprzedaje nara i ktos inny mam w tej chwili duzo osob pod soba z ktorymi mam staly kontakt i ich ciagle szkole czesc tez juz buduje swoja siec jak na YT wpiszecie FM group piknik zobaczycie rozdanie nagrod liderom (daja mercedesy) jak poczytacie zobaczycie ze to nei jest tak latwo ale korzysci jakie z tego plyna po czasie sa duże wiec na poczatku jest to praca dorywcza a potem moze byc juz stala Co do gsx to oscyluje (jezeli kupie za dwa lata) na rocznik 2009 i mow co chcesz ale zobaczysz jak kiedys nim smigne to wtedy pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech ludzie ja tylko dalem propozycje kto chce niech korzysta a jak nie to nie proste niektorzy sa po gruntownych szkoleniach a wy? wiecie ze w stanach jest kierunek studiow tylko samego MLM wiec ja wiem malo ale wy juz sie nie wypowiadajcie GLOWNIETY (ja) manager - masz pod soba osob ktore musisz szkolic za DARMO nie bierzesz od nich rzadnych pieniedzy jak cos sprzedaja CALOSC idzie do nich ( i tak moga zarobic kika dziesiat do 2-3 stow) ALE jezeli one zostana managerami i beda roibic to co ty wtedy jest SIEC dzieki temu system nalicza punkty od kazdego sprzedanego produktu i na podstawie sumy w miesiac dostajesz wyplate SUMUJAC jezeli ja bede pomagal innym sprzedawac dam klientow wyszkole ich to tym wiecej bede z tego mial a nei ze biore kogos i jak nie sprzedaje nara i ktos inny mam w tej chwili duzo osob pod soba z ktorymi mam staly kontakt i ich ciagle szkole czesc tez juz buduje swoja siec jak na YT wpiszecie FM group piknik zobaczycie rozdanie nagrod liderom (daja mercedesy) jak poczytacie zobaczycie ze to nei jest tak latwo ale korzysci jakie z tego plyna po czasie sa duże wiec na poczatku jest to praca dorywcza a potem moze byc juz stala Co do gsx to oscyluje (jezeli kupie za dwa lata) na rocznik 2009 i mow co chcesz ale zobaczysz jak kiedys nim smigne to wtedy pogadamy
Śmiałam się wypowiedzieć ponieważ dobrze wiem na czym to działa, bo swego czasu bawiłam się w podobne rzeczy. Pobudka, jesteśmy w Polsce, to że w Stanach jest taki kierunek studiów to mnie nie dziwi, tam mają ogólnie bardzo okrojony system edukacyjny i dziwne kierunki kształcenia.Tym samym nie chcę nikogo zniechęcać, mówię co myślę, tak samo jak Ty to robisz, forum w końcu od tego jest, nikt nikogo nie obraża, każdy z nas wyraża kulturalnie swoje zdanie.Ja Twoje zdanie szanuje, ale wiem też jak to działa. Jeśli znajdziesz osoby, które chcą spróbować to przecież ja nie powiem im "nie róbcie tego, to ściema jest". Każdy decyduje o sobie, więc o co chodzi.Faktem jest, że trzeba mieć przebicie, gadane i znaleźć troszkę naiwnych osób, które stworzą dla Ciebie sieć, i z nich będziesz dostawał punkty, a co za tym idzie dodatkowe pieniądze.Nawiązując jeszcze do gsx-r, życzę Ci tego, aby Twoja sieć pozwoliła na zakup tego sprzętu i dynamicznie się rozwijała, bo widocznie jesteś jedną z osób, które weszły w FM na początku jej obecności na naszym rynku teraz koleżanka sprzedaje i buduje swoją sieć, i cieszy sie jak wariatka jak ma w miesiącu 70 zł, ale widocznie jest mało skuteczna w tym co robi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że w FM nie musisz co miesiąc zamawiać perfum i nie tylko to jest tam dostępne, tak jak jest to w innych firmach typu avon czy oriflame, a zarobki są naprawdę konkretne, w porównaniu do innych firm. A perfumy to nie jakieś tandetne podróbki, niczym sie nie różnią od oryginałów prócz flakonika firmy i ceny oczywiście. Polecam, bo sama sprawdziłam bardzo długo pachną a to chyba podstawa a nie wylewanie na siebie pół flakonu a o kilku godzinach nic nie czuć. Wypróbowane przez duże grono ludzi jakich znam. Polecam oczywiście jak ktoś ma ochotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ja też je sprawdziłam i wierz mi pachną sporo krócej, niż naprawdę oryginalne perfumy. Dobrymi perfumami ubranie przesiąka i czuć ich zapach nawet po kilku dniach, a FM niestety wytrzymuje tylko jeden dzień. Z ekonomicznego punktu widzenia, mojego ekonomicznego punktu widzenia oczywiście, wole wydać 200 zł i mieć perfumy pół roku za najmniejszy flakonik, niż 40 zł w FM, za większy i mieć je miesiąc. Ale to tylko moje zdanie, sprawdzone na mnie, nie namawiam was, ani do kupna FM, ani do wydawania na oryginalne. Jak tam chcecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A perfumy to nie jakieś tandetne podróbki, niczym sie nie różnią od oryginałów prócz flakonika firmy i ceny oczywiście. Polecam, bo sama sprawdziłam bardzo długo pachną a to chyba podstawa a nie wylewanie na siebie pół flakonu a o kilku godzinach nic nie czuć.
