Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Przyznać Się Kto Był Gwiazdą?


funio

Rekomendowane odpowiedzi

...mnie sie wydaje, ze juz kiedys widziałem taka akcje...latem,bodajze w lipcu, okolice Olkusza-Sławkowa, koles na jakims plastiku śmigał pomiędzy puszkami a vectra, tyle że czarna, na hejnale za nim...Jechałem pomału, jak na armature przystało, nawet nie próbowałem ich dogonić, ale było ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nieeee no wcale tego nie napisałeś.... ktoś za Ciebie napisał?
Sam je napisałem w odpowiedzi na poprzednie posty. Gdybyś zadał sobie trud przeczytania całości i postarał się zrozumieć o co chodziło w dyskusji to pewnie byś tego pytania nie zadawał.Dopóki tego nie zrobisz dyskusja z Tobą niestety przypomina kopanie się z koniem....
Przypominam, że to Burst zaczął o tym pisać i twierdził, że można uciec.
I w dalszym ciągu uważam, że to możliwe. Nie musisz się zgadzać z moim zdaniem, ale powinieneś je przynajmniej uszanować.
Mel, Ghost Rider w jednej z części ze swoich produkcji dał radę i to nawet na kole więc się da
Ba jemu to nawet pod prąd się udało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdole już nie dyskutuje z nikim. Ja jebie skąd Ci ludzie się wzięli na forum? Kiedy takich buraków nie było Szkoda gadać.A wracając do tematu, żeby nie offować - koleś na hajce miał śmieszne buty pełne PRO. Brakło mu przy tych 20 000 paru groszy? Qrde 500 zł i ma buty mniej frajerskie niż te sandały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyznajcie się, tak szczerze - który z was juz uciekał przed policją? i z jakim skutkiem?
nie sadze abym kiedykolwiek znalazl powod do ucieczki - a nie jest nim radiowoz nawolujacy do zatrzymania sie.Zeby uciekac przed policja trzeba byc naprawde dobrym. Trzeba jezdzic z takimi predkosciami (i w taki ekstremalny sposob) na codzien w roznych warunkach a nie nagle sprobowac i sprawdzic czy sie uda.W zeszlym sezonie byl koles na slasku (bylo na YT) ktory kupil sobie Hodnde z salonu. Wyjechal nia na A4 i zdybala go Vectra. Koles bez prawka i dokumentow (moto jeszcze niezarejestrowane), ubrany w adidaski i kurteczke zaczal uciekac najpierw A4 a potem zjechal na jakies wsie.W koncu sie pomylil i wylecial z drogi na zakrecie - cale szczescie w pole z kukurydza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadze abym kiedykolwiek znalazl powod do ucieczki - a nie jest nim radiowoz nawolujacy do zatrzymania sie.Zeby uciekac przed policja trzeba byc naprawde dobrym.
i o to mi chodziło.... ilu tutaj dyskutujących przed monitorem to największe kozaki? odpowiedź : tak z 80%, i nie tylko w tym temacie - a ilu naprawdę przezyło akcję, z której się nabijają? myslę, że z 5%, pozostałe 15% to rozsądni, którzy nie przezyli, nie chcą przeżyć i zachowują umiar...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uciekałem trzy razy(adrenalina na max coś pięknego) ale to było dawno dawno temy jakieś kilkanaście lat temu, ale do sedna ja miałem mz 251 i nie miałem prawka a oni raz poloneza dwa razy transita ani razu nie zdązyli tablicy odczytać choć za trzcim razem mnie odwiedzili w domu po 20min bo popytani sie po miescinie kto tu jezdzi na srebnej mz-tce i jakiś bajtel mnie podkablował dowiedziałem sie kto to no ale co zrobic jak oni mu powiedzieli ze mają do mnie sprawe .teraz bym nie uciekał!!!! bo jeżdze w miare normalmnie inaczej patrze na świat (wtedy miałem 15-16lat) i mam kat: A,B,C,D a za ucieczke biorą wszystko:( aaaa mam fz6 wiec szanse te same co kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem kilka postów wyżej że próbowałem się z vectra.. mam napisać jaśniej, że kolega pracuje w drogówce i kiedyś dla sprawdzenia leciał za mną przez ok 15 km????Ogolnie to nie polecam bo:silnik mają chyba 2,8 255 koni w standardzie a mają