gdyby tak było to nikt nie kupowałby oryginału Nie nazwałbym tego ni zamiennikiem ni podróbką tylko tanim perfumem na który, każdy może sobie pozwolić.niezłą reklamę zaczynacie siać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest już wystarczająco za i przeciw tej pracy. Nie zapominajmy że temat był trochę inny. Nie dajmy się poprowadzić tej rozmowy do sporu jaki kiedyś miał miejsce z zygmuntem co pracuje w takiej firmie. Do takiej pracy nie każdy się nadaje, trzeba bajerować i nie poddawać się bez końca- wtedy jest szansa na sukces. Wracając do tematu judy. Powiedz coś więcej jaką pracę traktujesz jako dorywczą Np pół etatu, weekandy czy nienormowany czas pracy? Jakbyś była facetem to może bym Ci coś załatwił ;). Próbowałaś może jako promotorka, hosstessa? Czasami są też takie prace w ocenianiu stron internetowych, przepisywanie dokumentów na wersje elektroniczne itd. Generalnie niewielkie pole do popisu jest przy pracach dorywczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są podróbki właśnie przez coś takiego większośc ludzi się zniechęca zły przekaz informacji: nie wiesz ale gadasz dalej (bez urazy komukolwiek)to są ZAMIENNIKI tak jak idziesz do apteki i zamiast zagranicznych leków za 100 kupujesz polskie za 40np to suża róznica poza tym tylko dalem prpozycje mi sie sprawdzilo w koncu kupilem motor poza tym nie chopdzi tylko o latanie i sprzedawanie produktow tylko o to ze w MLM budejesz swoja siec i jak masz dryg to sie rozwijasz a zarabiasz na zasadzie dochodu PASYWNEGO a to jest taki dochod na ktory pracujesz raz a korzysci otrzymujesz caly czas czyli tak jakby nagrac plyte czy napisac ksiazke robisz to raz a to sie sprzedaje non stop a pieniazki leca wiec jak dobrze pojdzie moze za rok lub dwa dorobie sie na suzuki gsx-r to moje marzenie
no to proponuje ci taki zamiennikhttp://yamasakimotor.en.alibaba.com/produc...MOTORCYCLE.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że w FM nie musisz co miesiąc zamawiać perfum i nie tylko to jest tam dostępne, tak jak jest to w innych firmach typu avon czy oriflame, a zarobki są naprawdę konkretne, w porównaniu do innych firm. A perfumy to nie jakieś tandetne podróbki, niczym sie nie różnią od oryginałów prócz flakonika firmy i ceny oczywiście. Polecam, bo sama sprawdziłam bardzo długo pachną a to chyba podstawa a nie wylewanie na siebie pół flakonu a o kilku godzinach nic nie czuć. Wypróbowane przez duże grono ludzi jakich znam. Polecam oczywiście jak ktoś ma ochotę
hehe to dlaczego 30tka perfumy meskiego armani code kosztuje w sklepie np 180 zl a to samo w MLM 40 zl??oczywiscie.. mozna napisac ze marka, ze armani ma z tego kase itp itd..ale kup sobie kiedys prawdziwe perfumy (ale takie lepsiejsze, np 30 za 200 zl), porownaj je z zamienikami" bedzie tak jak Silje napisala... oryginaly pachna kilka dni a "zamienniki" max caly dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ja też je sprawdziłam i wierz mi pachną sporo krócej, niż naprawdę oryginalne perfumy. Dobrymi perfumami ubranie przesiąka i czuć ich zapach nawet po kilku dniach, a FM niestety wytrzymuje tylko jeden dzień. Z ekonomicznego punktu widzenia, mojego ekonomicznego punktu widzenia oczywiście, wole wydać 200 zł i mieć perfumy pół roku za najmniejszy flakonik, niż 40 zł w FM, za większy i mieć je miesiąc. Ale to tylko moje zdanie, sprawdzone na mnie, nie namawiam was, ani do kupna FM, ani do wydawania na oryginalne. Jak tam chcecie.
tak ale ubarnia sie pierze wiec jaki sens zeby dlugo pachnialy i tak co wyjscie sie psikasz poza tym co dzien sie myjesz wiec co za roznica czy pachnie dzien czy trzy,z ekonomicznego punktu widzenia wydasz 200 za perfumy ktorych szkoda ci bedzie uzywac beda staly pol roku a uzyjesz i raz na jakisz czas jak bedzie specjalna okazja a jak masz to samo nie za 40 tylko 33,5 to mozesz sie psikac codziennie i nie zalowac sobie wiec a masz 30ml wiec za 200 masz 6 flakonikow poza tym nie wiem ile uzywasz skoro starczaja ci na miesiac u mnieludzi zamawiaja raz na 2-3 z tym ze raz dla siebie raz dla znajomych itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mozesz sie psikac codziennie i nie zalowac sobie wiec a masz 30ml wiec za 200 masz 6 flakonikow poza tym nie wiem ile uzywasz skoro starczaja ci na miesiac u mnieludzi zamawiaja raz na 2-3 z tym ze raz dla siebie raz dla znajomych itd
300 ml przy psikaniu codziennie tak zeby ladnie pachnialo przez caly dzien i mi osobiscie to starczy na jakies 5-6 msc..jescze nie wynaleziono "zamiennika" ktory jest ekonomiczniejszy od oryginalu.zreszta nie bedziemy sie w tym temacie rozpisywac ktora perfuma jest lepsza a ktora gorsza...co do MLM to jak to wchpodzilo na rynek, to ci ktorzy mieli sie dorobic to dorobili, obecnie nie jest realne zbudowac swoja grupe bo praktycznie ktos zawsze a z tym cos wspolnego..wiec mlm jako prca dodatkowa ok... i chyba tylko jako dodtkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam perfumy Gucci'ego, i pachniały też po praniu. Zapach oryginału jest tak skondensowany, że lekki aromat proszku nie jest w stanie go zabić.Ale reklama dźwignią handlu, jak to mówią. BTW. Hostessa zarabia 10-15 zł netto/godzinę o ile spełnia warunki odpowiednie. I nie kłucić się ze mną w temacie, bo tym też się zajmowałam Chociaż ja trafiłam na dobrą firmę, bo z tego co wiem inne dziewczyny dostawały po 6 zł/godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh każy by chciał tylko zarządzać, sprzedawać dyrygować i miec armie ludzi pod sobą! ale coś zrobić to nie ma komu ,wiem jak jest bo dawałem tu ogłoszenie dam prace (czyt. kase)i to dobrą i co? beznadzieja 3 osoby w tym 1 co miała kwalifikacje.Aktualnie utrzymuje sie z mojej dodatkowej fuchy, a stałą prace mam bo mam jako dodatek.Zycze wszystkim którzy chcą cos zarobic, dorobić i uzbierac lub tylko przeżyć aby cos znaleźli bo kto szuka ten znajdzie cos fajnego.A jest w czym przebierać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.