zchipowany do ok 300 koni.dodatkowo to 4 kółka a nie 2i jescze dodatkowo niech ktoś sprawdzi jak się jedzie 250 non stop... zwłaszcza po normalnej drodze.normalnie pojedziesz 250 na odcinku 2 km (bo powiedzmy nie ma aut) i trochę odstawisz vectre, ale jak zwolnisz do 170 bo coś tam na drodze, to vectre z dłubiącym lewą ręką w nosie policjantem przy 250 już masz na plecach.Uciekać to można przed Kia, Transitem czy innymi starymi wynalazkami, ale po to kupili Vectry i stjuningowali żeby sie nie dało im uciec W Niemczech jechałem za kolega 270 i przejechaliśmy tak pod tunelem (było 110), krótki błysk flesza i po 3 minutach siedzi nam BMW 5coś tam (podobno 350 koni, tak twiedzili niemieccy Polizeimani). Wyruszyli zza tuneli za nami i zaczeli ścigać..... kolega, jako że jechał pierwszy i to jemu zrobili zdjęcie dostał 250 euro mandatu. Mi powiedzieli że zdjęcia nie mają więc tylko kolega zostaje ukarany i jescze dali radę na koniec.You can drive even over 300 km/h on Autobahne but if there is a limit You have to LIMIT. To german people we send ticket to home, but foreigners we chase them. te You can drive fast as You can even 300 km/h mnie rozwaliło A i jescze gliniarz, dodał ze ma kawe ZX14 odblokowaną i pokazało mu kiedyś 330 ;)i życzył przyjemnych wakacji i dziwił się że sportami lecimy do Maroka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i o to mi chodziło.... ilu tutaj dyskutujących przed monitorem to największe kozaki? odpowiedź : tak z 80%, i nie tylko w tym temacie - a ilu naprawdę przezyło akcję, z której się nabijają? myslę, że z 5%, pozostałe 15% to rozsądni, którzy nie przezyli, nie chcą przeżyć i zachowują umiar...
jak miałem 16 czy 17 lat uciekałem na CZ350 policmajstrom w Polonezienie miałem ani prawka ani papierów na motowjechałem do pewnej wsi, gdzie wiedziałem że jest przebudowa mostu przez rzekę i przejechałem kładką dla pieszych i rowerzystów obecnie nie zdecydowałbym się na ucieczkę w szczególności przy obecnym natężeniu ruchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AC, alarmem i takimi tam pierdołami powyżej 40tyś.
AC wlicasz jako dodatek? To jest nowa Hajka czy stara?Wygląda mi na starą chyba,że się mylę. To ile Ty chcesz wydać na starą hajkę? 40 000 ? Za tyle kasy to masz nową wersję.Ja w życiu nie uciekałem policji. Póki co nie mam zamiaru. Właśnie ten policjant co prowadzi uczył mnie na prawie jazdy. I mi mówił, że nie opłaca. Bo i tak Cię dziabną i tak. Trafia się paru kozaków, większość pęka po paru km jak widzi, że Vectra jest ciągle z tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafia się paru kozaków, większość pęka po paru km jak widzi, że Vectra jest ciągle z tyłu.
dokladnie o tym pisze...a o umiejetnosciach wchodzenia w zakrety z predkosciami powyzej 220 caly czas i od razu odkrecania do wiecej niz 270 juz nie wspominam...no chyba ze leci sie supermoto czy enduro i wjedzie albo do lasu, parku, albo przeleci przez jakis wysoki chodnik czy cus...o ile nie odczytaja tablicy to da rade, ale tylko w takim wypadku.ogolnie lepiej przyjac 10 pkt na klate i 500 zl.i nie wiem mel czemu sie dziwisz ze 40,000 zl...jak ktos wlicza AC w wartosc motocykla to jego sprawa... i tak sie sprzedaje bez wartosci AC heh, no ale ze jednego dnia trzeba wydac np 30,000 na moto np z 2007-2008 rok, AC za ok4,000 zl i np wyech za 5,000 to wychodzi 40,000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

... ale HAYKA niezła. Swoją droga jakby przyp... w czajnik to by mu mogli nastukać. 3 paczki na blat i podśmiechujka z Policji na TVN Turbo gotowa.
a ja mysle ze by sie zgengał. vectra V6 spokojnie go dojedzie. odblokowana idzie 270km/h a poza tym w winklu samochod jest szybszy tak wiec nie ma pocji. ale wiocha na miescie dla motonity ciezka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.